Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Witajcie kobitki:P ...CiotkoW dawaj ten przepis na chlebek z nasionami :)[kiss .... Maju :) ja nie palę papierosków :P a kaszel już mniejszy wiec nie ide do lekarza:) choć jednak mocno się podziębić musiałam we wtorek na planie :, bo od wczoraj puścił mi się katar :(.. dobrze,że ten kaszel juz idzie precz:) to było okropne tak sie zrywać,myslalam ze sie udusze:( ...Junka... a czy zrobienie hormonkow/badanie/ nie nalezy sie z ubezpieczenia?? ...\"to sukinkoty\" a jesli chodzi o w-11 to dam znac:) Dzisiaj mnie boli głowa i w nocy i teraz :( ech ta pogoda ale jest ok:) i dzis poprawiłam sobie humor dwoma swetrami:):D A tak wogóle to chcę na plaże !!!! kawkę już piłam więc zróbcie sobie same :P:P:P😘 mogę zrobić coś innego zamiast kawy :) pozdrawiam resztę świata i do zobaczyska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Dziewczęta - miłego dnia! U mnie siąpi deszcz i deszcz ze śniegiem, jest brudno strasznie... ulewa by się przydała zeby to trochę spłukać! Graff to znaczy, że rzeczywiecie się przeziębiłaś :p, poproś mężusia, żeby nasmarował Ci plecki :D i z przodu też :p...... Dzieki za kawkę, właśnie wypiłam i zjadłam śniadanko :) Ja też chcę na plażę!!!! Jak dzisiaj głowa? Jakie swetry? Opisz troszkę....Ja dostałam w "spadku" po siostrze mojego Miłego multum sweterków i innych rzeczy, bo stwierdziła jak przyjechała na święta, że jej się nie chce zabierać rzeczy do Anglii i tam sobie kupi. Junko, no właśnie pomolestuj trochę ginekologa :D , może te badania są na ubezpieczenie? Oni sami od siebie nie dadzą!! Wszystkim duuużo słońca w sercu - bo na dworze plucha:( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuna !!!!! zmazał mi sie taki olbrzymi elaborat to WAs:(:(:(......... jejku chyba mnie skreci a juz nie mam czas.. sorki 😘 pozdrawiam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) no wiec nie bede sie juz rozpisywac bo pisze na laptopie a jak wiecie tu literki nie chca pisac tak jak ja chce /tzn.nie wiem jak :P/ Maju....... kupilam sweter czarny ale jeszcze cieply zimowy z golfem i drugi czerwony zapinany na zamek Dalej jestem podziebiona i puscil mi sie katar:(.wczoraj bolala mnie glowa ale dzis juz nie wiec moze zaczynam dobrzec:) teraz jestem po kompieli i odswiezylam sobie kolor wlosow :) wiec jestem piekna i jutro bede szpanowac :P:P.zeby tak jeszcze moznaby facjate zmienic?:(:P....... jestem sama z malzem bo corka jest na nartach kolo Krynicy.... to jest tzw.integracja:):P dziewczyny w czwartek jemy tlusto i od czwartku biore sie za siebie ,bo znow mi brzuch wywalilo:(:( ... ale tak ! upieklam w piatek tort orzechowy w duzej tortownicy , tak bez okazji :)... no i dzis juz go skonczylam :P:P.... co za prosie ze mnie :(.... ajuz mi tak dobrze szla ostatnio dietka i przerwalam,bo zawsze jest jakis powod aby jesc!!! no to do jutra i milych snow :)😘 oczywiscie dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Cioteczki :) Graffiku jak się okazało jesteś większym łakomczuchem niż leniuszkiem... bo mnie by się nie chciało zrobić tortu, żeby go później spałaszować - a sama go zjadłaś CAŁY?! Mmmmniam, ale bym zjadła taki torcik:D Graff fajne te sweterki, a ciepły niestety chyba jeszcze się przyda :( I uważaj na siebie, bo jeszcze do końca się nie wyleczyłaś...jak kapie Ci z nosa :p Idziesz