Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda1976

Prezenr dla 5-latki

Polecane posty

oj to ja zacofana jestem :D a Wy co radzicie Kobitki - ta lalka BabyBorn (o której wspomina 6 latka) czy kosmetyki Barbi/księżniczki itp ? mi się bardziej podobają te kometyki ale ja nie mam takiego doświadczenia z Dziewczynką w tym wieku :( a jak pytam męża to słysze co kupisz będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ze lalka jest dla nieco młodszych dziewczynek a 6 latka to juz by sie chciała pochwalic w przedszkolu że dostała kosmetyki :) Albo torebke i perfume. Co wy nie pamiętacie jak bardzo chciałyscie byc dorosłe w tym wieku i nie kradłyscie mamie szminki? Ja pamietam ze pierwszy raz jak sie chciałam pomalowac to myślałam ze szminke sie je no i zjadłam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam ile miałam lat - ale wiem że siedziałam przed lustrem i "się wymalowałam" - a dokładniej swoje odbicie w lustrze :D wyszedł mi taki mały Autoportret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokoko ----to ja z myszami jestem do tyłu :D Ja bym wybrała z tego wszystkiego jednak kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mój Chrześniak mnie pobił w tym temacie - mieszkanie po remocnie - pokoik w gładzi - wymalowany na biało, brak mebli a ten dorwał od Bratowej kredke do oczu i tak na ljednym końcu ściany namalował bude, do niej przez całą ściane namalował łańcuch a na końcu malutkiego psa :D :D :D dzięki 🌻 - zostaję przy kosmetykach o ile je znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princpolo - wygrałaś! Kupuje to i problem z głowy :D Tylko nie wiecie jak z tą pocztą? Strajkują? Bo ja to potrzebuje na 30.06 to chyba powinno dojść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczta strajukuje ja czekam na przesyłke od drugiego ale zapytaj moze kurierem wysyłają. No i ten zestaw jest super aa wcale niedrogi a juz przynajmniej tańszy niz lalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie na stronie "o mnie" doczytałam że jest możliwość wysyłki kurierem - jutro z rana do nich dzwonie bo teraz nikt nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walizka doszła bardzo szybko - prezent bardzo się podobał - Jagodka zachwycona. :) do tego dostała "bukiet" z balonów - 15 balonów okrągłuch i jeden długi powiązane że wyglądał jak kwiatek :) Princpolo - 🌻 i jeszcze raz Kobitki wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×