Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Cześc Miga! Ja wiem, ze to strach, taka operacja, ale poddaj sie jej. Juz tak długo cierpisz. Cały czas zachodzą zmiany w innych częściach organizmu przez te duze ilości leków p.bólowych i sterydowych. Ja tu chyba pisałam, mój obecny zięc miał operacje na kregosłupie na wiosne. Też miał wypadnięcie jądra w czesci ledźwiowej kregosłupa. To się nazywa przepuklina kregosłupa. Samo nie wróci a możesz twardymi kregami trwale uszkodzic sobie nerwy-wiesz co to znaczy? Wojtek kilka miesiecy był na lekach i nie mógł stać ani siedziec, dopoero szpital marynarki wojennej przewiózł go do Akademii Medycznej na operacje. Zrobili to nowa metoda-laparoskopową, sudenci i lekarze z innych szpitali sie przyglądali. Wszystko sie udało, 3 tygodnie nie wolno mu było siadac teraz jest zdrowy i tanczył na swoim weselu! Nie ma żadnych ograniczeń ruchowych! Oni wypełniają to miejsce lub wkładają z powrotem jądro, jeśli jeszcze nie pękło. Zmów modlitwe, polec sie opiece Matki Boskiej i idx na operacje. Jeszcze długie życie przed toba-w zdrowiu! Nie przeciągaj, bo to ci szkodzi. Podaj termin operacji-im szybciej, tym lepiej-bedziemy się za ciebie modlic! Bedzie dobrze! A teraz bedzie coraz gorzej. Nie masz nic do stracenia.Najgorsza ewntualnosc-paraliż częsciowy -grozi ci takze, jesli sie nie poddasz operacji. Zaufaj Bogu i wiedzy lekarzy. Nie bój sie - jesteśmy z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ciotka W - bardzo dziękuję za informację. Poszukam czy już więcej szpitali nie robi tą metodą. Teraz czekam na rehabilitację taką ostatnią próbę. Po tradycyjnej metodzie operacji już nigdy nie odzyskuje się pełnej sprawności. Nie można się schylić ani nic podnieść, nieciekawe życie:( Monisia na Krecie😘 Reszta cioteczek😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny! No! Już wróciłam z Krety :( Pięęęęknie było... Ale się skończyło 😭 Jak obrobię zdjecia, to podeślę kilka. Tylko koszmar na lotnisku w Heraklionie - kolejka do prześwietlenia bagażu (nie tylko podręcznego), wściekły tłum, ścisk, wrzaski... Za to lot baaardzo spokojny. Miga! jak tam zdrowie? I co u reszty? Wadne póxniej, teraz idę wrzucic kolejną warstwe do pralki.... 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monisiu😘 Zdrowie bez zmian. Dobrze, że już jesteś i wakacje miałaś udane. Napisz więcej jak się zadomowisz. Coś nasze cioteczki poznikały, szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 😘 wybaczcie,że mnie tu nie było ,ale ostatnio mam wrazenie,że ... co dobre sie skończyło i nikt ze mna nie chce gadać :( tak więc zaglądam rzadko ! Witaj MONISIU😘 fajnie,że jesteś zadowolona z wczasów ,to najwazniejsze i ,że LOT miałaś spokojny :) U mnie kłopoty z mieszkaniem ,bo w calej cztero pietrowej kamienicy zosałam ja i sam sąsiad... czekam na propozycje z ich strony..... apoza tym mam sprawe w sądzie w sprawie samochodu ,ktory mi teściowa córki załatwiła/juz pisałam/ zobaczymy jak sie skonczy ! glupia chora baba!! piszcie wiecej :) może teraz zimową porą będzie więcej czasu Monisiu dawaj te fotki ... ja poslę Ci moje z Wakacji z Bieszczad całuję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Graff się pojawił, to może niedługo i reszta cioteczek.😘 Graffiku trzymam kciuki za Twoje sprawy. Mam skierowanie do sanatorium do Lądka Zdroju, właściwie jest to szpital uzdrowiskowy. Wyjeżdżam 3 listopada. Ciekawe jak będzie, nigdy nie byłam! Pozdrówka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MIGA :) napewno w sanatorium będzie fajnie, a najważniejsze,ąby Ci pomogly zabiegi :) ja tez mam nadzieje,że towarzystwo wróci , bo wieczory zimowe są długie:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
