Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość CD12222222241242752752
A czy a sie simsy wysłac na e-maila? MAm pytanie bo sciągam simsy z emule te CD i w ogole i ajk juz je wypakuje to jeszc emsuze sciagną cracka?? I co poużniej bo ktos pisał o tym ze to na płyte trzeba nagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CDaaa
A czy a sie simsy wysłac na e-maila? MAm pytanie bo sciągam simsy z emule te CD i w ogole i ajk juz je wypakuje to jeszc emsuze sciagną cracka?? I co poużniej bo ktos pisał o tym ze to na płyte trzeba nagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z torrentów
i super działaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPauluX
Prosze kto mi napisze jak sie śćiąga The sims 2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPauluX
Prosze pomóżcie ?? plisssssssssss prosze was na dole / ^ plissssssssssssssssssssssssssssssssss to ja wam za to podam kilkanascie programów do przerabiania zdjęć oki kto mi pomoże to dostanie z 50 programów do przerabiania zdjęć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolus11
Jak mam sciagnac The sims 2??pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kizia2310
Siemka!!! Mam taką stronkęhttp://torrents.to/search/247/The+Sims+2.html i nie wiem czy to jest prawidłowa stronka jak chcecie mi pomóc to bardzo chętnie zapraszam piszcie na moje gadu gadu:4959259 HELP!!!!!Pisać plizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka343
no prosze was jak sciagnac mam te simsy?????? probuje i nic mi nie wychodzi.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoL200
:) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia0013
CHCE pobrać THe sims 2 cztery pory roku a mam już zainstalowane the sims 2 . Proszę o pomoc . Dobrych i miłych ludzi . Odpiszcie te simsy cztery pory roku sa dla mnie bardzo ważne a musze je pobrac z neta i niewiem jak to zrobic ? Prosze napiszcie mi szczegolową notatke jak sciągnąć the sims 2 cztery pory roku ??? Gdy bedziecie potrzebować kiedyś mojej pomocy też wam napisze na pewno papa pa pa papa pa !!! GDZIE mOŻNA ŚCIĄGNĄĆ TE THE SIMS 2 CZTERY PORY ROKU Z JAKIEJ STRONY ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia0013
z jakiej strony internetowej ściągnąć the sims 2 cztery pory roku ??? Mam już zainstalowane the sims 2 a cztery pory roku nie moge ??? prosze o pomoc Jak ściągnąć the sims 2 cztery pory roku za darmo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewctaa
to tak : ja sciagnełam Sims 1 bardzo prosto wystrarczy obeojeynie jaki program do sciagania muzyki czy to bearshare czy emuel..mi to zajeło ok.4 godz..chciałam tez sims 2 ale nie mam miejsca na kompie ale przypuszczam ze w ten sam sposob mozna je sciazgna...( sims były w wersji ang ale da sie grac lepsze to niz nic wkoncu )znaczy ja sciagałm sims 2 w dwa dni i było 50 % dalej mi sie nie sciagło ba nie miałam miejsca) a jesli nie macie programu do sciagania piosenek wystarczy wpisac w google np.bearshare i gotowe byc moze wydaje wam sie skomplikowane ale naprawde proste i nie ma zadnych wirusow///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek1992
A JA MAM TAKI PROBLEM .. SCIAGNELAM SIMS 2 OD KOGOS NA EMULE A TERAZ WLACZYC NIE MOGE BO PLYTY JAKIEJS TRZEBA.. NIE DA SIE TEGO JAKOS INACZEJ ZALATWIC ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek1992
A JA MAM TAKI PROBLEM .. SCIAGNELAM SIMS 2 OD KOGOS NA EMULE A TERAZ WLACZYC NIE MOGE BO PLYTY JAKIEJS TRZEBA.. NIE DA SIE TEGO JAKOS INACZEJ ZALATWIC ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek9
A JA MAM TAKI PROBLEM .. SCIAGNELAM SIMS 2 OD KOGOS NA EMULE A TERAZ WLACZYC NIE MOGE BO PLYTY JAKIEJS TRZEBA.. NIE DA SIE TEGO JAKOS INACZEJ ZALATWIC ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek92
A JA MAM TAKI PROBLEM .. SCIAGNELAM SIMS 2 OD KOGOS NA EMULE A TERAZ WLACZYC NIE MOGE BO PLYTY JAKIEJS TRZEBA.. NIE DA SIE TEGO JAKOS INACZEJ ZALATWIC ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek92
A JA MAM TAKI PROBLEM .. SCIAGNELAM SIMS 2 OD KOGOS NA EMULE A TERAZ WLACZYC NIE MOGE BO PLYTY JAKIEJS TRZEBA.. NIE DA SIE TEGO JAKOS INACZEJ ZALATWIC ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfduygfyg
A JA MAM TAKI PROBLEM .. SCIAGNELAM SIMS 2 OD KOGOS NA EMULE A TERAZ WLACZYC NIE MOGE BO PLYTY JAKIEJS TRZEBA.. NIE DA SIE TEGO JAKOS INACZEJ ZALATWIC ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaaaaaaaaaa
A JA MAM TAKI PROBLEM .. SCIAGNELAM SIMS 2 OD KOGOS NA EMULE A TERAZ WLACZYC NIE MOGE BO PLYTY JAKIEJS TRZEBA.. NIE DA SIE TEGO JAKOS INACZEJ ZALATWIC ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co to przerost
