Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacha3

co sadzicie o yves rocher?

Polecane posty

Gość k o s
Jestem mocno sceptyczna jeśli chodzi o produkty niby naturalne - a takie robi Yves Rocher. Jednak z czystym sumieniem polecam nową serię do wrażliwej i bardzo wrażliwej cery Bio specific (biało - jasnoróżowe opakowania). moja kaprysna skóra ją bardzo lubi - szczególnie kremik nawilżająco-łagodzący do cery szczególnie wrażliwej. Poza tym kremy do rąk z arniką mają świetne i preparaty antycelulitowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k o s
aha - nie polecam dezodorantów w kulce z tej samej serii co wody kolońskie (wody są świetne- szczególnie zielona herbata), Kulki wysuszaja skórę pod pachami i koszmarnie niszczą czarne bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżek
lubie zapachy ming shu,n. cocon, ode de la reve waniliowe,brzoskwiniowe i jezynowe balsamy serie bzowa balsam wanilowy do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaleje za
owocowymi wodami toaletowymi!! sa swietne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam teraz znowu ofertę - kosmetyk za pół ceny i zastanawiam się, jakie pachnidełko sobie kupić. Mam na oku wody kolońskie - bambus albo zieloną herbatę, myślałam też o jakiejś wodzie toaletowej. Może ktoś mi coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Yves Rocher uwielbiam perfumy,szczególnie Ode a la Joie i Ode au Reve:-)Śliczne są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×