Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość aaa oto ewaa
ja tez sciagalam the sims przez bearshare'a i tez sciagnela mi sie pierwsza czesc. musisz szukac takiej wersji na 4 plyty, potem go rozpakowac i od razu bedziesz miala to zainstalowane. zalecam zgrac to wszystko na plyte dvd bo strasznie duzo miejsca zajmuje to na komputerze. sciagalam je 2 dni ale warto bylo. gierka konkret. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugej ty co to ściągasz wlasnie
ej t wcale nie dziala nie klam ze sciągasz bo nikt glupi nie jest ..jak cie nie stac to nie klam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty co to ściągasz wlasnie
ej t wcale nie dziala nie klam ze sciągasz bo nikt glupi nie jest ..jak cie nie stac to nie klam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty co to ściągasz wlasnie
ej t wcale nie dziala nie klam ze sciągasz bo nikt glupi nie jest ..jak cie nie stac to nie klam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty co to ściągasz wlasnie
ej t wcale nie dziala nie klam ze sciągasz bo nikt glupi nie jest ..jak cie nie stac to nie klam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy sie uda
niewiem czy mi sie uda sciagnac sims 2 przez tego bear shera trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudix
ściągnełam the sims 2 z aresa , ale niewiem jak je zainstalowac :( czy potrzebny jest crack ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 722
Pobrałem ten program weszłem na tą strone wpisałem Sims 2 i wyświetla się No torrents matching sims 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simmaniaczqa
Uwaga na spacje w adresie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika955
te ściąganie jest bez sensu ściągło mi tylko wirusy pojedzcie do emiku teraz kupuje sie sims 2 i dodatek jeden gratis ja kupiłam zwierzaki i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyss
ja nie moge sciagnac probowalam ja wy to robiliscie no i jak naciskalam serach i napisalam to wyskoczylo ze nie ma takiej gry :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivia555
ja sciagnelam sims 2 z aresa i po sciagnieciu co mam zrobic ? zeby ja zainstalowac i grać ? Ptrosze o dokladne kroki z gory dzieki=* Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia160000
ej proszę nie mogę się zajerestrować na rapidzie na bearshare mi gier nie chce szukać na aresie też nie ...co mam zrobić???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia14
ja chcę teraz zciągnąć nie tak długo???? gdzie można????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cami
Błagam,pomóżcie mi.Próbowałam ściągnąć simsy jak wy mówiliście,ale mi się nie udaje. Potłumaczcie mi. Albo jeśli kto może,to prześlijcie.Byłabym bardzo wdzięczna. Mój skype: niki960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia1999
a ja ściągam z BearShare i mam jeszcze czekać 37m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia160000
mam dla was świetną strone http://www.thesims.dl.pl/ no tam klikacie na ta dużą ikone i macie do wyboru 2 pełne wersje 1 i 2 i dodatki do nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia160000
sama tu ściągam najlepiej ściągać na aresie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia160000
z tym że ta strona zostanie niebawem zamknięta więc ściągajcie póki możecie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0777
tylko co mam zrobic jak juz sciagnelam. na aresie i mam to w "bibliotece" i potem co mam z tym zrobic zeby grac ? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cami
iwcio160000,bardzo dzięki,zrobiłam jak mówiłaś,na tej stronie.Ściągnęłam bit torrent i simsy,ale mam jedno pytanie: ile czasu te simsy ściągają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia160000
szczerze to nie wiem mi się już 2 dzień ściągają i mam aktualnie ponad 38% to zalezy ile osób ma włączonego aresa żeby od nich ściągać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDRA6032
PROSZE JESLI KTOS WIE Z KAD SCIAGNOC NORMALNIE THE SIMS 2 TO NIECH PISZE NA MOJE GG 13490452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka998
suchajćie jestem tu nowa i ja też wlaśnie chce ściągną sprubowalam tego co ki radzicie i wslelam od marty czy jakoś tak i tak srobila ale co dalej zrobic jestem dam na suprnova.org i niewie co dalej zrobic niewiem co klokną mam taki sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoga ven hugen
Posluchajcie ja czytam juz to forum od jakiegos czasu i mam nizly polew! sracie sie za tymi simsami jak bylo by to nie wiadmomo co jakis ulom napisze glupia strone a wy na nia leicie i zdajc sobie saprawy ze moga tam byc wirusy grozne dla kompa!! dajcie sobie spokoj pochwalam aresa! przez aresa nie wchodza wirusy sciagasz bezpiecznie i masz gora do 40 minut a pozniej scigasz dodatki!! wiec pomysciew troszke nad tym co robicie !! jesli ktos dalej nie czaji to niewiem zegnam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×