Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edytek

plamienia w ciąży

Polecane posty

Gość edytek

Witam serdecznie. Jestem trzeci raz w ciąży,a mimo to poddaję się histerii.A wszystko przez to, że od dwoch dni mam dziwne plamienia ( jestem w około 6 tygodniu ciązy) i pobolewa mnie troszkę brzuch.Byłam dziś u lekarza, nie potrafił jednak nawet potwierdzić jeszcze ciąży, przepisał mi jakieś tabletki i wystraszył że wszelkie plamienia mogą grozić poronieniem. A ja tak bardzo potrzebuję słów, że to normalne, że się zdarza. oże usłyszę to od którejś z Was? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość */*/
Kazde plamienie w ciąży jest zagrożeniem.Moze dojść do poronienie.Ale nieraz bywa tak ,że wystepuja niewielkie plamienia w terminie spodziewanej miesiaczki,ktora mialaby byc gdyby nie bylo ciąży.Trzymam kciuki ,żeby wszystko dobrze się skonczyłoPozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara1
ja miałam plamienia też w takim czasie i okazało się, że to od nadżerki, która uaktywniła się w czasie ciąży - na wszelki wypadekdostałąm Duphaston i zakaz seksu, a wszystko okazało się w porządku. Jedno jest pewne - cokolwiek by to było należy się oszczędzać. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienia na poczatku moga byc,ale niewielkie i przez pare dni.A wogole to dziwi mnie,ze lekarz nie mogl stwierdzic ciazy,no chyba ze nie ma USG.Ja bylam w 4 tygodniu ,mialam zrobione USG ktore potwierdzilo ciaze,no i tez mialam przepisany DUPHASTON,ktory jest podobno bardzo dobrym lekiem opiekujacym sie ciaza,jak to nazwala moja lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam plamienia na początku ale po 2 tygodniach przeszło i teraz jestem już w 7 miesiącu. Pozdrawiam i trzymam kciuki oby i u Ciebie też tak było !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×