Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zla na siebie i caly swiat

petting, plemniki, palec- CIAZA???????? prosze przeczytajcie...

Polecane posty

Gość wystraszonaxxx5
Cześć wszystkim, przewertowałam praktycznie wszystkie fora na temat taki, jak powyżej i szczerze powiedziawszy zgłupiałam. Nie dość, że jestem w takiej samej sytuacji jak Wy to jeszcze czytam, że niby można, niby nie można zajść w ciążę.. Uprawiałam z chłopakiem petting, doszło do wytrysku, lecz "bawiliśmy się" po raz drugi. Mój facet co prawda chyba nie miał na palcach spermy ale w zaistniałej sytuacji niczego nie jesteśmy już pewni. W zeszłym miesiącu miałam miesiączkę.. o ile była ona miesiączką. Krwawienia było bardzo mało w dodatku trwał tylko kilka dni, nie jak zazwyczaj. A w tym miesiącu powinnam dostać okres i spóźnia się już kilka dni. Bardzo się denerwuję. Niby mam oznaki nadchodzącego okresu ale wciąż go nie widać. Dodatkowo brak śluzu mnie martwi. Zazwyczaj przed okresem zawsze był, dość ciemny, dzieki czemu wiedziałam, że okres się zbliża :( bardzo się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie i bardzo prosze o szybką odpowiedz. Ostatnio byłam z chłopakiem miał wytrysk na moja reke poczym wytarłam ją chusteczka. :/ Bylismy przez cały czas na swiezym powietrzu. Jakieś 2/ 2,5 godz po tym włozyłam sobie palec do pochwy. Niestety zapomniałam umyc rąk boje sie że plemniki mogły przeżyć przez ten czas. Dotykałam w tym czasie gleby, traw, włosów, drzwi itp. od tego czasu bardzo sie stresuje i boje ze moge być w ciaży. Mineło 3 dni mam ból głowy i podbrzusza Bardzo proszę o waszą opinie! Bedę wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×