Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

:)) Niech Wam Mili bedzie wiosennie, slonecznie, witecznie! Niech ciesza Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech sie w Smigus Dyngus woda na Was leje a wielkanocny Zajc przyniesie radosc i nadzieje Wesolego jajka, kurczakow, baranka, ciasta z rodzynkami, ostrego chrzanu, teczowych mazurkow, mokrego Dyngusa i ode mnie calusa ;-) 🖐️ hejka :) jak leci? widzicie,nie zapomniałam o WAs ale jak juz wspomniałam i wstyd mi,nie mogę się pozbierać :))) bardzo WAs serdecznie pozdrawiam :) jesli macie moj @ to kliknijcie do mnie :) Monisiu,Miga,:)) bo ja zmieniałam komputer przy tej przeprowadzce i nie mam Waszych kontaktów:(buu jeszcze raz Zdrowych Spokojnych Świąt :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia51
Graff, nie mam Twojego @, bo musiała na nowo instalować komputer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelaw
Witajcie, mam problem i potrzebuje porady, moze tez macie podobne problemy i poradzicie mi co mam robic, mam 38 lat, mniejwiecej od roku nie mam miesiaczki, oczywiscie poszlam do lekarza, myslalam ze jestem w ciazy, okazalo sie ze nie jestem, a mam za duzo meskich hormonow,dostalam tabletki antykoncepcyjne i mialo wrocic do normy, po 2-3 miesiacach tabletki ostawilam i znowu miesiaczka sie zatrzymala, lekarz stwierdzil zebym nic nie brala, po prostu zeby natura zadzialala, natura dziala, ja stalam sie bardzo nerwowa,doszlo do tego ze moj obecny zwiazek sie rozpada, a miesiaczki nadal nie mam, lekarz twierdzi ze to juz menopauza, czy w tym wieku, tj 37 lat moge juz przekwitac?pomozcie , jezeli tez ktoras z was znalazla sie w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic lepszego na to nie znam od remensu, bardzo dobry, pomaga we wszystki, poczytaj sobie w google o jego działaniu, a najwazniejsze ze bezpieczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam serdecznie:) witaj Monisiu ,jak tylko się zbiore w kupe to do Ciebie zamejluję :)hihih zamejluję :0 jesli chodzi o problem z wczesną menopauzą ,to za bardzo nie umię Ci poradzić,ale myslę,że 37 lat to stanowczo za wcześnie,radzę Ci zmienić lekarza,bo pewnie problem tkwi gdzie indziej,zbadaj tarczycę :0 narazie pozdrawiam i miłego buszowania po internecie:))🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny marek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycząca-czterdziestka
Witam serdecznie:) tematycznie ten topik jest dla mnie, jednak wygląda na jakiś opuszczony, więc zanim rozpiszę się o sobie, zadam pytanie: czy bywają tutaj jakieś ciotki "do pogadania"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwiedzajaca ciotka
Od czasu do czasu ktos zadlada -moze topik znow ozyje?????? Dobrze by bylo bo byly w nim ciekawe tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fausti
taki fajny topik i nikt nic nie pisze. Kobiety, wypędźcie dzieciaki sprzed komputerów i PISZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohelka
witam:) mam55 i 2 X 2007 r. miałam ostatnią miesiączkę. potem uderzenia gorąca i wszystkie te klimakteryjne cuda. od miesiąca wszystko ustąpiło, ale pojawił się ból piersi i...krwawienie. wszędzie czytam, że to już nie miesiączka, tylko poważne choróbsko. z ginekologiem jestem na bakier, ale wiem, że muszę iść. zanim to nastąpi mam nadzieję, że któraś z Was napisze o podobnych przeżyciach. bardzo proszę:) przerażona hohelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hohelka
...... a powiedz , skarbie, jak długo nie byłaś u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Rok
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Moze topik znow ozyje?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issia3107
No szkoda ze tu nikt juz nie zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalina
Witam!Mam 50 lat.Jestem po operacji usuniecia macicy i jajnikow.Czy znajde tu bratnia dusze do pogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papula