Pusto tu-dlaczego??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....:( bo przyszła jesień !!! :(.... i dlatego nazywamy się ciotki ! O NIE !! nie ciotki ! ,,, CIOTY !!! nic nam sie nie chce i gnusniejemy na własne życzenie ! ... .............................beze mnie ! ja jeszcze zyję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graffiku, ja też jeszcze żyję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałabym jeszcze trochę pożyć, to właściwie ostatnio jedyne moje życzenie. Cioty, Ciotki, Cioteczki wyjdźcie trochę na słoneczko. Tak ostatnio ładnie na świecie. Wsiadłabym na rower i pomknęła.... może kiedyś! Jak się zrobi zimno, ciemno i ponuro to zapraszam na grzańca;) Za mną chodzi coś ostatnio często, tym bardziej, że mają nam na cały tydzień wyłączyć ogrzewanie.:( Oddałam działeczkę i jest mi bardzo smutno, więc chociaż tutaj nasadzę kwiatków! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina49
Hmmmm.......... coś malutkie to forum. A ja chciałam się przyłączyć do Was. Mogę?????? Mam 49 lat i traktuję to jako moją "przepustkę" do bytności na tym forum. Przejrzałam Wasze zapiski - i podobają mi się (no - nie wszystkie). Na razie pozdrawiam, a jak mnie przyjmiecie to popiszemy razem. Mam nadziej, że teraz jesienią będziecie częściej bywać na forum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nooo, teraz złapałam chwilkę, by coś wystukać. Byłam strasznie zajęta, bo przez cały tydzień trwały przygotowania do 103. urodzin zaprzyjaźnionej seniorki. Goście \"cykali\" przez tydzień, wczoraj zwaliło sie do niej 30 sztuk! Babciuś ledwo żył... Teraz bedę zagladać częściej.Obiecuję! Miga, jesteś juz spakowana do wyjazdu? Graff, jeszcze nie obrobiłam zdjęć tegorocznych. Słyszałaś, że na Krecie było oberwaniew chmury i powodzie? W Chani zmyło do morza kilkanaście samochodów... Malina 49 - 😘 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) no wreszcie się towarzystwo obudziło !!! Witaj Monisiu :) Miga :) nie martw się ,oddałas działkę :) bedziesz mogla wiecej chodzić na spacerki ,a nie ryć w ziemi :) wiem,że to smutne ,ale kiedyś miałam kawałek spory działki i w lecie tylko tam siedziałam i ryłam i ryłam :P do ... WItaj 🖐️MALINA ... dołącz do nas jesli tylko masz ochotę :) Monisiu nie słyszałam o powodzi ,czy to blisko tam bylaś? chyba nic Ci nie zagrazało? Ja jak zwykle mam okres zniczowy i Julka jest znów u mnie :(.. już nie mam sily:) jest kochana ,ale przez to,że nie mam jej na co dzien to mam rozbity plan dnia i w sumie nic nie robię :) ok :0 pozdrawiam WAS i do usłyszenia :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny, mam juz dosyć. Cały czas na tapecie sprawa budowy domu pod naszym blokiem. Facio zaproponował kilku najbardziej poszkodowanym (w przyszłości) oświetleniowo odszkodowanie- 10 tys na rękę. Musza tylko wyrazic zgodę na odstepstwo od normy budowlanej.... Reszta lokatorów, oczywiście oburzona! Dlaczego oni nie dostaną kasy!!! Żaden argument, że różne mieszkania będą w różnym stopniu poszkodowane nie trafia... Jak sie jeszcze dowiedzieli, że deweloper dorzuciłby wszystkim po równo pare groszy za \"utrudnienia budowlane\", to ...! Oczywiście, tylko wtedy, jeśli poszkodowani wyrażą zgodę na te odstępstwa. Jak nie, to blok stanie w wersji zgodnej z prawem i zero kasy... Ja nie zamierzam się zgodzić (miałabym tylko 45 min światła słonecznego dziennie). Nawet gdyby spółdzielnia zaproponowała im inne lokum, to przeciez przeprowadzka i dostosowanie nowego mieszkania duuużo kosztuje (a u mnie oszczędnsci zerowe). Ale chyba mnie mieszkańcy zlinczują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss.. Monisiu :( to masz problem , nie umie Ci doradzić,ale czasem w takiej sytuacji można duzo zyskać,jesli deweloperowi zależy... nawet własnosciowe mieszkanie ... sprobuj porozmawiac z prawnikiem , moze sie bedzie opłacało ? tak tylko gdybam :) a sily zawsze sie znajda, J narazie mieszkam sama w kamienicy i nic mnie nie wyrzucają,może dali sprawe do sądu? nie wiem ,nie maja podstaw ,ale moje nerwy?... ja chce kase ,bo juz sobie coś zaplanuje własnego i mam komu zostawić,a nie zawsze bac sie ,że mieszkam na walizkach pozdrawiam ,buziaczki dla wszystkich 😘 no i co ? Malina , juz ci sie odniechcialo pisać / ?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cioteczki! U mnie trochę chandrowo, więc niedużo piszę aby Was nie zarazić. Pamiętam o Was. 