Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grudniowa panna młoda

co wygrawerować na obrączce?

Polecane posty

Gość grudniowa panna młoda

w grudniu wychodzę za mąż i chciałabym mieć wygrawerowaną obrączkę. coś miłego, znaczącego i z pomysłem może ktoś ma jakiś pomysł? tylko nic w stylu NA ZAWSZE, FOREVOR czy OD S DO G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka25
moj maz ma na obracze wygrawerowane moje imie i date naszego slubu a ja jego imie i rowniez date naszego slubu oczywiscie od wewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma dostała od swojego terazniejszego juz meza obracze z wygrawerowanymi slowami: \"to wszytko co moge Ci dac...\" slodkie, so?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE BARDZO
ŚWIADCZY O TYM ,ZE JEST W STANIE DAĆ JEJ OBRĄCZKE I NIECH SIE CIESZY ,BO WIECEJ NIE JEST W STANIE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie
to ty dziewczyno idziesz na łatwiznę :P jak można nie wiedzieć, co wygrawerować na obrączce ukochanej osobie... przecież to farsa.... czekasz na gotowe.... wstydź się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginewroa
"to moja laska " i podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowa panna młoda
nie idę na łatwiznę, poprostu nie mam pomysłu, a chciałabym ,aby to było coś niepowtarzalnego ginewroa - twój naps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginewroa
albo inicjały i przypuszczalna data rozwodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhaah
grudniowa panna młoda woli imoina a nie inicjały pewnie jak jej sie znudzi maz to poszuka sobie faceta o tym samym imieniu heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhaah
grudniowa panna młoda woli imoina a nie inicjały pewnie jak jej sie znudzi maz to poszuka sobie faceta o tym samym imieniu heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginewroa
to ostatne to żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowa panna młoda
nie będzie żadnego INNEGO, ani żadnego ROZWODU!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy
wygrawerowane po łacinie- amo te ama me ' kocham cie' kochaj mnie' byla to antyczna przysiega malzenska, nie jest okle4pane i nam sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
juz suknie slubna bo moge ci sprzedac dlugi rekaw sliczny dekolt wyszywana perelkami gipiura a dol tafta magiczna bez wielkiego trenu skromna ale bardzo elegancka i wygodna roz.38 daj znac grudniowa panno mloda na mojej i meza obraczce nie ma wpisu teraz zaluje ten ostatni pomysl jest bomba mozna wpisac te amo lub me gustas tu podobasz mi sie albo data zawsze twoja data zawsze twoj albo data nasza milosc plonie ps wszystkiego dobrego tez mialam slub w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara25
Ja ślub mam w styczniu ale obrączki już zamówione. Na jego moje imię i data na mojej jego imię i data. Klasycznie jednym słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×