Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Jasmin pewnie, że możesz:) Nagotowałam duży garnek żeby nie powiedzieć, że kociołek. Mój mąż też już tęsknił za zupką bo ostatnia była przed świętami. Zresztą ja też. A muszę się pochwalić, że nawet żurek mi wyszedł. Życzenia i kwiatki dla Mateuszka 🌻🌻🌻🌻🌻 dużo słoneczka i uśmiechu. Rzeczywiście Martynika jest zawsze z promocjami na bieżąco:)Chwała Jej za dzielenie się tą wiedzą:) Jasmion a może spróbujesz zastrzec sobie nick na czarno. Będziesz miała pewność, że nikt się pod Ciebie nie podszyje. A miałyśmy już taki przypadek z Ancymonkiem. No właśnie gdzie się dziewczyny podziewaci?? Tina, Sindi, Ancymonek, Koniczyna i inne. Pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu masz racje juz dawno powinnam tak zrobic :) A co do zurka to bym napewno chetnie skorzystala z Twojej goscinnosci zeby nie ta odleglosc:) DZiewczyny frekfencja spadla do zera:( Iwanka toz dzisiaj tylko 3 godzinki w szkole , gdzie ty:)? Sylwia, Gabi , Mala Mocca, Edzia, A mzoe wy wszystkie u Mati na torcie:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się!;) Oczywiście przez cały czas śledzę topik, ale jakoś nie miałam natchnienia... Mam za to zmartwienie, bo Ninka się trochę pochorowała. Podejrzewam jakiś wirus, bo miała mocny katar połączony z biegunką. Byłam z tym u lekarki, ale stwierdziła, że to nic poważnego, a leki, które przepisała do tej pory nie pomogły. Najgorsze jednak z tego wszystkiego są odparzenia na pupie!:( Za nic nie mogę się ich pozbyć, bo po każdej kupce są coraz gorsze! Wyglądają tak fatalnie, że moja mama na ich widok się popłakała! Nie wiem, już co robić, staram się zostawiać ją na długo bez pieluszki, stosuję przepisaną maść (robioną na zamowienie) na przemian z Sudocremem i nie pomaga...:( Może znacie jakiś dobry sposób...? Mati - też już zamówiłam ten smoczek - swoją drogą to dziwne, że tak trudno go dostać w sklepie... A tak przy okazji - życzymy Mateuszkowi, żeby nadal rósł zdrowo i przynosił rodzicom codziennie mnóstwo uśmiechu!! 7 miesięcy to już taka trochę dorosłość;) Iwanka - z tym kalendarzem dla dziadków to świetny pomysł! Dopytywałam się już nawet - podobno wystarczy zanieść cyfrowe zdjęcie do jakiegoś dobrego fotografa i nie trzeba się o więcej martwić. Jeszcze dopytam. Coś jeszcze miałam napisać, ale zapomniałam;) Póki co - dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dziś na urodzinach teściowej. Fajnie było, kąpiel zatem ciutkę później, a teraz Tosiątko już smacznie sobie śpi. Dzięki za doniesienia o promocjach, na pewno skorzystamy, o ile w moich stronach też obowiązują. Wiecie , sama się dziwię, ale wkładki laktacyjne mam Bella, zakupione przed porodem i do tej pory nie otwarte. A tak mnie straszono, jak to bluzki mokre itp. Chyba jestem jakimś ewenementem, skoro nigdy nie były mi potrzebne. Tym bardziej , że karmię stale:) Mati Zyczenia serdeczne dla Mateuszka!!!!!!!!! 🌻 i gratulacje dla przyjaciółki, trzymamy kciuki, żeby było ok. Edyta, ja też nie mogę się już doczekać ferii, a u nas dopiero od 13 lutego. Gabi, dużo zdrówka dla Ninki, nam zawsze pomagał bepanthen, przy biegunce też łagodził zaczerwienienia znakomicie. Dobrej nocki. Całusy dla wszystkich!