🌻😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) bardzo serdecznie :) juz mamy po święcie zmarłych , no prawie! czas strasznie zasuwa do przodu,juz nie nadążam ,bo co zmienie garderobe ,to albo śnieg sypie albo słońce świeci ! juz nie wiem jaka teraz pora roku :P co słychac u Was kochane staruszki? przecież nie możliwe abyscie wszystkie miały tak dzień zawalony praca ,aby tu nie luknąć? Miga :) jak Twoja chandra??/ 😘posylam dla WAS smutaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miga chyba juz w sanatorium.... Czy tylko Graff i ja zostałysmy w tej grupie? Zagladam często, rzadko piszę, bo ciągle sie wałkuje sprawa budowy :( Facio zaproponował po 25 tysiecy za zgode na zrobienie z 18 mieszkań piwnicznej izby! Ja tam sie nie zgadzam, na wszelki wypadek rozejrzę sie jednak po możliwościach zamiany... Ale chyba nic z tego nie wyjdzie, bo moje oszczędności wynoszą jakies 2 tysiace, a tu trzeba by było pewnie dopłacić, no i notariusz (jakieś 8 tysięcy...). Strrrasznie mnie to dużo nerwów kosztuje. Nic to! Do jutra muszę napisać 2 teksty, a strasznie mi się nie chce. Jedno o \"bombie\" lodówkowej (co, ile i jak przechowywać i jakie sa zagrożenia), a drugie - chyba o kuracjach zimna wodą ( a jak!). No to 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Podaje Wam przepis na kwaszone jabłka. Mogą być jedzone „samodzielnie”, stosowane jako dodatek do mięs i sałatek. Można je ukisić sposobem łatwiejszym: - przygotowujemy od kilku do kilkunastu małych jabłek, łyżkę miodu, 2-3 kilo kiszonej kapusty (lub soku z ogórków kiszonych). Wykrawamy gniazda nasienne od strony ogonka (poza tym jabłka powinny być całe), smarujemy w środku miodem i pakujemy na 5-9 dni do kiszonej kapusty. I na „krótka kiszonkę z marchwi (2 sztuki), białej kapusty (połówka średniej główki) i cebuli (1-2 sztuki). Oczyszczoną marchew pokrój w cienkie paseczki, kapustę drobno poszatkuj. Cebulę pokrój w cienkie piórka. Warzywa umieść w słoiczkach, dodaj po kilka ziaren gorczycy. Zalej lekko słoną wodą i pozostaw do ukiszenia w ciepłym miejscu. Przykryj słoiczki nakrętkami, ale nie zakręcaj. Po ukiszeniu (3-4 dni) słoiczki zakręć i przechowuj w lodówce. Podawaj jako dodatek do potraw. Smacznego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie pojechałam do sanatorium!!! Problemy finansowe (mam bezpłatne chorobowe) oraz emocjonalne z córką. Chandra dalej mnie trzyma więc tylko pomacham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) jestem tu kilka razy ,ale coś nie mam czasu sie wpisać,a może mi sie nie chce ? bo nikogo nie ma i juz mi tak głupio bylo byc tu samej :) ale ciesze sie ,że coś probujecie :) Miga nie daj się handrze :P i napisz co to za problemy z córa ? jesli możesz :) Monisiu dzieki za kiszonki ,moze spróbuje u mnie nic nowego i nic zlego ,jakos pcham do przodu :).Narazie kończe ,bo teraz vczasu mam mało bo tak na krzywy ryj z pracy piszę :P,, wiecie stary stoi :)) pozdrawiam serdecznie i do uslyszenia :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Graff, 🖐️ dziewczyny! Ale dzis paskudna pogoda... Nie chce mi się pisac, choc mam juz wszystkie materiały (poprawa pamięci). Muszę wybrac się do serwisu z nową komórką (Nokia) - stary Samsung służył mi bezawaryjnie 4 lata :( Chyba zaszaleję i kupię sobie na pokrzepienie i poprawę nastroju starego przemytnika (= polska whisky \"Old Smuggler\") 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA :) witaj Monisiu :) kup sobie ,poprawisz sobie humorek :) DEprim ? nie biore :) NIC NIE BIORE :P... czuje sie świetnie :) buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 41
czesc dziewczyny,trafiłam tutaj przypadkiem bo od 4 tyg mam dokuczliwe ,okropne wrecz objawy,serce wali mi z szybkoscia 110na min,twarz robi mi sie czesto czerwona,miewam uderzenia gorąca,skacze cisnienie,ten szybki puls nie daje mi zyć,trzyma mnie praktycznie cala dobe,hormony badalam w pazdierniku-ok,ekg ,tsh i morfologia badane tydzien temu -ok,ja juz nie mam sił,lekarze nie wiedzą co mi jest,poradzicie cos,jakies leki ziolowe,jakie badania jeszcze zrobic,prosze o szybka odp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciotki w
odbierz maila i bardzo prosze odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×