Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Witam i zapraszam do wpisywania się :-) Ja właściwie według okresu mam termin 15 KWIETNIA - ale wiem ,że miałam przesunietą owulację i pierwsze usg wykazało 5 tygodniową ciążę a tym samym termin wypada na 17 MAJA. Następne USG mam na 10 listopada wtedy może będę wiedziec już dokładniej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anda
Witam, Ja mam termin na 19 maja 2005!!! Cieszę się razem z Toba. Pozdrawiam i zapraszam pozostałe "mamusie" do wpisywania się. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anda...przede wszystkim gratulacjje nie tylko dla Ciebie ale dla wszystkich zaciazonych dziewczyn!! a czy moze wiesz w miare dokladnie kiedy nastapil ten wspanialy moment czyli zaplodnienie? t marzy mi sie dzieciatko na maja i dlatego jestem ciekawa pozdrawiam Caffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anda...przede wszystkim gratulacjje nie tylko dla Ciebie ale dla wszystkich zaciazonych dziewczyn!! a czy moze wiesz w miare dokladnie kiedy nastapil ten wspanialy moment czyli zaplodnienie? t marzy mi sie dzieciatko na maja i dlatego jestem ciekawa pozdrawiam Caffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana24
Cześć ciężarne:) Ja nie jestem w ciąży już urodziłam 30 grudnia 2003r. pisze bo mam do sprzedanie dwie sukienki ogrodniczki z regulacją na powiększający się brzuszek, jakby któraś była zainteresowana to piszcie na annachwi@wp.pl moge przesłac fotki i wymiary, sprzedam bardzo tanio po 35zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 26 kwiecień 2005, ale jak wiadomo może być 2 tygodnie przed i dwa po .. zobaczymy pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
🖐️ dziewczyny! ja mam termin na 24 maja, to bedzie blizniak he he ostatnie trzy tygodnie dokuczaja mi straszne mdlosci, praktycznie cale dnie przeleguje na kanapie wzinieta w trabke juz nie moge sie doczekac 12 tygodnia, podobno mija... a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZESTAWIENIE
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?......................................? JUNIE......................MAJ.................?......................................? MUSKAT.............26 KWIECIEN......?......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anda
Caffee - dokładnie mogę Ci powiedzieć :-) Cudowne zapłodnienie nastąpiło 23-24 sierpnia :-) Nie było planowane ale jest cudownie :-) Życzę w przyszłym roku udanego spółkowania z przyszłym tatusiem :-) Pozdrawiam wszystkich. A propo zestawienia mnie jeszcze wagi nie przybywa wiec trudno wypełnić :-) Majówki górą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tak wogóle to moja druga ciąża , pierwsza była bez przykrych objawów,a teraz ciągle mam mdłości . Ja przytyłam już kg - jak dla mnie to ok . W pierwszej ciąży przytyłam 17 kg . Teraz muszę uważać ,muszę trzymac dietę :nic smażonego,zero słodyczy . wolno mi nabiał i chude mięsko ,owoce i warzywa. Pozdrawiam http://lilypie.com/days/050517/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE......................MAJ.................?......................................? * chyba powinno byc wedlug kolejnosci terminow :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to termin mam na 27 maja więc to sam koniec miesiąca :D Na razie też za bardzo na wadze nie przybrałam, za to bardzo chce mi się spać, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chęć ciągłego spania w ciąży jak najbardziej normalna rzecz. Oprócz tego częste bieganie do ubikacji. Dziwne zachcianki . Zmienne nastroje . Wszystko w normie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
he he plci jeszcze nie znam ale jak bylam na USG w 8 tygodniu(od ostatniej miesiaczki - wam tez tak licza czas trwania ciazy nie od poczecia?) to lekarz mi pokazal taki pulsujacy punkcik ze to jest serduszko! spac tez mi sie chce duzo wiecej, dosypiam w ciagu dnia ale to dobrze niech sie dzidzius 'buduje' w spokoju pierwsze trzy miesiace sa najwazniejsze jesli chodzi o zagrozenia truzcizny i choroby 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................? *plec bedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................? *plec bedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon
Jak będziecie mieli za dużo to dajcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon
Jak będziecie mieli za dużo to dajcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon
Jak będziecie mieli za dużo to dajcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon
Jak będziecie mieli za dużo to dajcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! rubina, cieszę się, że założyłaś ten topik. Też miłam taki pomysł, ale mnie ubiegłaś ;-) Ja mam termin na 16 maja, czuję się raczej kiepsko, tzn. jestem bardzo osłabiona, nie mogę wyzbyć się katarku, mam wciąż mdłości (cały dzień :-( ) niewiele mogę zjeść, bo niewiele mi smakuje, nie mówiąc już o zapachach, których większość przyprawia mnie o strajk żołądka... Dla mnie to 2. ciąża i jestem zaskoczona nasileniem tych objawów, bo w 1. ciąży nie było tak źle. Ponoć z reguły przechodzi po 12 tygodniu, i mam wielką nadzieję, że nie będę od niej wyjątkiem ;-) Dziś boli mnie gardło, bo wczoraj skusiłam się na kilka kęsów loda. Okropność! Cieszę się, że nas jest coraz więcej. Pozdrawiam!!! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon
Nie palcie papierosow i nie pijcie alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
hej sporo nas na maj :-D :-D :-D ale bedzie fajnie jak bedziemy pisac jak juz nam urosna brzuchy! czytalam ten topik termin w grudniu i bardzo mi sie podobal, man nadzieje ze u nas tez sie tak rozkreci oiszcie dziewczyny o sobie jak sie czujecie i co czujecie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30..............16 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×