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi nie bardzo wiem co mogłoby pomóc na odparzenia. Nie wiem a może spróbujesz z mączką ziemniaczaną. Ja co prawda nigdy nie stosowałam ale dużo dobrego na jeje temat czytałam i słyszałam. Oby jak najprędzej udało się opanować wirusa. Odnośnie kalendarza. Piotruś właśnie w weekend sam tworzył taki kalendarz dla Babci i Dziadka:). Ja się na tym nie znam ale najpierw zeskanował sobie kalendarz, tzn. same daty, potem dobierał tła i dorzucał zdjęcia Marysi. Nawet wydrukowł jedną stronkę na papierze formatu A4. Drukował na papierze fotograficznym ale na Allegro zamówił jakiś papier półfotograficzny. NO to by było tyle:) POstaram się wrzucić na bobasy takie zdjęcie strony ale to dopiero jutro. Pozdrowienia i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja też używałam u Marysi, na początku profilaktycznie Bepanthen i nic nigdy się nie pojawiło. TO może dobry pomysł- może spróbuj. Iwanka to masz fajnie- mi nie zawsze ale czasami się zdarza, że jak karmię Marysię to początkowo mleczko wypływa mi z drugiej piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny w Nowym Roku!!!! przede wszystkim najserdeczniejsze zyczenia dla Mateuszka duzo duzo zdrowka i oby usmiech nie opuszczal Twojej twarzyczki!!!🌼🌼🌼🌼 Olusia w koncu ma pierwszego zabka jest na razie malusi i ledwo go widac ale sztuka to sztuka wiec zebow 1!!!!! i coby nie zapeszyc to odbylo sie to bez bolu:)!!! To co moj dzidzius wyprawia to juz ciezko nazwac raczkowaniem ona zasuwa jak maly samochodzik w sekundzie potrafi sie przemiescic do drugiego pokoju wszedzie jej pelno a co najgorsze jak tylko dobije do mebli czy stolka to wstaje!! az sie boje pomyslec co bedzie jak zacznie chodzic a mysle ze to juz nie potrwa dlugo!!!! Gabi bepanten na odpazenia jest rzeczywiscie super jak tylko u Oli pojawia sie jakies zaczerwienienie to jej smaruje i juz przy nastepnej zmianie pieluchy nie ma sladu!!! Aniu masz zdolnego meza:)i jesli on oczywiscie nie mialby nic przeciwko to chcialabym cie prosic zebys przeslala mi ten kalendarz a ja bym sie postarala go przerobic:):)bardzo prosze:):) dzieciaczki wszystkie bez wyjatku sliczne!!!! Mati kody wyslalam wiec pewnie niedlugo je dostaniesz:) Madi jeszcze raz duzo duzo zdrowka dla tesciowej!!! Martynika do kiedy trwa ta promocja w realu??? bo my bedziemy kolo piatku zdarzymy jeszcze??? a co do rajstopek w biedronce to u nas kompletna lipa takie ladne sa tylko w rozmiarach 68-74 a wieksze tak jak na moja Ole sa tylko czarne:( to tyle na dzis zycze milej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja tylko gościnnie - mam pytanie do Edytki. Czy mogłabyś mi napisać choć kilka słów na temat tych zabaw fundamentalnych - na czym polega ta \"zabawka\" i czy warto ją kupować. Czy to nie jest jakaś \"ściemka\"? Moja Lenka skończyła pół roku i zastanawiamy się z mężem w jaki sposób stymulować jej rozwój. Nie jestem fachowcem w tej kwestii i najczęściej decyduje tu przypadek. Ty, jako siła fachowa, możesz mi pomóc :) Pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylvia,ta promocja była tylko jednodniowa:-(.A jaki rozmiar rajstop kupujesz Małej?Bo moj Igor jest dlugi i jeszcze buja sie w rozm.68-74.Te rajstopki ladnie sie rozciagaja:-). A na odparzona pupe tez radziłabym make ziemniaczana,czytałam o niej wiele dobrego. Rany,kupiłam na Allegro spodnie od jakiejs lekko tepawej pani...kompletnie nie moge sie z nia dogadac:-OMacie moze jakis patent na takie twardogłowe(razem czy osobno to sie pisze?) Allegrowiczki? Odezwe sie jeszcze,bo teraz Junior dostaje wscieklizny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenobia- te zabawy fundamentalne, to zestaw zabaw od 0 do 2-go roku życia dziecka. Zawiera książkę do przeczytania na temat rozwoju i sposobów jego stymulacji, oraz pomocne karty z grubszego papieru z obrazkami i opisem zabaw . Jak juz wcześniej pisałam jest to świetna rzecz, zwłaszcza dla osób, które