nie wierzę, że inteligentnemu człowiekowi nie wystarczy 38 stron odpowiedzi na taki temat. wniosek sam się nasuwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaaaaaaaaaa
A JA MAM TAKI PROBLEM .. SCIAGNELAM SIMS 2 OD KOGOS NA EMULE A TERAZ WLACZYC NIE MOGE BO PLYTY JAKIEJS TRZEBA.. NIE DA SIE TEGO JAKOS INACZEJ ZALATWIC ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaaaaaaaaaa
A JA MAM TAKI PROBLEM .. SCIAGNELAM SIMS 2 OD KOGOS NA EMULE A TERAZ WLACZYC NIE MOGE BO PLYTY JAKIEJS TRZEBA.. NIE DA SIE TEGO JAKOS INACZEJ ZALATWIC ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co to przerost
nie wierzę, że inteligentnemu człowiekowi nie wystarczy 38 stron odpowiedzi na taki temat. wniosek sam się nasuwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avrilka
zgadzam sie macie 39 stron i jeszcze sie glupio pytacie weszliscie na ta strone i se myslicie a nie chce mi sie czytac wszystkiego napisze poprostu " z kąd ściagnac simsy ".Jak w komputerze umiecie tylko narysowac cos na paintcie to se nie myslcie ze to tylko klik klik i gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duSSia
Super ze chcecie pomoc tylko mam pewien problem. Ściągnęłam Bittorrent Experimental, weszłam na ta strone tylko jak wpisałam sims 2 wyskoczylo mi ze nie ma takij gry czy costam. Zalezy mi bardzo na simsach dlatego podaje swoj nr G-G i licze na pomoc ;) 8092002 Plis!!! Kto mi pomoze niech pisze!! Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avrilka
próbowałam wiele razy wszystkiego i myslę że tym razem sie uda to co pisalam z bit torrent to mial mi wujek wytlumaczyc jak to zrobil a jak teraz wlaczam to jakis blad z wujkiem za rok sie spotkam dopiero a do tego czasu probuje na emule.Raz sciagnelam wypakowalam i na pulpicie mam crack sims 2 i info wchodze na sims 2 i blad (error) kopiuje crack do sims 2 blad sciagalam my sims i jak sie "sciągnelo" to nie mozna bylo otworzyc sprobuje wszystkich metod i wam powiem ktore bylo najlepsze ale bądzcie cierpliwi bo na emule jest duzo plikow tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyczka pani od gier
Normalka simsy kupuję w sklepie dwójka kosztuje 69 zł a nieraz ściągam z strony The sims 2 .Pare razy simsy mi się odinstalowaly więc z netu wychodzi z kożyścią.Simsy kiedyś instalowały mi się 3 godziny niepokojłam się ale już pużniej gdy nabyłam wprawy do tej gry wiedzialam co robić w takiej sytułacij. Gdy ściągnie się już gra wejdż w ikonkę 2 rzy na nią naciśnij. Potem gdy wszystko się zajnstaluję wybiesz miejscowość lub naciś nij naucz się grać potem stwórz rodzinę a potem tede. Ale si,sy mają swoją tajemnicę ja ją odkrylam trzeba jnaciśnąć na raz klawisz Ctrl i Shift i c na gury ekranu wyświetli się ikonka na której wpiszesz chasło np: na więcej pieniędzy . Odkryłam to bo bez pieniędzy niemożna super grać tylko te WŁAMYWACZE beżprzerwy napadają a jlość chaseł jest jaka chcesz. A tochasło podam wam ale jest do roszryfrowania mo.her.lod. gdzie są kropki wstaw odpowiedna liczbę. piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwał tak zwał
Informatyczka pani od gier: Kochanie.. Bym ja miał pewne zastrzeżenia ;/ Kod brzmi: motherlode co najprawdopodobniej 99,9% czytających wiedziało... A to co reprezentujesz tym postem nie mówi o tobie za dobrze... Rozmawiałem w swoim życiu z wieloma osobami, które mają problemy z ortografią, potwierdzone przez poradnię psychologiczno pedagogiczną. I nawet te osoby pisały lepiej... Bez urazy ale ile Ty masz lat? 9? Na więcej nie wyglądasz tzn Twój post nic więcej nie reprezentuje.... Dobra, widzę że już jest 39 stron na ten temat. Wielu osobom z tego forum pomogłem ściągnąć simsy tylko dlatego że czytały ostatnie posty moje i napisały do mnie... Ale niektóre osoby potrzebują wyjasnienia gotowego.. ok, więc: SPOSÓB NA ŁATWE ŚCIĄGANIE THE SIMS 2 !: W programie Bear Share 5.2.5 (koniecznie ta wersja) wpisz 'sims 2'. Gdy wyszukiwanie zakończy się odnajdź takie pliki jak: (PC GAME ITA) The sims 2 CD1.iso (PC GAME ITA) The sims 2 CD2.iso (PC GAME ITA) The sims 2 CD3.iso (PC GAME ITA) The sims 2 CD4.iso Ściągamy je (szybkość ściągania zależy od szybkości neta. Ja mam 1mb/s i ściągało mi się ok doby xD) Potem w programie Daemon Tools wstawiamy je do virtualnego dysku (już to chyba każdy sam powinien gapnąć się jak zrobić -,-) Po kolei każdo CD. Do instalacji jest potrzebny cd kay: THA2-Z3FK-OR1A-3HZ4-2WUS oto on ;P Po zainstalowaniu do programu Daemon Tools wkładamy CD1 i cieszymy się grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×