Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Gość cmisoafj
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmisoafj
ale musze już spadac bo syn mi nie daje popklikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmisoafj
na 200 bede pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludziki NARESZCIE:):):):) i mamy 100 stronkę;):):) ciekawe co by na to załozycielka stronki suanna powiedziała:) szkoda ze Jaj juz z Nami nie ma...całuski dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo!!!!Ale akcja!!!!Jestem pod wrażeniem!!!A kim jest owa tajemnicza \"cmisoafj\" , która podjęła tak zawziętą walkę z Dzieckiem, dzięki czemu oboje we wspaniałym stylu dobili do brzegu setnej strony??? Chyba, że....alter ego...??? Robuś, co? MACZAŁEŚ W TYM PALCE, A MOŻE CAŁE ŁAPY??? ;) W każdym bądź razie wielkie brawa! 😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak to, dobili do setnej strony i sobie wszyscy poszli. Dlaczego? Już miałam nadzieję, że topik się rozruszał a tu nic. Ja mam dzisiaj labę bo moja niuńka drugi weekend spędza u babci i oboje z mężem nie wiemy normalnie co z tą wolnością robić. Raz jedno raz drugie: - no, ciekawe co teraz robi nasza Werunia? Hmm... A może by zadzwonić, co? Spytamy czy wszystko ok? I dzwonimy tak ot, niby nic, nieee no nie żeby tam tęsknić, skąd tylko tak co u nich słychać i tego...A babcia pęka ze śmiechu. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutek...Ty przewrazliwiona mamo:):):):) a pomaluj sobie pazurki....zrób sobie knapke z dzemem...daj Werci odsapnac;) nie stanie się Jej krzywda:) toz u babci a nie u baby jagi przebywa:) ja to juz chyba przywykłam do samotnie spedzanych dni...mamuś...nara....(jak mnie to słowo wkurza) :) i tyle ich widziałam....mnie teraz martwi najbardziej nowe zainteresowanie syna...mianowicie...stał się zawzietym kibicem piłki noznej a dokładnie kibicem Motoru...dwa razy w tygodniu biega na mecze a ja dwa razy w tygodniu mam stany przedzawałowe...ubrany w koszulkę...Dla Was to tylko piłka dla Nas całe zycie... wychodzi z domu a ja ... o Boże...a jak Mu sie cos stanie?? przeciez tam się biją...a jak On dostanie???? no jak to?? przeziez to mój syneczek..normalnie paranoja...ale jak Go widzę z tym szczesliwym usmiechem na twarzy kiedy wraca i wszystko mi opowiada jak było, jak mam Mu nie pozwolic zeby tam chodził? mamus...ale była jazda...kibile na boisko wskoczyli i mecz przerwali...ale była jazda...:) mamuski..daj Wam Boze moznego serducha kiedy wasze maluśkie istotki staną sie prawie dorosłymi:) I tym miłem akcentem ja się juz żegnam bo sie rozpisałam jak stara ptotkara:) buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ogłosze upadłosc tej strony:( szkoda:( tyle lat:( tylu wspaniałych ludzi poznanych tutaj:( buuuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko!!! Nieeeeeeee!!! Ja też jestem, jeeeeeesteeeeeeem!!!! Po prostu, czekaj tylko tchu złapię.....uffff.....Mam urwanie głowy, w ostatnią sobotę bawiliśmy się na weselu kuzynki, ech, cudnie było!!!:D Przeżywałam bardziej niż własny ślub...Podczas wesela był koncert bo, moi kochani, pan młody to wokalista, kompozytor i tekściarz znanej u nas kapeli, która kilka lat temu dostała wyróżnienie na festiwalu piosenki studenckiej w Krakowie, więc estetyczne i artystyczne doznania były do przewidzenia...Mniam po prostu, mniam, jeszcze raz mniam...Ech, się łzę uroniło niejedną tu i ówdzie...ech...No i na ten ślub wcześniej przygotowania były, stąd moja nieobecność tu. Poza tym córa moja malutka w tym roku Komunię będzie miała i już wszystko w tym celu pełną parą bieży: lokal, sukienka (pieniążki, ach te pieniążki), spotkania w kościele itepede...Nauki też coraz więcej, bo już w grudniu pierwszy egzamin z instrumentu...Ćwiczymy więc, ćwiczymy, uczymy się, uczymy...A tydzień za tygodniem tak zapieprza... Buziaaaaaaaleeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘 Ani mi się ważcie likwidować ten biznes, no! We must be :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
