Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bryy

czy zrobiłybyscie to?

Polecane posty

Gość bryy

czy przelamalybyscie stereotypy i piescilybyscie faceta w cienkich rajstopach ... czy mialybyscie jakies opory... czy moze was by to tez podniecalo?, a moze ktoras probowala takich malych perwersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO ZNACZY
kto miałby być w tych cienkich rajstopach ja czy moj facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryy
twoj facet..ale najlepiej to oboje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryy
twoj facet..ale najlepiej to oboje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinkaaa
Troszke dziwny pomysł. Nie próbowałam szczerze mówiąc. Ale może warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinkaaa
Troszke dziwny pomysł. Nie próbowałam szczerze mówiąc. Ale może warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinkaaa
Troszke dziwny pomysł. Nie próbowałam szczerze mówiąc. Ale może warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maugosia
Zaraz zaraz to przeciez baby noszą rajstopy a nie faceci. Sorki ale tacy Panowie to dla mnie po prostu ciotki, czy tam transwestyci, ale ja nie do końca potrafie zrozumieć ich zachowanie, zn. nie jest to moim zdaniem normalne. tak więc nie potrafie sobie wyobrazić że mogłabym go dotykać w jakikolwiek intymny sposób. Na sama myśl > zraża mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarlabym ze smiechu
gdybym zobaczyla mojego faceta w rajtuzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a ja
myśle za dalabym sie skusic...to moze byc dla nas ciekawe doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, dla mnie facet w rajstopach to obrzydliwość. Czułabym się strasznie z takim kimś przy boku. A pieścić go... przez rajstopy?? A tak w ogóle to ostatnio na kafeteriii przybyło rajstopofilów... to jakaś nowa obsesja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_
Zazwyczaj mężczyźni niechętnie używają kosmetyków, ale piankę do golenia i dezodorant podbierają z twojej półki, a do tego bezczelnie pyskują, że ma za bardzo kwiatowy zapach. Często idą dalej i podłączają się również do szamponu i odżywki, pasty i płynu do płukania ust. To jest irytujące, ale jeszcze nie naganne. Niepokoić się trzeba, kiedy ubywa brokatowego pudru, szminki, a zwłaszcza kiedy zauważasz, że ktoś chodził w twojej koronkowej bieliźnie... !^!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t.oms
jestem facetem osobiscie mi sie pomysl podoba. sam mam chyba slabosc do dziewczyn w rajstopach, na ulicy czesto patrze na nogi czy sa w rajstopach i o dziwo bardziej mnie rajcuje jak ma do pol lydki podwiniete nogawki i widac rajstopy niz jak np jest w w jakiejs mini... Czy nie macie dziewczyny wrazenia jak idziecie ulica ze faceci najpierw na to patrza? gdzies na tym forum czytalem ze 90 % facetow to fetyszysci . Czy wam to przeszkadza? i czy naprawde nic podniecajacego nie czujecie noszac rajstopy? iskad obrzydzenie facetem w rajstopach... takie samo wrazenie estetyczne jak rajstopy na waszym nogach..no moze wiecej troche włosków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doritka
że niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekmisiek
JA tez jestem facetem i owszem w chłodne dni noszę rajstopy pod spodnie na codzień zamiast obrzydliwych kaleson, które się ściagają, i skręcają na nogach. Rajstopy są o wiele praktyczniejsze. Czasami moja żona dotyka i pieści mnie przez rajstopy, czasami się kochamy w rajstopach. Jest to dla mnie bardzo podniecjące przeżycie. Pozdrawiam wszystkich. PS pod pachami i jajeczka to sobie golę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaahhhhaahhahahaaa
krzysiekmisiek >>>>>niezły zajeb z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym zobaczyła faceta w sytuacji intymnej w rajstopach, przewróciłabym się ze śmiechu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom
Uważam że jest to normane. Jak Ktoś chce nich chodzi w czym chce i już. Jak Kobietki zaczynały nosić spodnie to mówiono że lesbijki i prosze mamy sporotego typu oritntacji seksualnej na ulicach. To tez można powiedziec że nienormalne jak noszenie spodni przez kobiety! a jednak. Więc nie róbcie z tego halooooo! Bierzci eprzykład z innych bardziej rozwinietych krajów chociażby w Europie. Szwedzi sprzedają w sklepach spódniczki dla panów! i taka nowa moda już się od roku przyjęłą. Pozdrawiam wszytkich na luzie i bez kompleksów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń by sie usmiał
jestes zainteresowany i nie wiesz co na to twoja dupa powie , tak???????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom
Ja przynajmniej mam kobietę , a ty nie "zakompleksiony klocku " i w cale jej nie pzeszkadzają takie rzeczy wręcz odwrotnie sama chce spróbowac ...pewnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom
odpowiedź do "koń by sie usmiał " czy masz w ogóle coś w spodniach czy chciałbyś mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekmisiek
Nie rozumiem niektórych na tym forum. Nie lubie jak ktoś mnie obraża! zajeb to moze ty roześmiany hahasiu jesteś i tak innych nazywasz. Moja żona to toleruje i ja też. Dla mnie noszenie rajstop jest takiew same jak noszenie majtek. Ananke może byś się uśmiała i przewróciła ale jak byś już leżała to moze by ci się to spodobało? Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truelover
Uważam iż dziewczyny lubią to co delikatne - a dotknięcie męskich nóg poprzez rajstopy byłoby dla nich milutkie a przez to kiedy już raz by spróbowały, wówczas mogłoby się okazać że naprawdę im się to podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wybacz
ale jestes chory, mnie absolutnie nie podniecaloby pieszczenie mojego faceta w rajstopach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
te rajstopki mogłyby być tylko zaczątkiem do dalszej gry...Później można je przecież zawsze zdjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna...
truelover osobiscie wole jak mezczyzna nie jest gladki i delikatny ale wrecz przeciwnie- szorstki i meski:) Chyba podobne zdanie ma wiekszosc dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziar
to fajna sprawa założyć coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×