Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monixxx

BŁAGAM POMOŻCIE- CZY JESTEM W CIĄŻY??

Polecane posty

Gość Monixxx

Prosze pomozcie mi! 13 wrzesnia wziełam postinor (po 30 godz), ale tylko 1 tabletke bo tak mi kazał ginekolog!! 17 wrzesnia dostałam krwawienie (czyli po 4 dniach) , ktore trwało jak zwylke okres (5 dni)!! Dodam ze postinor wziełam w 22 dniu cyklu ( czyli wygladałoby na to ze to juz dni niepłodne)!! Dziś juz jest47 dzien ( czyli 19 dni po dacie spodziewanej miesiaczki) a ja nadal nie mam okresu! Słyszałam ze postinor rozregulowuje okres ale żeby aż tyle czasu?? Bardzo sie boje!! Czy mozliwe ze jestem w ciaży?? Nie moze to byc prawda!!!! Prosze dajcie jakies rady!! ZROZPACZONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę za mało napisałaś żeby coś ci doradzić czy po zastosowaniu postinoru zabezpieczałas się w jakikolwiek sposób ??? i ilu dniowe masz cykle bo to też jest ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENDZI204
UWAŻAM ZE TROSZKĘ CI SIĘ ROZREGULOWAŁO,JA TEZ TAK MIAŁAM JAK WZIEŁAM POSTINOR. TYLKO MI LEKARZ KAZAŁ WZIŚĆ JEDNĄ TABLETKE A ZA 12 GODZIN DRUGĄ I TAK JEST CHYBA W ULOTCE. MYSŁE ZE NIE POWINNAS SIE ZAMARTWIAC TYLKO ZROBIC TEST ALBO ISC DO LEKARZA. JA ZACZEŁAM TERAŻYWAC PLASTERKOW EVRA I SKONCZYŁY MI SIE PROBLEMY CO 2 MIESIĄCE CZY JESTEM W CIĄZY,TEN STRES ZJADA OD SRODKA.JAK CI SIE WSZYSTKO UNORMUJE IDZ DO LEKARZA PO SRODKI ANTY. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENDZI204
UWAŻAM ZE TROSZKĘ CI SIĘ ROZREGULOWAŁO,JA TEZ TAK MIAŁAM JAK WZIEŁAM POSTINOR. TYLKO MI LEKARZ KAZAŁ WZIŚĆ JEDNĄ TABLETKE A ZA 12 GODZIN DRUGĄ I TAK JEST CHYBA W ULOTCE. MYSŁE ZE NIE POWINNAS SIE ZAMARTWIAC TYLKO ZROBIC TEST ALBO ISC DO LEKARZA. JA ZACZEŁAM TERAŻYWAC PLASTERKOW EVRA I SKONCZYŁY MI SIE PROBLEMY CO 2 MIESIĄCE CZY JESTEM W CIĄZY,TEN STRES ZJADA OD SRODKA.JAK CI SIE WSZYSTKO UNORMUJE IDZ DO LEKARZA PO SRODKI ANTY. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Nie., po wzięciu postinoru juz nie współżyłam! Cykle miałam 28 dniowe bo wczesniej pare miesięcy brałam pigułki antykoncepcyjne! I właśnie przez ten jeden cykl nie wziełam tabletek i współzyłam tylko raz i wziełam ten postinor! i dalej to juz opisałam co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
DZiekuje Ci ENDZI204 za wsparcie i obys miałą racje! Ale nadal jestem strasznie zaniepokojona!! Mozesz mi jeszcze powiedzieć kiedy Ty dostałas okres?? Jak długo czekałas na niego?? Dodam jeszcze że strasznie popsuła mi się cera! Miałam pare pryszczyków ( ale niewidocznych) na czole i brodzie tylko! A teraz to nawet na policzkach mi wyskakuja takie ropne gówienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
a moze te pryszcze to oznaka ze zbliża się okresik?? Juz nie iwem co mam myslec!! sama sie łudze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
PROSZE PISZCIE JESLI WIECIE?!! BARDZO SIE NIEPOKOJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postinor to prawdziwa bomba dla naszego organizmu. Wydaje mi się, ze nie masz co się przejmować brakiem miesiączki, bo postinor NA KILKA MIESIĘCY potrafi rozregulować cykl wiec nie stresuj się. No i stres też działa na nas. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Dziekuje za ciepłe słowa! Ale czemu aż tak długo nie mam okresu??? Modle się teraz do Boga żebym nie była w ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Dziekuje za ciepłe słowa! Ale czemu aż tak długo nie mam okresu??? Modle się teraz do Boga żebym nie była w ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Dziekuje za ciepłe słowa! Ale czemu aż tak długo nie mam okresu??? Modle się teraz do Boga żebym nie była w ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Dziekuje za ciepłe słowa! Ale czemu aż tak długo nie mam okresu??? Modle się teraz do Boga żebym nie była w ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jesteś w ciąży
będziesz miała bliźniaki,:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
to mnie pocieszylas!!:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
to mnie pocieszylas!!:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie... według mnie napewno nie jestes.... Z tego co piszesz to stosunek miałas ok 22 dnia cyklu, czyli dawno juz po dniach płodnych. Do tego brałas postinor. Jak juz wczesniej napisałam to bomba dla naszego organizmu... daj mu sie pozbierać. Nie strsuj się dodatkowo, bo ten strs tez sie przyczynia do opóźnienia okresu. Wiem, ze to łatwo się pisze \"nie panikój\", ale tylko co moge Ci napisać to własnie \"nie panikój\":) bo nie ma sensu w Twojej sytuacji. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Jejku ja dalej w strachu żyje i nieziemskich nerwach!! Kupiłam test ale boje sie go zrobic:(((((( Nie przezyje tych paru minut oczekiwania na wynik, a jak bedzie pozytywny to juz wogole chyba umre:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Ide zrobic ten test bo nie wyrtzymuje juz nerwowo!! Zaraz wam napisze wynik, no chyba ze wynik bedzie pozytywny i umre od razu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Prosze cie!! Nie stresuj mnie jeszcze bardziej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Jak mam sie wziasc w garsc jak mnie tu nerwy zrzeraja!! Łatwo Ci powiedziec!!:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, łatwo, też mi się kilka razy wydawało, że jestem w ciąży. I za każdym razem okazało się, że byłam w błędzie. Nie jesteś jedyna z takim problemem na świecie. Idź zrób wreszcie test i przestań się stresować, bo stres tym bardziej Ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Dobra ide!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Jestem jestem ale nadal rozstrzesiona na maxa!! Zrobilam ten test pipetka wkropilam 4 kropelki moczu i czekalam 5 minut! Nic sie nie działo!! A na ulotce pisalo ze jak nic sie nie pojawi zadna kreska tzn ze test byl zle wykonany!! A test robiłam 1 raz w życiu wiec nie wiedzialam jak on dziala! I wkropiłam jeszcze 2 kropelki moczu i dopiero teraz zaczął się on robić mokry!! CZyli wniosek z tego ze za mało tego moczu dałam za pierwszym razem! I jak dolałam te 2 kropelki to od razu zaczela pojawiac się linia C ( brak ciąży)!! I teraz nie wiem czy test był nieważny czy wazny?? Jak uwazacie?? Bo ta kreseczka brak ciazy mnei troszeczke uspokoiła ale nie iwem teraz czy dobrze wykonałam ten test!! Sorki za błedy składniowe ale moj mozg nie pracuje teraz normalnie tylko jest w szoku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w porządku :-) Nie masz się czym martwić :-) I przestań się stresować, bo pewnie dlatego nie masz okresu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×