witam dziewczynki. Ja tez jestem mama siedzaca w domu z dzieckiem. Od trzech lat siedze i chyba nie predko pujde do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paris26🌻 od nas jak zwykle kfiotek na powitanie:) Skoro siedzisz w domciu, zapraszamy do nas bo ten topiczek potrzebuje świeżych dostaw tlenu, napisz coś o sobie. Ucałuj od nas Swego Dzieciaczka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jestem w szoku !!!!! jak tu żywo ............... ludzie zróbmy kiedyś konfer, tak miło byłoby wspomnieć stare czasy, juz nawet poświęcę ten sławetny antałek hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulku🌻 Jestem bardzo, bardzo \"za\" w całej rozciągłości! Weźcie, babki spiknijmy się kiedy. Chociażby dziś, ja dziś nawet mogę, Wera z tatusiem lulnie a ja drzwiczki zamknę, piwko otworzę i....czekam na Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Ludzie, znowu cisza jak w grobie. Czy ja się aby nie pomyliłam? Wstyd i hańba! Nuże do kompów, myszek i klikać mi tu zaraz! Bo jak nie...to...no ;) Buziaki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus melduje sie posłusznie;) kominek robie w chałupie kobieto i nie bardzo wiem jak czas oszukac zeby wszytsko pogodziec:) dzis było pierwsze rozpalanie w kominku...jejku..ale bajer:) telewizor mozna za okno wyrzucic:):):) minuta filmu pół godziny patrzenia w kominek hahaha normalnie ciesze sie jak małe dziecko misiem;) buźki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacieeee!!!Kominek ma w domu...ale Ci zazdraszczam kominka, Beataaaa!!! To chociaż fotkę tego cuda wyślij, co? Ja też sobie w trakcie filmu będę zerkać ;) A tak, a propos to ja delikatnie Ci przypominam, że obiecałaś fotki z Waszego domciu, hmmm...I czekam, czekam...i nic...Ja mogę wysłać na przykład z wakacji ostatnich, bo moje ciasne M3 (zrobione z M2) już znacie i nie ma w nim nic nowego i ciekawego do obejrzenia, swoją drogą szkoda, że nie mam się czym pochwalić :/ 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutek...jeszcze kilka dni i beda fotki;) narazie to jest profil na profilu owiniety wata szklana;):):) ale juz prawie skonczone...2 tygodnie bałagnu..brudu...remontu .. ja juz mam dosyc...nie wiem jak Wy kobietki ale ja bez porzadku ,firanek i dywanu jakos nie umiem odpocząc w domu..mam bardzo solidnego fachowca od stawiania kominków ale jest bardzo wolny a mnie to juz denerwuje...tłumaczę sobie tylko tym ze to jest ogień i musi byc dobrze zrobione...nie moge się juz doczekac kiedy przestanie przychodzic i będe mogła sobie pospac rano:):):) spanie to mój żywioł:):):) a tak wogóle to Basiula obiecała mi drzewo z bieszczad:) wiec moze spotkamy sie kiedys przy tym lubelskim kominku palonym bieszczadzkim drzewem;) ale by było fantastycznie...ja nawet neta na ten czas wyłacze :) kobietki...szykowac walizki...:):) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde...........znowu zywej duszy............pisac co tam u Was babeczki...ale szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeej!!!Pomóżcie, bo nijak spod śniegu wykopać się nie mogę!!!Ufff, ufff, ufff...Jakoś wylazłam, i cóż tu mam napisać, ano nic się specjalnego nie dzieje. Werka była chorawa nieco, brała anty, i coś jakby teraz znowu chora...Morza było stanowczo za mało...Kurde, ale co tam, najwyżej się wyśpi i wybyczy w łóziu zamiast gonić o śniegu, chłodzie i mrozie do szkoły na ósmą...zobaczymy...No a tak poza tym to nic. Lecę lepić knedelki z wiśniami, sobie odmroziłam przed chwilą wisienki i będzie odrobina lata...Zmierzam do stanowiska, że lepiej byłoby mi na równiku...Buziaczki 😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mateczki Drogie, troszkę Was ostatnio zaniedbałem i nie zaglądałem tu wcale. Przepraszam. Obiecuję poprawę. Chciałem rozpropagować wśród Was portal nasza-klasa.pl Zapisujcie się tam Kochane i czekam na zaproszenia mnie do Waszego grona znajomych. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie...gdzie...gdzie...te chłopy!!! :P orły, sokoły, herosyyyyyyyyyy............. hehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I spójrz, płci męska - wespół, zespół osiągnęliśmy trzy tysiące i jeden wpis!!!!!!!!!!!!!! Woooooooooooooooooooooooow!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ach, co za wynik, co za skok!!!!!!!!!!!! Kto stawia, co??? Nie słyszę ;) Baby, co wy, posnęłyście przy expose, czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000000000ASIA0000000000000
Witam! Ja już 2,5 roku siedze w domu i czasami już mnie cholera bierze. Widzepo sobie, że robie sie zgoszkniała, a mam dopiero 23 lata :( Z chęcią zaczęłabym coś robić, ale nie mam z kim zostawić mojego łobuzka. Mąż cały tydzień pracuje do późnych godzin wieczornych i nawet nie ma do kogo buzi otworzyć prócz mojego małego, ale z nim póki co narazie się nie dogaduje (jeszcze nie ma 2 latek). Zostały weekendy, ale mieszkam w niewielkim mieście i zabardzo niewiem gdzie mogłabym znaleźć taką weekendową prace?! Może ktoś ma jakieś sugestie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słuchajcie, wdepnęłam na tę \"naszą-klasę\" i zostałam...Naprawdę, można znaleźć ludzi z budy po latach...Ech....wspomnienia.... ;) Polecam, baby kochane, polecam. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×