Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cinderella

Robię śledztwo w pigułkach

Polecane posty

Gość luchna
Aha, ostatnio płaciłam 29 zł za Mercilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luchna przez 8 lat bralas Diane???? jezuuu podziwiam.... to ja sie nie dziwie ze Ci wlosy powypadaly, przeciez tego nie mozna tak dlugo brac.... ja bralam 5 miesiecy i dziekuje bardzo, mialam takie skutki uboczne ze wole nawet nie wspominac, owszem pomaga na cere, wlosy itp ale nie wiem czy warto faszerowac sie taka duzo dawka hormonow tym bardziej ze nie ma pewnosci iz po zakonczeniu brania wszystkio nie powroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovanka ---------- nie zachęcam do kupowania w internecie bo \"piguly to nie gruszki\" które tak sobie mozna wybierać. Apteki narzucają pewnie swoje marże lub jakieś dodatkowe koszta o których nie mamy pojęcia. To jest tylko tak orientacyjnie. Ten link co podałam jest uaktualniany i pochodzi z września 2004r. Każdy region w Polsce ma rózne ceny i każda sieć aptek niestety też. Chciałam wam jakoś pomóc dziewczyny a nie namącić. luchna --------------> dzięki za podpowidź w sprawie Diane. a ja idę umyć włosy (codzienna czynność ;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddora
Harmonet 29,92 Warszawa Euroapteka np. róg Zwlaznej i Al. Jerozolimskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shalashaska
hej Regulon kosztuje zaleznie od apteki od 24 zl do 28 /Elblag,Trojmiasto/ ceny podane na poczatku sa sprzed 2-3 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksa
Marvelon w Wawie to ok. 27 zł Biorę już prawie dwa lata i jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksa
Marvelon w Wawie to ok. 27 zł Biorę już prawie dwa lata i jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa
Biore Diane od 3 m-cy i jest wszystko u mnie ok. Dobrze sie czuje i ochota na sex wcale nie spadla, a wrecz przeciwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flskf
regulon to nowoczesny stediril

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusiowa
Za wyjątkiem cen tych refundowanych:Microgynon,Stediril,Rigevidon, reszta jest nieaktualna, sa to chyba ceny sprzed 2 lat.Ponad rok temu widziałam tę listę z takimi saymi cenami(pospisywałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinek
w euro aptekach w większych miastach milvane kosztuje 30 zł 30 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaa
pudeleczka mozna zamowic na stronie www.schering.pl obecnie sa sama dostalam w piatek paczuszke ze slicznym zielonym pudeleczkiem a co do cen to za jeanine place 39.97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polanka______
Ile osob tyle opinii :)) Ja biore Diane od 8 m-cy... ani nie przytylam, ani nie brakuje mi ochoty na sexik, czuje sie swietnie, mialam tradzik- po Diane troszke zniknal, troszke pozostal... :)) pewnie po odstawieniu Diane moge sie zdziwic, ale na razie jest OK!! :)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam 2 opak. cilestu, za 27 zł każde- na mojej głowie są koszty przesyłki. mój mail : jensej@interia.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam 2 opak. cilestu, za 27 zł każde- na mojej głowie są koszty przesyłki. mój mail : jensej@interia.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wik
ja mam do odsprzedania 4 LOGESTY . Chcę 80 zł za wszystko. wiki181@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _lejdi
sprzedam 2 opakowania TRI REGOLU za 55zl. cwikla20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×