Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

hej!!!!!!!!!!!!!!! ja tez chce na konferencje!!!!!!!!! jak mam to zrobic ?????? jestem na gg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamcie! jak mi szkoda i przykro ,że nie mogę z Wami pobyć! Mam pilnę prace do przepisania ( czyt. dorabiam), wieczorem nić już nie widzę na oczy, bo mi dziecko pcha się cały dzień na ręce!!!!!!!!!!!! Obiecuję, że wkrótce dołączę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO!Nie ma was tu juz prawie wcale. Ale namotalysmy wczoraj z gg, nie? Kochane! Trzymajcie za mnie kciuki! Jutro mam 2 mecze z czego 1 biegam na srodku, jestem glowny sedzia. A w czwartek egzaminy. Niby dzis jak biegalam to zrobilam tyle co trzeba, ale nerwy moga mnie dobic... To do nastepnego. A! Jutro mam urodziny...koncze 27 lat! Boze jaka jestem stara! Normalnie lapie dola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki....kurczę pisze tu od rana i żadnej mojej notki nie ma;( w.b trzymam kciuki...i nie chcę słyszeć o żadnych nerwach....głowa do góry,pierś do przodu i do boju:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka
w.b.!!! Odpisałam Ci na pytanie na Praktycznych Poradach. Powodzenia Myślę, że Kazaa może umilić Ci czas. Mnie wciągnęła już na dobre od dwóch lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mateczki :) w.b dasz radę....nerwy na bok:).....i wszystkiego naj :):):):):) ostatnio Was zaniedbałam ale nie mam siłków, mały daje mi wycisk i wieczorkiem padam razem z nim,.......byliśmy wczoraj na kontroli z siurkiem i wszystko ładnie sie zagoiło, bardzo sie ciesze ,że jest dobrze:) narazie pa :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ale pustki...czy Wy też macie zmiene nastroje przez tą pogodę...pozdrowionka i buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Kurcze jak ten nasz topik gdzieś daleko się schował:).....Odkopałam go:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li
w.b. moja droga słuszałam że właśnie skończyłaś 18 lat, serdeczne życzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
do Chosner!!!! UDLAW SIE NIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! a na kogo wy tak krzyczycie? nie widze zadnego postu do zlinczowania. u nas sporo gosci w ostatnich dniach sie przewinelo. o!!!!! juz sie mala obudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzyczałyśmy na chosnera,chciał nas uszczęśliwić swoimi odchodami,ale już go adminy usuneły. POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzyczałyśmy na chosnera,chciał nas uszczęśliwić swoimi odchodami,ale już go adminy usuneły. POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka
czy tu juz nikt nie zaglada nudy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matki chyba się nasyciły wzajemną obecnościa i wiedząc, że są inne kobiety, tak samo utrudzone domowymi obowiązkami jak one same,odetchnęły z ulgą i już nie czują potrzeby pisać tak często jak wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
halo babki, jak tam wam leci, dobrze, ze usuneli tego spermiarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza tu jakaś ostatnio, prawie nikogo jak widzę, czyżby dzieciaki już tak w kość nie dawały? a może z tą nudą już nie tak straszno... powiedzcie czy wam też czasami puszczają nerwy? kocham moje dziecko nad życie ale czasami jestem tak zmęczona że mam ochotę porządnie ryknąć czy przylać w tyłek, a przecież wiem że nie zrobię czegoś takiego... odkąd moja córcia odkryła że ma nóżki to po prostu obłęd mam w domu, w ogóle nie chce siedzieć a ledwo co się nauczyła, mam wrażenie że chciałaby już od razu chodzić, nie mam sił, plecy mi wysiadają od ciągłego schylania... jakoś nie mam zaufania do chodzika, podobno opóźnia naukę chodzenia... poweidzcie używałyście chodzika? to znaczy wasze dzieci oczywiście i jeśłi tak to czy warto taki sprzęt zakupić? pozdrowionka dla wszystkich mam, ewentualnych tatusiów też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ajnalajn ,jesteśmy ciągle obecne ale większość z nas ma tlen i często wieczorkiem się dotleniamy,zapraszam do laurki,moje dzieciaki spędziły w chodziku takim zwykłym pół swego niemowlęctwa a oba zaczeły latać w wieku 1rok,a ja miałam trochę luzu,pozdrowienia do tatusiów,mogą pisać już my was weźmiemy w obroty;) do WSZYSTKICH POZDROWIENIA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ajnalajn ,jesteśmy ciągle obecne ale większość z nas ma tlen i często wieczorkiem się dotleniamy,zapraszam do laurki,moje dzieciaki spędziły w chodziku takim zwykłym pół swego niemowlęctwa a oba zaczeły latać w wieku 1rok,a ja miałam trochę luzu,pozdrowienia do tatusiów,mogą pisać już my was weźmiemy w obroty;) do WSZYSTKICH POZDROWIENIA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mateczki :) kochana laurko mój syncio ma 10 miesięcy ale bardzo wcześnie zaczą stawać bo w 7 miesiacu więc tak mu się spodobało ze nie siadał wogóle( aż się dziwię że go nóżki nie bolały od ciagłego stania ),chodzic sam jeszcze nie chodzi , przy meblach oczywiscie ,teraz zaczą się puszczać :) i chce aby go prowadzac za rączki ....kręgosłup połamał mi sie chyba w dziesięciu miejscach i marzę o masarzu :) ....co do chodzika , jestem przeciwna i nie stosuję, a nerwy ?....to chyba kazdej z nas czasem puszczają , przemęczenie , niewyspanie , rozdrażnienie robi swoje....ja zawsze licze do pieciu i myslę , że nikt za mnie tego nie zrobi , wiec biore sie w garsć i jakoś leci dalej :) wiec głowa do góry :) ściskam i buziaczki pa :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
albo ja jestem glucha, albo tutaj ostatnio coraz ciszej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu rzeadko ostatniuo zaglądam. Bo w ogóle to coraz mniej zaglądam do netu, na forum. Jakoś jak mam wybór: wyjśc na calutki dzień z córką na spacer, a siedzieć w chacie i kisić nas obydwie, bawiąc się w necie - to łatwo zgadniecie , co wybieram. Pewnie jak pogoda się zmieni, to i ruch będzie tu większy. Pozdrawiam wszystkie: mamy, niemamy, opiekunki, ciotki, pociotki czyli - kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie kobietki:) LDN CITY...faktycznie,strasznie cicho tutaj.....:) Wpadłam na chwilkę topik nasz na górę podniesć,,,będę wieczorkiem jak już moje zmory do łózek zagonię.:p 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiaa, dzięki za słowa otuchy, zdaję sobie sprawę z tego że nie jestem jedyną której czasami puszczają nerwy, inaczej deprecha w całej krasie, no bo co ze mnie za matka skoro do własnego dziecka tracę cierpliwość... bywa że mi liczenie do pięciu nie pomaga, muszę wziąć kilka głębszych... oddechów oczywiście, hi. A co do chodzika to rozważam, bo plecy mnie bolą jakby mnie kto kijem wymłócił, a moja córcia z dnia na dzień coraz to sprawniejsza i czekam kiedy zacznie chodzić już sama. Roczek już niedługo, teraz dziewiąty miesiąc przed nami, więc kilka najbardziej męczących miesięcy. Jakoś to będzie, mam nadzieję. Pozdrawiam a buziaki przesyłam wszystkim mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka-77
hmmmmmmm witam mam juz tlen tzn wywalczylam go juz i nie wiem co z nim robic pa kochane ps ja tez nie daje synka do chodzika slyszalam ze to szkodzi na biodra maluszlka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×