zastanawiaja się w jaki sposób bawić się z tak małymi dziećmi, choc -być może- intuicyjnie wiele z tego się stosuje. Opis na allegro skusił mnie do zakupu i nie żałuję, choć sądziłam,że będzie więcej przykładów zabaw. I zapraszam do częstego pisania z nami :).Pozdrowienia dla Lenki :) Martynika- zaopatrzyłam się w rajstopki( dzięki za cynka, bo rzadko tam bywam) Szkoda,że nie było w rozmiarze 80, 86 :(, kupiłabym więcej. U nas były tylko 68-74 i 92-98. Normalnie dostać je można u nas po 13 zł. A na takie baby chyba nie ma sposobu :(...telefonicznie próbowałaś z nią rozmawiać? Ania-tak mnie tym żurkiem rozsmakowałaś,że postanowiłam równiez go ugotować :) Gabi-życzymy szybkiego wyzdrowienia Nince . A na pupcię również nic nie poradzę, bo używam tylko sudocrem i jest super. A może ta maść jej nie służy? Iwanka- to u Ciebie podobnie jak u mnie- ja jedynie stosowałam wkładki , choć też nie zawsze. Za to moja siostra, która karmi już tylko w nocy beż wkładek ani rusz! Sylvia-gratulujemy zębolka :) ..no i tego biegania na czworaka :D. Aż się boją co to będzie się u mnie działo, gdy Maja tak zacznie :O :D Kończę, bo mam trochę do zrobienia w domciu przed wyjściem do pracy. Pa!!! Ślę całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki Gabi ja miałam u Jagódki duży problem z pupą i to długo właśnie przez kupki. Nie pomagały żadne kremy dostępne bez recepty dopiero krem Pimafucort- naprawdę rewelacja. Ja musiałam smarowa nim ok 10 dni do całkowitego wyleczenia, ale małemu mojej siostry pomógł już w trzy dni. Ktoś mi mówił, że jest w tym steryd, ale nam już naprawdę nic nie pomagało i dlatego go użyłam i muszę powiedzie, że bez żadnych ubocznych skutków-ale to jest krem na receptę(firma Yamanouchi). wiecie co zrobiłam w niedzielę?-zjadłam kupnego kurczakaz rożna no i w poniedziałek wzywaliśmy lekarza do Jagódki, bo ciągle płakała. okazało się, że to ból brzuszka. Wstyd się nawet przyznawa, że taka ze mnie bezmyślna matka, ale już tego błędu nie powtórzę. Tatuś Jagódki namawia nas do wyjazdu w góry, bo tę skni za snowboardem- JA TEŻ, ale mam obawy, chociaż nasz lekarz szpitalny, któremu poskarżyłam się na pomysły Darka stwierdził, żeby pakowa rzeczy, Jagódkę i jechac. Czy to męska solidarnoś?:) Buziaki spadam, bo maleńka wstała:)-obudziła się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzięki za życzznia dziewczynki,chciałam napisać do was coś wczoraj wieczorem,ale mój mężowski w ramach strajku na spanie małego przeniósł się do pokoju gdzie jest komputer i strasznie \"wykończony\"śpi tu od dwóch dni,więc nie mam jak pisać wieczorem.Mati wczoraj poszedł ślicznie spać o 21.00 i obudził sie koło jedenastej no itak się męczyłam z nim do 24.30. Martynika dzięki za cynk o promocjach,juz napisałam do koleżanki,której mąż jeździ poGdańsku i kupi nam Pampersy. Co do kalendarza to bardzo dobry pomysł,ja już oglądałm i zastanawiałam sie wcześniej nad tym,na wirtualnej polsce można zrobić,chyba ze trzy wzory i na Allegro też widziałam.Polecam Wirtualną ,wywołuję tam zdjęcia i są dobre. Gabi też myślę że mąka ziemniaczana może pomóc,spróbuj. Dziewczyny dziękuję za wszystkie kody ,juz będę miała tyle ile trzeba,teraz wysyłajcie do Małej Mocci. To narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, piękne dzięki Edytko. Zanim wydam pięniądze chętnie zobaczyłabym coś takiego... To jest właśnie jednak z wad allegro. A za zaproszenie bardzo dziękuję :) Możliwe, że skorzystam :) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Com tu takie puchy????? Strajkujecie. gabi napisz czy dostałaś mój adres mailowy na GG,czy nie odczytałaś,chodzi mi o książkę. No dziewczynki do pisania.Ja zrobiłam sobie przerwę w prasowaniu i kończę pić kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja tez mialam ten problem i nic nie pomagalo. Dopiero inny pediatra zaproponowal masc, Tormentiol i wszystko zniklo po trzech dniach. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Zenobia-fajnie, ze sie odezwałaś na naszym topiku:)Pisz częściej! Iga żyłe teraz praktycznie cały dzien \"na mnie\" i niełatwo mi zajrzec do netu. Normalnie kroku nie mogę bez niej zrobić. To taka faza w 8 miesiącu czy jak? I ostatnio ciągiem by wisiała n cycu, już sie boje pomysleć co będe miała, gdy zacznę próby z odstawieniem na dobre. Będzie się działo. Gratuluje Oli pierwszego ząbka. Pewnie zaraz bedzie i drugi. Tez myśle, ze kalendarz to dobry pomysł. Ale moze zamiast płacić obcym mógłby je nam zrobić Ani mąż? Aniu co ty na to? Skoro juz zrobił takie jeden z Marysią:) Co do pomocy z pupą to mogę polceić jedynie juz przywoływany Sudocrem. Czasem używam też pudru Johnsona z lawendą. Ładnie pachnie i super chroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! No właśnie, Ania proszę porozmawiać z Piotrusiem:D A to się chłopak zdziwi, że już go całe forum chce wkopać w robotę:) Jakby miał czas i ochotę, to pewnie, że lepiej niech zarobi znajomy a nie jacyś obcy i w dodatku niepewni, bo różnie to z allegro bywa- patrz tępogłowa pani od spodni;) Dziś usypiałam Tosię 50 minut, uff, normalnie jakieś rekordy chyba chce bić. Słyszałyście, wakacje będą wcześniej:D Ale się cieszę, od 1go lipca to by było głupio bardzo. A jutro piąteczek mój ukochany!!! Kończę wystawiać oceny. A dziś wystawiłam jedną pałkę:( Tak tego nie lubię, ale to taki beznadziejny przypadek był, zero chęci i wysiłku. Mam nadzieję, że jutro reszta zagrożonych jakoś się wybroni. Nie popiszę dziś dużo, padam z nóg. Całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za dobre rady!;) Mati, napisałam Ci już na gg, że nie mam Twojego maila! Przeszukałam nawet archiwum - nie wiem, gdzie go wcięło! Nince trochę przechodzą odparzenia, ale ponieważ nieszczęścia chodzą parami, to dorzuciła sobie inną dolegliwość - ma taki nawyk, że jak jest śpiąca, to mocno trze oczka. Wczoraj tak zatarła, że podrapała sobie rogówkę! Byliśmy wieczorem na pogotowiu, bo nie mogła otworzyć oczek, jedno jej silnie łzawiło i prawie przy tym nie przestawała płakać! Okulista w szpitalu powiedział, to to bardzo bolesne. Podczas badania musiałam wyjść z tego ambulatorium, bo mi się słabo zrobiło jak jej przewracał to oczko:( A Ninka wyła wniebogłosy! Przepisał jej krople i maść do oka i dzisiaj jakby trochę przechodzi. Wzięłam urlop, bo mamy się zgłosić do kontroli. Niby z niczego się to wzięło - każde dziecko chyba trze oczka - a tyle stresu nas kosztowało! Tym bardziej, że Nince jeszcze do końca nie przeszedł katarek i biegunka! Rozpacz po prostu! Kończę, bo - jak pisałam - mamy iść do kontoli, to muszę się wybrać powoli. Oczywiście jeszcze w piżamie chodzę!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Gabi Gabi uściskaj Ninkę od nas. MAm nadzieję, że juz mniej boli.