Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haaaaaaaaaaaa

oto cala prawda- wiec 2 razy pomyslcie young girls!!!1

Polecane posty

Gość spokojnie to tylko awaria
Powinni zająć się facetami.Każdy wytrysk(zwłaszcza własną ręką)to przecież zabijanie połowy życia zdolnego do poczęcia.Dlaczego tylko nam się zarzuca zabijanie jajeczek?Równouprawnienia żądam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujska
Nawet woda mineralna potrafi zabić. jak wypijesz jej za duzo, to mowiac w skrocie, rozrzedzą Ci się komórki i padniesz trupem. Oddychanie tez szkodzi. Tak samo jak myslenie, co po niektorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwi mnie to bardzo
dziwi mnie bardzo dlaczego tak naskoczylyscie wszystkie na osobnika, ktory zalożyl ten topik (nawet gdyby nie byl lekarzem ginekologiem co jest rowne prawdopodobieństwu 50:50 bo moze jednak mimo iz skopiowal ten tekst ze strony internetowej jest jednak tym za kogo sie podaje) Wnerwia mnie tez to ze kazda z was reaguje atakiem i nerwami na takie opisy.. utożsamiajac je od razu z naukami kościoła a potem sprawnie przechodzicie do cen za ewentualny ślub albo chrzciny dziecka.. ten zacytowany tu artykuł nie mial na celu zachęcania was do chodzenia do koscioła tylko ostrzeżenia. Zdrowie wasze i kazdej kobiety z osobna jest spraw indywidualną... ale jesli ktoś wam delikatnie sugeruje, że jest druga strona medalu i że mozecie wiecej stracic niż zyskac to moze warto sie nad tym zastanowić choć przez chwilę... Czy teraz obsesyjna chęć zapobieżenia ciaży za wszelką cene nie obroci sie kiedys przeciwko wam i wasze nafaszerowane hormonami organizmy odmowia wam posłuszeństwa i zdarzy sie najgorsze z możliwych czyli bezplodnosć, rak albo narodzi sie dziecko z nieuleczalnymi wadami.... Teraz zagrozeniem jest dla was ciaża ale kiedys to sie zmieni... A bazując na wiedzy przekazywanej od kolezanki dla koleżanki.. ze ta brala od wielu lat tabletki i urodzila zdrowe dziecko.. jest naprawde porażająca i pewna w 100% Oczywiście decyzja należy do Was... tylko pamietajcie że na waszej ignorancji żeruje mnostwo firm farmacetuycznych dla ktorych nie wazne jest kto i co bierze i w jakiej ilości .. najważniejszy jest zysk netto... trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę naskoczyć, ale gdyby pigulki były takie złe jak opisuje załozyciel/ka topicu na całym świecie nie byłyby takie popularne. W zeszłą niedzielę temat poruszony był w Dzien Dobry TVN, dr Lew Starowicz odpowiedział na wiele pytań, ktore nurtują każdą kobietę zażywającą doustne tabletki antykoncepcyjne. Tabletki jak każdy lek wywołują skutki uboczne i to czy wystąpią u danej pacjentki zależy tylko od odpowiedniego dobrania środka. Dlatego też lekarze powinni robić badania przed i w czasie brania tabletek. Jeśli komuś nie zrobili niech te osoby nie dziwią się, że występują skutki uboczne. Co do wieku, mam 18 lat i biorę tabletki od 1,5 roku ze względu na bolesne miesiączki teraz jako środek antykoncepcyjny i naprawdę nie wiem skad mit o graicy wieku [od 21 lat]. Wiem, że kobieta musi mieć regularny cykl przez 3 lata przed przepisaniem pierwszych tabletek. Na rynku jest tak duża oferta środków, można dobrać tak, aby było dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×