gdzieś dzisiaj, że tak się wczoraj wypiękniłaś, czy to tak dla poprawy humorku? Casłuski Cioteczki 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Maju no nie sama zjadlam ten tort tylko z małżem :P , córka wzięła tylko 4 kawałki na wyjazd :) no ale co sie nie robi dla wyglądu :):P..... wypiekniłam sie dla siebie ,bo jak zdejmuje czapke i widze te przymlaskane włosy a w dodatku siwe :(:( brrrr... to mi sie słabo robi. tak wiec zafarbowałam jak zwykle na ciemny szatyn i już... jest dobrze,nawet jak czapke zdejmę , a czapke nosze bo moje zatoki odmawiaja mi posłuszeństwa. robiłam sobie zdjecie zatok ale nie zwróciłam uwagi,że mowiac ..prosze zdjecie zatok: zrobiono mi tylko zatoki nosowe a ja chce czołowe:( .. i teraz wypada mi iść z awantura ,że nikt mnie nie pytał,ktore zatoki???? ... to tak jakbym zrobiła USG brzucha ,bez np. prawej strony !!! jestem zla i musze tam sie przejsc, przeciez ja nie musze wiedziec ktore to zatoki ? prawda?.. no dobra to teraz juz nie nazekam :)... życie jest piekne:) a wlasnie moja Julka ma zapalenie płuc... jeszcze małe ale dopiero co skończyła sie ospa :(... ach jak to sie potrafi jakies świnstwo przyczepić:( ma goraczke 39* Dziewczyny jak jutro spedzacie ostatki? bo ja jeszcze nie wiem ale pewnie sie skończy na standartowym zestawie :) ja mój i przyjacielskie małżeństwo :)... pewnie najem sie pączków////juz dziś kupiłam cztery// i chrustu. Nie mam zamiaru piec sama , bo to wcale taniej nie wychodzi a ile smrodu w domu?? i tak potem musze ten olej wywalić . gdzie reszta??? pieka pączki???😘pozdrawiam i duza buzka :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahaha dobre Graff ja i robienie paczków... ja w ogole umiem tylko jesc hihihihi jesli chodzi o te moje bnadania nigdy mi nie mowiono ze poziom hormonow mozna w ramch normalnego ubezpieczenia robic zawsze mowiono: to prosze prywatnie, kurde ale ja nigdy nie spardzalam! jak to jest myslicie ze lekarze nie powiedzieliby ze mozna w ramach...? kosci i stawy troszke mi przeszly to znowu glowa sie zaczela rany mnie rzadko keidy boalla a tera co dzien! ech zycie co to sie ze mna porobilo tylko narzekam i narzekam a niech to...hahha nic tylko malza trza szukac na powaznie bo wtedy pewnie wszystcko przejdzie hiihihi;-) pozdrawiam caluski nie mam czasu na pisanko za bardzo bo latam tez z tata po lekarzach i padam jak mucha ciagle...wiec wybaczcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaaaa! czuje sie coraz lepiej.... hm nie wiedziec czemu? mam nadziej ze juz bede w lepszych nastrojach i was tu znow zaczne rozweselac;-) jak tylko bedziecie chcialy:-) a na razie buziaczki i ....jak juz te paczki chrusty posmazycie - rzuccie pare dla mnie hahah;-)cmoook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Junko 😘 nie wiem jeszcze co tak Ci sprawiło radość :) ? ale juz sie cieszę razem z Tobą 😍 bardzo mnie rozweseliłaś ta wiadomością nie bedę piekła chrust ,ale jak kupie to pomysle o tobie wsuwając go i pączki :P ,które takze zakupie :P tymczasem bawcie sie dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej słońca:D Ja zjadłam już cztery pączki...fuuuuj jak mi niedobrze :D :D :D .. Junko, zdradź co Ci tak poprawiło humorek? A co do lekarzy... niktórzy doradzą i poślą na badania a niektórzy nie! Musisz pytać i wymagać skierowania.... Graffiku :D ciekawe czy