Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda1976

Prezenr dla 5-latki

Polecane posty

Gość magda1976

Ide na 5-te urodziny córki mojej kolezanki, chciałabym kupic jakis trafiony prezeny ale zupełnie nie mam pojęcia co to mogłoby byc. Mamy pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla swojej siostrzyczki zawsze przywoziłam różne lalki i barbi, i takie tam ubranka do nich i mebelki. Nawet jak ma dużo, to i tak się ucieszy. Bo to jednak dziewczynka. Jak byś chciała żeby ten prezent został na pamiątke o Tobie to książka albo np. ładna skarbonka. Dużo frajdy też powinien sprawić taki zestaw kosmetyków dla małej lady ( taki z Avonu czy Oriflame).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla swojej siostrzyczki zawsze przywoziłam różne lalki i barbi, i takie tam ubranka do nich i mebelki. Nawet jak ma dużo, to i tak się ucieszy. Bo to jednak dziewczynka. Jak byś chciała żeby ten prezent został na pamiątke o Tobie to książka albo np. ładna skarbonka. Dużo frajdy też powinien sprawić taki zestaw kosmetyków dla małej lady ( taki z Avonu czy Oriflame).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki pomocy :( za 3 tygodnie moja Chrześnica ma 6 urodziny a ja nie mam pojęcia co jej kupić. Mają bardzo maleńkie mieszkanie - zatem musi być to coś gabarytowo nie za wielkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze że - lalki Barbie ma chyba z 5 - Agatka śpiewająca też jest - kupowałam na gwiazdke - kuchenke chyba z Wadera ma ale się nie bawi - domek dla Barbi też ma ale częściej złozony - fryzjera z ciastoliny kupowałam na mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Zestaw kosmetyków, tak jak wspomniała koleżanka wyżej. 2. tamagotschi 3. jedną z pixel chix 4. jedną z gier mb parkera w wersji truystycznej, są dużo mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki - 🌻 tyle zabawek mi się podoba ale wszystko sporych rozmiarów... Mała przebąkuje coś o BabyBorn ale z tego co wiem to ona co raz podpali się na jakąś reklame a potem to leży... tak było z tą Agatką.... no i właśnie mam rebusa... no i chciałam zmieścić się w 100zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem co to jest BabyBorn :D A rodzice mają ogród???? jeśli tak to może jakiś fajny basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tu mam problem - z jednej strony to bym i dodała te pare groszy na tą BabyBorn ale.. - mam jakieś takie przeczucie że lalka i tak wyląduje w szafie.. a tym bardziej że dziewczynka ma już 6 lat - już zerówka.. no sama nie wiem... te witrażyki mi się spodobały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokoko... a kto sie teraz bawi tamagochi? ja sie nim bawilam 11 lat temu gdy mialam sama 11 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocciolata, to już nie to samo tamagochi, którym myśmy się bawiły, ono ma teraz irde, można się bawić w internecie, jest dużo bardziej interaktywne i dzieci sie tym bawią :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego nie kupicie tym dziewczynkom jakies zestawu do makijazu albo perfumy? Są swietne perfumy barbie dla dzieci i koszt ok 50 zł a napewno bedą sie cieszyc ze juz takie dorosłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze polegało na karmieniu go 3 czy 4 rodzajami jedzenia, bawieniu sie, uczeniu itd. A tutaj masz pokolenia tamagochi, z tkórymi możesz spotkać się w internecie, możesz pracować, dojrzewasz uczysz się, kupujesz jedzenie w necie itd. :D Niestety wszystko idzie na przód. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dużo i dzieci napewno sie ucieszą z takich prezentów do tego jeszcze jakas mini torebka i bedzie super. Perfumy widziałam w rossmanie ostatnio ale tez w kazdej innej drogeri i na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim mieście to ciężko o coś takiego.. ale na weekend lece do Wrocławia to tam zapoluje na jakieś kosmetyki z Barbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabienna
z tego co sie orientuje to małe dziewczyni szaleja na punkcie WITCH i przeróznych gadżetów z nimi zwiazanym i;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×