Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tajemnicza-29

Okres a ciąża.

Polecane posty

Gość tajemnicza-29

Witam Panie. Mam pytanie: 6 dni temu kochałam się z Partnerem, nie wiem jaki to był dzień czy płodny czy też nie bo mam nieregularnie miesiączki. Jednak od tamtej pory cały czas mnie mdli, okres miałam ale bez żadnych bóli (co nie jest normalne) i trwał zaledwie 3 dni (nigdy takiego nie miałam i do tego średnio skąpy i kolor taki brązowawy), potem wystąpił mi ból tak jakby pęcherza ale przeszedł. Zawsze okres trwa 5-6 dni i jest obfity, tym razem nie. Mam zmienny nastrój i również zgagę (nigdy nie miałam), ale nie daje mi spokoju okres który wystąpił. Czy 6 dni po stosunku można zrobić test? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobnik płci zenskiej
Hej Aniu! Najczulsze testy wykrywają ciążę już po tygodniu. Całiem możliwe, że jesteś w ciąży, bo w pierwszych miesiącach może występować delikatne i krótkotrwałe krwawienie, jak opisujesz. Co do objawów... Tu chyba działa troszkę Twoja wyobraźnia... Objawy które podałaś, występują w trakcie ciąży, ale znacznie później. Chociaż każdy organizm inny... Dużo zalezy od tego, jaki masz stosunek do zostania mamą - jeśli chcesz dzidziusia, być może Twój organizm "wmawia" to sobie i odrobinkę Cię oszukuje. Najlepiej zrobić właśnie test. Dużo dziewczyn na kafeterii poleca test Quicka z bobaskiem :) Pozdrawiam, daj znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza-29
Dziękuję bardzo za Twoje zainteresowanie moim problemem. Oczywiście test zrobię, może nawet już jutro rano i dam znać. Jestem w takiej sytuacji, że przyjście na świat małego człowieczka wcale by mi nie przeszkadzało. Jeśli zaś tyczy się wyobraźni raczej sobie nie wmawiam, po prostu te dolegliwości występują. Zresztą wszystko niebawem się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza-29
Dziękuję bardzo za Twoje zainteresowanie moim problemem. Oczywiście test zrobię, może nawet już jutro rano i dam znać. Jestem w takiej sytuacji, że przyjście na świat małego człowieczka wcale by mi nie przeszkadzało. Jeśli zaś tyczy się wyobraźni raczej sobie nie wmawiam, po prostu te dolegliwości występują. Zresztą wszystko niebawem się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siiitka
O to ciekawe! Kurcze, ja ostatni okres miała cały 1 dzień i tez w formie plamienia. Tyle że mam zawesz edość bolesne miesiączki i ta również taka była. Teraz czekam na kolejną. Może dostanę, może nie, nie wiem. Na pewno mam kłopoty zdrowotne, których nie da się "zobaczyć". Wszelkie możłiwe badania już mi zrobiono. Nic nie wykazało, choć ciąży nie da się wykluczyc na 100%. Z drugiej strony prawdopodobieństwo ciąży wynosi 1%. Jeszcze tydzień i się okaże. Jesli znowu będę miała jakieś anomalia okresowe, to znowu pędem do lekarza :( Zreszta i tak muszę iść i zdać relację jak to jest w tym miesiącu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siiitka
Dodam jeszcze, że ten mój okres to były własnie plamienia - takie ciemne. Właściwej "wydzieliny" było baaardzo mało i tylko przez 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza-29
Witam ponownie. Zrobiłam test i wyszedł negatywny. Tak jak pisałam co ma być to będzie. Pewnie przez ostatnie zmiany w moim życiu powstały jakieś drobne anomalia, ale zapewne wszystko wróci do normy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza-29
Siiitka, a z czym masz problemy jeśli można wiedzieć? Mogłabym pomóc w leczeniu wszelkich tj. grzybic i bakterii pochwy, bo znam rewelacyjny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siiitka
Grzybicy na pewno nie mam ani nadżerki. Badałam się kilkakrotnie i moja lekarka powiedziała, że mam bardzo czystą szyjkę i pochwę (pisze dosadnie, ale przecież to normalne części ciała). Plamienie które mnie nawiedza jest kłopotliwe bo pojawia się przed właściwym okresem. I z tym posżłam do lekarza. Miałam tez usg, które na 99 % wykluczyło ciążę, aczkolwiek było tam coś co lekarka bierze "pod lupę", bo choć wyklucza to nie do końca. Myślę jednak, ze to nie ciąża. Okres ma byc za tydzień. Zobaczymy. Narazie nie ma plamienia. Jak się pojawi to znaczy, że w drugiej połowie cyklu coś jest nie tak i zapewne dostanę leki. To wpłynie na przesunięcie do wakacji starań o bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia20
ja rowniez mialam problemy okresowe mianowicie dostalam 2 raz okres w miesiacu w zasadzie to nie byl okres lecz krwotok!!!!wystapil 16 dni po wlasciwym okresie poszlam do lekarza dal leki i przeszlo!ter trzy dni temu mina dzien wlasciwej kolejnej miesiaczki NIE DOSTALAM brzuch mnie boli ale to nie sa bole przedmiesiaczkowe piersi sie powiekszyly!!!!!lekarz powiedzial ze tamtem krwotok mogl byc krwotokiem owulacyjnym !!!!czyli mozliwe ze teraz jestem w ciazy !bardzo bym tego chciala do testow sikanych nie mam zaufania bo nie raz wprowadzily mnie w blad poczekam jeszcze pare dni moze tydzien moze dwa i wybiore sie do lekarza o ile nie nastapi miesiaczka !!!!!!!!!!!!dodam jeszcze ze nigdy nie bralam zadnych pigulek wiec te zaburzenia w krwawieniu nie sa skutkiem hormonalnym!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×