pobijesz mój rekord, bo te cztery to jeszcze nie koniec :p a jutro będę sie odchudzać haha, człowiek to jednak dziwne stworzenie :D Opiekuj się Juleczką... osłabiła organizm i teraz tak się to ślimaczy choróbsko...:( , niech zdrowieje 🌻 Dla wszystkich miłego dnia i duuużo pączków faworków, oponek itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Bardzo mi Was brakuje! Dopadło mnie choróbsko a do tego jeszcze inne kłopoty. Mam nadzieję, że sobie poradzę. Wszystkiego dobrego wszystkim cioteczkom!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wróciłam!!! Hej! Co Wy tak chorujecie? A kysz! A kysz! - to do chorób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju :P ja jeszcze nie zjadłam ani jednego pączka choc kupiłam ich 10 i 1/2 chrustu :) ale nic straconego zaraz sie dobiore do nich .teraz pije kawe a jak pije kawke to nic nie jem przy tym a wiec do dzieła !!!dzieki za zyczenia dla Juleczki :) ..bedzie dobrze bierze zastrzyki 😘 Monisia wrociła !!! witamy ,jak bylo ? jak samopoczucie brata? całuski😘 😘 MIga :) witam , co tak mało piszesz ? jak sie dorwiesz do kompa to korzystaj i pisz duzo:) no to dziewczynki zasiadam do żarcia :P .. a odchudzanko dopiero po sledziowie ... całuje i 🖐️ 😘Junko o Tobie takze pamietam i do zobaczenia :) mysle ze juz wkrotce ,...mówisz i masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Myszy Humorek mi poprawilo tylko i wylacnie lepsze samopoczucie hmm...choc dzis znowu kiepsko wstawalam z lozka ale nie to co jeszzce tydzien temu ;-) paczki huraaaaaaaa! ja zjadlam TYLKO DWA! o rany o niebo zaamalo no ale dzien sie jeszzce nie skonczyll!;-) a ja zawyczaj wcinam z 10! a tak taka jestem bestia ;-) Grafficzku dzieki za smsika;-) niestety nie wiem kiedy sie zobaczymy moj tata ..... lekarze holtery ehco serca etc dzien w dzien na razie latam i ma coisnienie 220/90 ....:( nie pamieta chyba o braniu lekow................... ciezko bedzie z tym wszystkim ,,,,on mieszka sam a ja musz epracowac.... widze ze ogolnie juz mu sie pogarsza 80 lat i wiosna wiecie dla starszych ludzi sercowcow to taaaaka pora....nienajlepsza wiec wybaczycie gdy nie bede za czesto jakby co buziaczki dla wszystkich witam Majusie Migusie Monisie wszystkie! trzymajmy sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Milusie Mordedczki 🌻 U mnie wiatr brrr zimny, chyba ciągnie jakiś snieg, czy cóś:( Monisiu...fajnie, że już jesteś ... to od marca pracka? Jak brat? No i widzisz, pochorowały się dziewczęta....a jak Twoje zdrówko? Ja coś ostatnio ciągle kaszlę, kurcze! 🌻 Migusiu 🖐️ myślę o Tobie 🌻 nie daj się ani chorobom, ani kłopotom, dzielna dziewczyna jesteś - dasz radę - trzymam kciuki. No i tak jak Graff napisała... jak już dorwiesz kompa to pisz , pisz, pisz, wszystko co na sercu 🌻 Graff, oj żal mi Juleczki :( strasznie nie lubię zastrzyków......dużo ich musi brać? Odchudzanko mówisz dopero po śledziku? hm....no ok:D Junko Tobie też dużo siły dziewczyno...Tato Twój ma rzeczywiście straszne to ciśnienie:( , wyobrażam sobie jak się martwisz... do tego dzieciaki dokładają swoje, praca, dom... oj trzymaj się twardo!!! Cioteczko W - dużo całusków😘😘😘 Dziewczęta - kawkę zapodaję!! i grejpfrucika do tego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Maju :)za kawkę:) ale Ty litości chyba nie masz podając tak wczas kawę :( ja wstaję za 6 dziewiąta :) o 