Mam 49 lat - kupę problemów ze soba i nie mam z kim pogadać ,Może ktoś posł€cha i też opowie o sobie.To niemożliwe żebym tylko ja miała menopauzę. Szczęśliwego nowego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Papula-wejdź na kafeteria menopauza albo kafeteria menopauza jak sobie z nią radzić,tam jest nas więcej ale ostatnio też jakby cisza,ja też mam problemy z menopauzą i chętnie o tym pogadam,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Papula-wejdź na kafeteria menopauza albo kafeteria menopauza jak sobie z nią radzić,tam jest nas więcej ale ostatnio też jakby cisza,ja też mam problemy z menopauzą i chętnie o tym pogadam,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda KING, Toronto
MENOPAUZA. Zdrowie i seks. BH.44. MOTTO: KOBIETY w MENOPAUZIE muszą mieć energię, najlepiej z pożywienia. Zdecydowanie uważam, że konsumowanie różnych produktów spożywczych w oparciu o tabele tzw. __INDEKS ŻYWIENIOWY, tj. IŻ produktu; wystarcza aby MENOPAUZĘ lub nawet przejściowe osłabienia przechodzić sprawnym żwawym krokiem. Samopoczucie musi być wynikiem jedzenia czystego pożywienia, głównie bez TOKSYN i oczywiście nie powodującego; OTYŁOŚCI i CUKRZYCY typu 2. W menopauzie odżywianie to klucz do prawidłowej, prozdrowotnej EGZYSTENCJI. Dlatego ważne jest odkrycie dotyczące chleba przedstawione poniżej. Dzisiaj jest to w kraju absolutnie żywieniowy unikat. Pomaga nam w tym mianowicie: CHLEB typu KR-IRL, stabilizujący poziom cukru we krwi na wiele godzin. Jemy bez większych zahamowań, SMACZNIE i dużo, a przede wszystkim energetycznie oraz BEZ UCZUCIA GŁODU. Zmęczenie jest nam wtedy obce, a KREATYWNOŚĆ myślenia zaskakuje nas samych. Zdrowiejmy i szczuplejmy zatem !! Takie odżywianie NIE JEST DROGIE, a wręcz WYJĄTKOWO TANIE. Koszt 1 szt. mini chlebka to 18-20 groszy czyli całodzienne wyżywienie 1 osoby nie przekroczy 2,00 zł. Zjadamy mniej droższych produktów, a to dlatego; że CHLEB typu KR-IRL syci niewyobrażalnie przez 4-5 godz., ELIMINUJE GŁÓD, gwarantując przy tym odżywienie BIOLOGICZNIE WZORCOWE !! To kłopot, że nie kupisz tego chleba, nikt go nie piecze, nikt na nim nie zarabia, ale samemu upiec WARTO !! P. S. __INDEKS ŻYWIENIOWY, a; __INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze. IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody. IG; to marketing, obłuda i biznes. Zobacz też; CHLEB na OTYŁOŚĆ, wg: IRL KRAKÓW. __Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. __Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL __ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiku ,kwiku cioTka w CHlewiku
????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cioteczki:))) jak u Was ,jak sobie radzicie??? może poplotkujemy??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauzowiczkachyba
Ciekawimnie tamat,objawy i leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagag
A słyszałyście o soi i jej właściwościach? Zawiera w składzie substancje, które łagodzą skutki menopauzy. Trzeba tylko jeść soję. Przy czym jest trochę kaloryczna i z tym trzeba uważać, ale za to ma pełnowartościowe aminokwasy. ja teraz zamówiłam biogardenu z wapniem, jeśli się sprawdzi i rzeczywiście będę się lepiej po niej czuła dam znać. Kosztowała mnie 21 zł, więc ryzyko do zniesienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menopauza42
Soja jest ostatnio w modzie i wydaje mi się, że coś w tym jest. Z pewnością lepiej wpływa na samopoczucie i organizm. I nie zapominajcie o jedzeniu ryb, bo w trakcie menopauzy organizmowi powinnyśmy dostarczaj dodatkowych składników odżywczych (a ryby mają dobre kwasy omega), bardziej o siebie dbać, żeby łatwiej przestawić się na nowe tory. Szpinak z kolei ma dużo żelaza - i raz na tydzień proponuję zrobić sobie danie właśnie z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka cio
halo ciotki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle3243
słuchajcie, a czy miałyście do czynienia z wyciągiem z magnolii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×