🌻 Dziewczyny mój mąż chętnie zrobiłby kalendarze ale twierdzi, że to co on zobił to taka \"amatorszczyzna\", że wstydziłby się komuś coś takiego zrobić. Chociaż ja myślę, że to zwykła kokieteria bo kalendarz jest fajny. Chyba nie da się przekonać.....Chcę Wam pokazać jak wyszedł i wkleić zdjęcie na bobasach ale nie mogę wejść na stronę. Spróbuję później. Sylvia nie ma sprawy prześlę Tobie ten kalendarz tylko teraz nie wiem w jakim formacie żeby móc nanosić poprawki. Jak Piotr przyjdzie z pracy to mi pomoże. W końcu za oknem zima tzn. temperatura poniżej zera i można w miarę się poruszać. Bo ostatnie chlapy to był koszmar. Wybieram się zaraz z MArysią do Reala- zobaczymy może będą jeszcze pieluszki w promocyjnej cenie. Zrobimy sobie spacer- bo piechotką to idę do Reala niecałe 15 minut. Wczoraj dostałam ulotkę z Carrefoura i mają w promocji też rajstopki z Woli po 5,90!! Przynajmniej tak w ulotce jest napisane. Kończę na razie bo muszę ubierać Marysię, bo widzę, że za chwilkę zaśnie. To chyba dlatego, że dzisiaj się nie wyspała- wstała już przed 10-tą:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki🖐️ U mnie bez zmian,czytaj mąż śpi w solanie i nie mam wieczorem możliwości pisania,a mały obudził sie o 21.30 i usnał o 24,00. Gabi napisałam ci juz adres,dziewczyny mówiły,ze wiadomości sąprzechowywane na Gg tylko 24 godziny,to moze dlatego wsiąkł. Ale mnie wystraszyłaś z tym oczkiem,Mati tez strasznie trze oczka jak chce iśc spaś,nawet jak spi lekko to trze. Współczujemy strasznie Nince,to napewno bóli,przeciez oczka są takie delikatne.Koniecznie napisz jak przyjdziesz z kontroli jak to wygląda. ja juz chyba pisałam(a moze i nie),że tez musimy iść do lekarza bo Mati się strasznie poci,bierzemy wiecej wit.D3 ale od jakiegos czasu to naprawdę nie jest normalne. Aniu mam prośbę,przeslij mi tez ten kalendarz mailem,może uda sie coś wykombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście mąz śpi w salonie,jeszcze wyczytacie,ze mamy jakąś solankę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati- może być solanka :D, chętnie skorzystamy ;) :D Kamila- na wyjazd w góry koniecznie zaopatrz się w laptopa, co by z nami klikać ;) :D A tak poważnie, to zazdroszczę, gdyż sama chętnie bym wyjechała . Mala Mocca- może kolejne zęby atakują skoro w koalę się zamieniła Twoja Igula? Iwanka- mnie również ucieszyła wiadomość o dłuższych wakacjach :D Co do nauki zaś, to chciałabym się wybrać na kurs angielskiego, ale strasznie drogie są takowe :( I tak odkładam z roku na rok...teraz to już trudniej będzie mi sie zdecydować. Podobnie zresztą ze studiami podyplomowymi....miałam już wybrany kierunek, a tu raptem ciąża mnie zaskoczyła :D Gabi serdecznie współczuję :(....mam nadzieję,że szybciutko pomogą leki i expresowo wszystkie dolegliwości odejdą w zapomnienie !!!!! Koniecznie odezwij się po powrocie od lekarza. koncze , bo maja spiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Olusia wlasnie spi wiec mam chwilke dla siebie!!!!zeby chyba faktycznie ruszyly bo dolne dziaselko napuchniete:)trzeba nadrobic zaleglosci w koncu niektore dziewuszki maja juz po 7:) Martynika ja kupuje rajstopki w rozmiarze 80-86 Ola ma dlugie nozki bo bluzeczki ma niektore na 68 i sa dobre natomiast spodenki czy rajstopki musza byc najmniej 80.Jak kupuje jej komplety to w gorze chodzi znacznie dluzej..a swoja droga to troche mnie dziwi ze dla takich maluszkow produkuja czarne rajtuski??? Gabi szczerze wspolczuje Nince i Tobie to straszne patrzec jak takie malenstwo sie meczy obie z Ola zyczymy duzo zdrowka i przesylamy buziaczki:) Ja tez juz kilka razy przesylalam Ci adres na gg odnosnie tej ksiazki ale chyba w dalszym ciagu nie dostalas moze uda mi sie zlapac cie jak bedziesz dostepna to wtedy przesle:) Ania czekam na kalendarz mam nadzieje ze uda mi sie cos wykombinowac i jeszcze raz wielkie dzieki.Teraz czekamy na pierwszego zabka u Marysi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kurcze ale zimno brrrr wieje strasznie zimny wiatr. A