9- mierze cisnienie i dopiro wstaje ,robie sniadanie myje sie i wychodze do pracy :D, tak sie zyje !!!:P A Julka ma 10 zastrzykow, i strasznie si/e drze przy nich :(, ale juz nieduzo wiec jak ma byc dobrze to musi wytrzymac:)...powiedziala,że woli byc chora niż zastrzyk :) 😘..Junko przykro mi z powodu Taty :(.. ale jak bedziesz dbac o niego to napewno to ciśnienie sie wyrówna , najgorzej jak podejdziesz do tego z dramatycznie , b,adz dobrej mysli😘 a spotkamy się jak sie uporasz z problemem , lub jak bedziesz sie chciaa wyrwać od problemu:)... obydwa warianty są dobre :) cauję Cię :) .. Ja waśnie wcinam chrust :P bo przecież zosta, a nie moze sie zepsuć :P:P:P:P w między czasie wcinam ...banany suszone, jabka suszone , rodzynki :D... zaraz pęknę :P dla reszty buziaczki i do uslyszenia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majusiu rany juz lece jak nie zjadlas wszystkich grejfrucikow ;-) oj zaraz bylabym lzejsza hihihih po tych poaczkach ...co toi ich zjadlam tylko TRZY! przez caly dzien rany nawet nie mialam czasu ich posmakowac hahaha a...dla moich 4 literek moze lepije hahah pozdrowka dla wsystkich Graff kiedy kiedy......? caluski dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Hej mordki pyszczki moje! Graffiku, też bym chciała zapodawać tą kawke w ludzkich godzinach:D no, ale cóż, kiedy tak wychodzi... ja za to później jak przychodzę do domu z pracy to śpię około 1,5 godziny - więc się wyrównuje :D Teraz mam zaparzoną herbatkę z dziurawca (dobrze mi tak!!!) i będę zaraz piła bo brzucho mnie boli - bez komentarza proszę :D ;D Juleczkę ucałuj od cioci Bożenki i powiedz, że ona też nie cierpi tych wstrętnych igieł - ale trzyma za nią kciuki i nie może się nadziwić, że z niej taka dzielna dziewczynka !!🌻:D Junko na grejpfrucika się załapałaś, myślę, że smakował? Pilnuj tego Twojego Taty, żeby brał te lekarstwa, kurcze! I dbaj o siebie, bo Ty musisz być teraz super, hiper, mega, omaga zdrowa!!! Pa, teraz będę ogarniała chałupkę i co jakis czas spojrzę, czy któraś się przywlokła do kompika! To dotyczy wszyskich cioteczek :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....MAju...ale z Ciebie pracuś :P ja jak mam zly dzien to nawet swieto a ni loly mnie nie zaciagna do sprzatania :) kiedyś jak byly wszystkie dzieci w domu i nawet chodzilam do pracy.... to w domu bylo wyglancowane i obiad i zakupy i spacer z dziecmi ,psem i rowerem i wózkiem dla lalki.:) czasem wygladaam jak tragazowy :P z tymi pinklami , a czasem bylo tak ,ze dzieci nie bawily sie wozkiem ani rowerem :( i co mialam zrobić ?targac to z powrotem :P............. za to teraz jestem bezstresowa i jak mam balagan, a nie mam ochoty posprzatac, to mowie,że to moj dom i ja w nim mieszkam i jak komus sie nie podoba , to moze nie zaszczycac mnie wizytą :P ... widzisz? tak sie urzadzilam :)...... a bez zartów to naprawde teraz nie daje sie zwariować i jest mi z tym dobrze:) JUNKO...... po niedzieli sie gdzies wybierzemy :) szkoda ,że reszta nie moze do nas doączyć :( byo by wesolo.....tzn. z Toba tez jest wesoo 😘 wiesz:) to narazie Maju.... jakbys troszke przeleciaa po moich pokojach :) to by byo super :)😘 narazie uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo być....woly nie zaciągną mnie do rob oty :) sorka ale ostatnio pisze na laptopie i tu literowka :(be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wieczorowa pora;-) Graff jak tylko odsapne...musze zlapac waitru w zagle po nerwowce, tate dzis pilnowalam via phon z lekai i od razu mu cisnienie spadlo... mam nadzieje ze tak sie utrzyma musze ten strs porzucic klapam ale czuje sie ogolnie dobrze wiec glowe wznosze do gory;-) Graffciku mam nadzieje ze Juleczka dochodzi pomalutku do siebie,,,,ze jakos ten stres zastrzykowy jej wynagradzacie...biednej malutkiej istotce ojej ...brrr.. Maja ja na grjfruta zawsze choc mi w zabkach juz cos trzeszzczy jak pomysle o tym cierpkim smaczku hahahah a dziurawiec jest super! wiemn cos o tym;-) Monisia...wrocila ....a gdzie ? hihihihihi przyszla i uciekla kto ja gonil ha? wszystko przez nasze utyskiwania hhahahaah bo biedna rozchorowlaby sie od naszych chorobsk ;-) buziaczki Monisu;-) Migusia wylaz spod tek kolderki cieplutkiej, my Cie rozgrzejemy hahahaha....... aaaa oj masz klopotki..........pisz Myszeczko moze co poradzimy? chociaz slowem sobie ulzyj cio? no to chyba jakby co na razie tyle... kto czytal \"11 minut Coehlo\'? kto no kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oj Graffiku... ja to właśnie całotygodniowe nic nierobienie odrabiałam :D :p wcale się nie przejmuję i jak mi sienie chce to tak jak Ty wcale nie robię :D no ale jakoś ogarnąć KIEDYŚ trzeba, a że jutro chcę mieć luzik, to zrobiłam to dzisiaj :D Juneczko, widzisz, przypilnuj tak tatę to moze będzie ok:D całuski 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio...posprzatana chalupka pije kawusie na spoko i zagladam sobie... jak ja to lubie taki luzik;-) pozdroweczka milego weekendu moze ktora tu zagladnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Juneczko , i Maju 😘 i cała zagubiona reszta :)😘 właśnie siedzę w pracy i kuknęłam czy ktoś jest w kafe :) patrzę a tu sie komus nudzi i zaglądnął :) zimny dziś mamy dzień i śpiący :( dobrze ,że mama upichcony obiadek :) to nic nie będę musiała robć :) tylko leżeć przed TV :P... jak Wy moje dziubaski dziś robicie ? bo ja sama nie wiem czy zaprosić znajomych na jakąś wódeczkę czy nie ? tak mi sie nic nie chce ostatnio ruszyć cztery litery \"... zobaczę :) to narazie bo dochodzi 14- i trza sie do domku zbierać :) do usłyszenia i miłej niedzielki :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki! Juz raz zaczęłam pisać, ale mi sie skype odezwal i ucięłam sobie rozmówkę. Rzadko zaglądam, bo robie porządki po katach. Sama juz nie wiedziałam, gdzie co mam :( Jak zacznę pracę, to nie będę na to miasła czasu... Pfuj! Zaczęłam brać piguły na nadcisnie nie i strasznie mnie drapie od nich w gardle, a cisnienie i tak nie najlepsze (przykładowo: 123/111/103; 119/96/97; 119/100/86). Cioteczki! Przjemnego łykendu - i zdrowiejcie (to odnosi sie i do rodzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Junko, Graffiku, Monisiu 🖐️ Ja sobie teraz nic nie robię:D Ale zaraz muszę iść do mojego Miłego... bo biedny taki:( musiał zrobić sobie szczepienie na grypę i dostał mega kataru)....robimy sobie grzańca - Was też zapraszamy :D Monisiu... to ciśnienie rzeczywiście nieciekawe:( a moze te tabletki do d..y?! To narka:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monisiu 😘 ale ten drugi pomiar jest strasznie wysoki i niebezpieczny :( zrób coś z tym ja mam ostatnio ok.120/80..sredniamniej wiecej ... albo powyżej 140,,, ale ten drugi wynik raczej nie przekracza 80..... więc uważaj .. a co zazrywasz?...ja ..