Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość licze kalorie

Przyspieszacze przemiany materii

Polecane posty

Gość licze kalorie

Czy wie ktoś jak przyspieszyć przemianę materii? Może jakieś napoje albo jedzonko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zieloną herbatę:)jeżeli nie pasuje Ci jej smak,to kup aromatyzowaną np.z opuncją figową bądź cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jol ziomale
:| : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jol ziomale
:/ : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam herbate z pokrzywy :) pilam ja raz dziennie przez okolo miesiac i zaczelam chudnac :) nareszcie mam uregulowana przemiane materii i schudlam prawie 5 kg :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
wycięcie jelita grubego, wtedy chodzi się po kilka lub kilkanaście razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokrzywa jest swietna, na...kupe;-) tzn na czczo wypij sobie szklanke pokrzywy i kazdy dzien bedzie swietny, nie bedzie zastoju w brzuchu ani nic. ale podkreslam- to nie jest przeczyszczanie czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyśpieszenie przemiany mater
ii powoduje picie naparu z bratka polnego i dzięki niemu znikają problemy z trądzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bomby
marihuana?chyba amfetamina? a o polopirynie nie slyszalam,mozesz to rozwinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka
jogurty grube kasze suszone owoce swieze owoce warzywa otreby siemie lniane woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuczka
najlepszym przyspieszaczem jest ruch, cwiczenia, sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos z
tabletek silniej dzialajacych?bo ja mialam jo-jo i teraz za zadne skarby nie moge schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie
SKRZYP POLNY działa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkowo
jak zaczniesz brać tabletki, to jeszcze bardziej sobie rozregulujesz organizm - czy wy choroba, w ogóle nie myslicie o zdrowiu a tylko o jakichś kilogramach? Każdy kto brał przeczyszczacze chemiczne(tabletki) wie, że organizm błyskawicznie się do nich przyzwyczaj, a po odstawieniu zwalnia polowę z przemianą materii---litości!!!!!! I chciałam napisać jedną rzecz. Nigdy, ale to nigdy nie łączcie tej wspomnianeh cherabatki z bratka polnego (czasem jeszcze łopianu i skrzypu) z alkoholem . To ma takie działanie wymiotne, że można dawać alkoholikom na odtródkę. Przekonałm soiena własnym doświadczeniu, zanim jeszcvze tego nie wiedziałam. Pilam bratek i skrzyp w mieszance na skórę, po imprezie 3 dni w klozecie kontemplowałam muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja nie mam
na mysli przeczyszczaczy bron Boże ,moja siOSTRA PRZEZ TO LEZALA W SZPITALU ,MAM NA MYSLI POPRAWIAJACE PRZEMIANY MATERII w tym sensie ze spalajace szybciej kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licze kalorie
no właśnie, ten topic miał być o sposobach na przyspieszenie przemiany materii a nie przeczyszczaniu się :( na razie mamy zieloną herbatkę i ruch :) ktoś jeszcze zna jakiś sposób? piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dude
L-karnityna poprawia przemiane materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddech
Polecam zacząsc oddychać prawidłoqo większość ludzi oddycha zbyt płytko, z tego powodu ciało jest niedostatecznie zaopatrzone w tlen i obniżona jest przemiana materii radze sięgnąc np do technik jogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oddech
do oddech --> super porada, dzięki :) chyba zacznę ćwiczyć jogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazjaa
probował ktos vit F podobna przyspiesza przemiane materii a jesli chodzi o oddech to zgadzam sie tez o tym słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooloasek
na pewno picie wody, soków przyspiesza przemiane materii. A próbowałaś przed obiadem pół godz. wypic szklankę soku albo wody ? pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruch i dieta
niskowęglowodanowa, to najlepszy na przyspieszenie przemiany materii i spalanie tkanki tłuszczowej, bo rozumiem że o to chodziło w pytaniu a nie o to po czym się lepiej sra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemiana materii to metabolizm. najlepiej gdyby organizm wykorzystywal pokarm na ogrzanie ciala a nie odkladal ale niestety po drastycznych dieta wiekszosc sie odklada. najlepszy sposob na poprawienie metabolizmu to regularne posilki i sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara gęś sie szarogęsi
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram- 1.regularne posiłki byle były małe oraz zdrowe 2.ruch jakieś specyfiki typu herbaty zielone itp to w pewnym sensie efekt placebo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×