Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ----jasta--

czy po tabletkach anty.roslu wam piersi???

Polecane posty

Gość ----jasta--

Mam pytanko czy po tabletkach anty.rosły wam piersi???Bo mam pewnien problem nie mam za duzych persi a mam zaczac brac tabletki czy faktycznie podczas brania tabletek anty. moje piersi urosna choc troche???podobno takze lcza tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijou...
to prawda... ja biore od dwoch miesiecy i wyraznie widze i czuje ze piersi mi sie powiekszyly wyraznie, moj facet tez to zauwazyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------jasta---------
no to jak na razie jednej osobie urosly po tabletkach cycuszki.To fajnie mam nadzieje ,ze moje tez urosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie urosły, a brałam Cilest, Logest, Dianę, Marvelon. Zreszta u mnie to jest w ogole tak ze tabletki nie maja na mnie zadnego wplywu - tak samo czuje sie ii wygladam jak biore i tak samo jak nie biore. To sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzza
Taaaak! Urosły z B przeskoczyłam na C z tym, że bolaly mnie przy tym nieprzyzwoicie i i tak moje słonko nie miało z nich żadnego pozytku bo zwyczajnie nie dawałam sie dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiaaaaaaaaa
ja biore 2 opakowanie jeanine piersi mi urosly tylko strasznie bola jak narazie i tradzik ustapil a jak do tej pory nawet dermatolog nie mogl sobie z nim poradzic,wloski myje raz na 4 dni a kiedys musialam to robic codziennie czyli ogolnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka
piersi powiększają się w widoczny sposób, biorę mercilon i zauważyłam to przy drugim opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka
piersi powiększają się w widoczny sposób, biorę mercilon i zauważyłam to przy drugim opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie urosły z małego B na
duże C, ale to jest czasowe bo jak przestaniesz brac to wrócą do poprzedniego rozmiaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zła
urosły z d na e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosną rosną ale
niestety dupcia też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosna
piersi i cellulit na tylku i udach...........w dodatku rosnie tez libido, ale w druga strone i seks juz nie jest taki przyjemny..... Tabletek i tak nie mozesz brac cale zycie..wiec jak dostawisz tak noajpozniej ok 35 lat to Twoje piersi wroca do dawnego rozmiaru i beda koszmarnie obwisle i nieatrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala
Dziewczynki :) u mnie w ogole skomplikowana sprawa bo moimi pierwszymi tabletkami byly microgynon 21 piersi wyraznie urosly, ale za to cera okropnie sie pogorszyla :( wiec przestalam brac :) teraz biore cilest i moje piersi maleja!! widocznie cilest mi nie sluzy:) czy to znaczy ze jak zmienie tableteczki to biust znowu zareaguje:)? opczywiscie to sprawa indywidualna ale mnie troszke to martwi bo czuje sie jak deseczka mimo ze nia nie jestem, caluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Novynette i piersi mi się powiększyły trochę, może nie powiekszyły tylko stały się opuchnięte bo zatrzymuje się woda w organiźmie i wtedy się trochę puchnie. Stały się cięższe i większe.i cera mi się poprawiłam nie mam ani jednego syfka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anapolis
Mi urosły :-) ale brzuszek troche też-> biore Mercilon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×