\"LisiHexal\" 1/2 tabletki i nawet sie dobrze czuje 😘 zdrówka zyczę... ale zaglądaj do nas częściej:) Maju ...to zbieg okoliczności,że Twój luby tak zareagował katarem? czy tak jest po tym zastrzyku? ech to ja nie zaszczepie sie na grypkę:P dzięki za grzańca 😘 Junka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moje kofane;-) czas chyba do jakiego uzka isc ; zapomnilam nawet lamki winka sie napisc no tyz cos hahha w barku sobie stoi a ja nic...effff;-) dzien minal wlasciwe niekonkretnie ale luzacko i cuje sie oki z tym;-) nigdzie sie nie spieszylam, ot fajnie czasem tak... jejciu dziewczyny jakie wy macie z ym cisnieniem...uwazajcie... a ja mam odwrotny problemik mam tak niskei ze sil czesto nie mam .........i jak to jest tak zle tak niedobrze no ale ja moge sobie swoje \'wzmocnic\" tyko nie lubie konaczku ;( a kawka juz moj zoladeczek przekreca hahahah ale nic to czy sa jakies ,...........aaa probowalyscie naturalnych metod? ALVEO kurde ponioc dobre na regulacje w czleku ale drogie jak fix! eeech myszecki spiewam wam do snu...;-) kolorowych........;-) papaty do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...😘 JUNECZKO... dzięki za kołysankę 😘 ja takze juz udaję się na spoczynek :)🖐️ kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim miłym paniom! Słyszę, że każda ma jakiś problem ze zdrowiem, jak nie swoim, to kogoś bliskiego. Takie życie-każdemu po trochu. Z ciśnieniem w naszym wieku( 40-60) chyba wszyscy walczą. Ja mam za wysokie po lekach 145/90. Ale wiecie , co zauważyłam? Że w czasie diety (postu owocowo-jarzynowego wg dr Ewy Dąbrowskiej) i po nim ok 1 roku a także gdy dość mocno ograniczyłam jedzenie pieczywa i mięsa na korzyśc warzyw - ciśnienie samo się pięknie uregulowało. Nie musiałam brac leków także odwadniających i straciłam apetyt na poranną kawę. To się stało samo, poza moim rozumem i wolą! Obiecuję sobie, że na wiosnę (a może zacznę w czasi postu) znowu powtórze tę dietę. Teraz bardzo puchną mi nogi i bolą stawy kolan i łokci. Kolana bolą najbardziej, gdy długo siedzę- a niestety zdarza się, ze wstaję 1-2 razy w ciągu 8 godz. pracy. Polecam tę dietę osobom z silną wolą i motywacją - jest zawarta w książce "Ciało i ducha ratować żywieniem" E. Dąbrowskiej. A poza tymmiałam ciężki tydzień, bo córka miała usuwane chirurgicznie 8 i 6 - dłutowanie! szwy! Przez 3 dni miała szczękościsk, przepisane środki przeciwbólowe były niewystarczające.No i kłopot z żywieniem -pokarm przyjmowała przez rurkę do napojów-soki, przeciery, zupy rozdrabniane itp. Zabieg był we wtorek, a do dzisiaj jeszcze nie moze nic gryźć. Ale to była konieczność, bo zęby rosły poziomo! Ósemki tak pchały pozostałe zęby, że te pękały! Jeszcze czeka ją usunięcie drugiej 8. Jest wciąż opuchnięta jak chomik, usunięcie szwów po 5 marca. A tak wogóle, to macie fajne prace, że mozecie w dzień buszować po internecie. Ja wstaję codziennie o 6 rano, pracuję do 15, potem zakupy ,gotowanie , sprzatanie, trochę tv i spać. A w pracy wstaję tylko zrobić herbatę i do wc. Dlatego tak rzadko piszę. Ale Wasze wypowiedzi przychodzą na pocztę i czytam je codziennie. Wszystkie całuję i pozdrawiam. Trzymajcie się zdrowo i aby do wiosny ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×