Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyspieszenie

jak przyspieszyc porod?

Polecane posty

Gość przyspieszenie

jak porzyspieszyc porod? Zostal mi tydzien do terminu,ale chce juz rodzic poradzcie cos!> blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaNatalki
Słyszałam o 3-ech sposobach na przyśpieszenie porodu: - gorące długie kąpiele - wchodzenie po schodach - i ten najprzyjemniejszy czyli seks sama zastosowałam 2 ostatnie i następnego dnia urodziłam (4 dni przed terminem) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xavier
Chcesz zabić dziecko. Dorwę cię i pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co ci chodzi Xavier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska25
no i co z tego ze TY chcesz rodzic? :) twoje dziecko jeszcze nie chce sie urodzic widac jeszcze nie jest gotowe wiec nic nie przyspieszaj bo jeszcze mozesz zaszkodzic ja urodzilam dzieisec dni po terminie tak ze jakos napewno wytrzymasz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 4 dn przed porodem kochal
to pomaga i jest takie mile poza tym to byl taki ostatni raz przed dluga przerwa pologowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polozna
Nic sie dzidzi juz nie stanie,jest na tyle dojzale ze moze juz sobie spokojnie wyjsc:) Jesli masz znajoma polozna,ale taka dobra(bo zadna inna ci nie pomoze) to z pewnoscia moze ona u ciebie masazem odpowiednim porod przyspieszyc,z tym jest troche pracy ale da sie zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoss tam
poskacz na gumowej pilce,pod sufit to samo dziecko wypadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneti
ja probowalam i maliny, i homeopatie na rozszerzenie szyjki macicy, i porzadki domwe, byl tez sex i nic, przenosilam podobno stymulowanie, podraznianie brodawek wplywa na wydzielanie oxytocyny co moze spowodowac skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×