Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gaga1

popękane krwinki na nogach

Polecane posty

Od zawsze mam problemy z popękanymi naczynkami krwionośnymi na łydkach i udach. Po ciąży te objawy nasiliły się. Moje nogi nie wyglądają ładnie, czy jest jakiś rewelacyjny \"lek\"czy coś innego aby te naczynka znikły?Kiedyś byłam u kosmetyczki i usunęłam parę naczynek laserowo, ale to jest bardzo drogi zabieg i wcale nie taki rewelacyjny....pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploter
polecam masc z kory kasztanowca...w aptece tuba ok.11pln jesli to jest genetyczne...moze byc problem z usunienciem tego calkowicie Musisz jednak miec nadzieje i probowac... Staraj sie rowniez dac od czasu do czasu odpoczac nogom, unoszac je w trqakcie snu lekko do gory np.na poduszce Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 232421
Również mam problem z popękanymi krwinkami i to jest ich coraz więcej.... przeczytałam kiedyś w gazecie,że zlikwiduje je olejek różany ale nie daje skutku... co tu robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm ....
ja jestem facetem i tez tak mam, znajomi mi mowia ze bede mial zylaki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co masz na mysli mowiac,ze zabieg laserowy wcale nie jest taki rewelacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco to twój wróg. Zero opalania, gorących kąpieli i obcisłych rajstop!! Skorbolamit i skrzyp polny to dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anturia
Oj ja tez mam z tym problem, jestem mloda i mam ich tyle ze wsyd mi pokazac nogi, dodam ze mam prace stojaca wiec bedzie ich jeszcze wiecej...czy te masci typu lioton 1000 pomagaja, jedni mowia ze rozszerzone naczynka leczy sie "od srodka" drudzy ze masc wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphire
polecam tabletki venescin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia182
No to czyli ja juz sie opalac nie moge? A czemu ta metoda laserowa nie pomaga? Ja tez uzywam kremu lioton 1000 ale niewiem czy on cos mi pomoze bo dopiero 2 tygodnie go stosuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×