tak się cieszyłam, że powróciła zima a już mam dość:) Niestety pieluchy w Realu są juz po 55 zł. Nie kupiłam- Piotr jak będzie wracał z pracy kupi w Carrefourze- są po 46 zł. Zawsze 9 zł. mniej- będzie na chusteczki:) Mati z tym spaniem to Marysia ma tak samo jak MAteusz. Też budzi się wyspana i chętna do zabawy około 22-giej:) Na szczęście my późno chodzimy spać więc na razie nie jest źle. Najlepiej jej się wtedy z nami dyskutuje. O tej porze zawsze mam największego gadanego:) A to, że Marysia w nocy się budzi, to mojemu mężowi nie przeszkadza. Śpi jak kamień- On poprostu nie słyszy. Zresztą podobnie jest z budzikami, telefonami- jak już śpi to nic Go nie obudzi.:) Edyta mi też marzy się jakiś wyjazd ale to na razie nie realne. KAmila jedź - na pewno dobrze Wam zrobi taki wyjazd. Oby tylko pogoda dopisała:) W końcu udało mi się wkleić zdjęcia na bobasy. Zapraszam na kawkę, do kawki też się coś znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania te strony co sa na bobasach sa sliczne:)maz chyba chce byc chwalony skoro twierdzi ze to tylko \"amatorszczyzna\"- skromny:) oczywiscie w 90% to zasluga Marysi:) przy takiej modelce trudno zeby byl nieladny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześ Aniu, kalendarz naprawdę super, gratulacje dla amatora no i dzidzi-za fotogenicznośc i pierwszą pracę( teraz to masz już prawdziwą fotomodelkę w domciu) Sylwia mni też to dziwiło: czarne rajstpoki, a nawet bluzeczki dla takich dzidzioli??? chyba najbardziej trzeba się dziwi mamuśkom, które tak ubierają maleństwa. przekonałyście mnie-jedziemy. tylko najpierw chłopaki muszą jecha wyczai domek, bo szykuje się wyjazd wielorodzinny. jak czują się wasze maluchy? moja w sumie już robiła sobie w dzień tylko jakieś dwie drzemki po pół godzinki, a od dwóch tygodni śpi około 18 godzin na dobę. rehabilitantka twierdzi, że to pogoda i wszystkie tak śpią. huśtawka się przydaje. Jagoda może przesiedzie w niej nawet 40minut-oczywiście jeśli ma ochotę, a poza tym mogę ją nakarmic sama(nie muszę czeka na Darka), bo ona jeszcze nie siedzi, więc krzesełko odpada, a same wiecie, że trzymac na kolanach i karmic jedną ręką jest raczej niemożliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki i bobaski. Aniu, kalendarz fantastyczny sama zastanawiam sie czy takiego Sewerynowi nie zrobic. Naprawde doskonaly pomysl. Dawno mnie na bylo na forum teraz musze nadrobic zaleglosci.Chcialam wam polecic na odparzenia swietny krem Nivea \"krem przeciw odparzeniom\" sama go stosowalam jak synkowi pojawily sie.Zazdroszcze Wam zabkow u nas nic jeszcze nie widac.Ostatnio Sew jest bardzo marudny, wiec mysle, ze niedlugo wykielkuja.Musze znikac obowiazki wzywaja. Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Dziewczyny może faktycznie pogoda wpływa na spanie ,bo dzisiaj Mati mnie strasznie zadziwił,spał po południu dwie godziny,a teraz godzinę.A jak wiecie jemu sie to nie zdarzało.Może przez to dzisiaj pójdzie wczesniej na noc spać. Gabi dostałam maila z książką,dziękuję bardzo.Teraz mnie czeka wielkie czytanie. Aniu,kalendarz fantastyczny,a zapytaj męża w jakim programie go przerabiał. kamilka miłego pobytu,ja tez z chęcią bym gdzieś wyjechała,oj i to jak strasznie.😭 To narazie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies straszne pustki tu są , co sie dzieje dziewczynki,okna myjecie czy co?:D U mnie niestety nie potwierdził sie optymistyczny scenariusz i mały znowu po wielkim wrzeszczeniu dopiero zasnał.Jestem padnięta.Pogrzebię troche w necie i ide spać. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×