Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Siedzę jak na rozżarzonych węglach!!!! Dziś jakoś dlugo:( Ale może właśnie warto czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - u Ciebie tez dobre newsy. Fajnie ;) Dorcia - a jak sie czujesz? Masz jakies dolegliwości? Czy wolisz sie nie doszukiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Madzia świetna wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-de mam wszystkie zgaga ból piersi ból brzucha ale to też charakterystyczne przed @ tylko nowa koleżanka zgaga mnie ciekawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nawet nie wiecie jak się cieszę że ze mną jesteście!!!!!!! A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz :) A powiedz mi Kochana - czy chodzisz do lekarza w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Dorotka czekamy na wynik bety napewno bedzie wielkie hurrrrraaa :) Asiu1004 kochana ........Niechaj skrzydła motyla całują promienie słońca Niechaj wybiorą Twoje ramię na swą bezpieczną przystań i przyniosą Ci szczęście, miłość i dobrobyt Dzisiaj, jutro, zawsze... a ja dzisiaj zznowu zabiegana na zakupach z kolezanka szłysmy wybierac kanape i podłogi bo mi sie psiapsiola wyprowadza a mieszkała naprzeciwko mnie nasi mezowie razem pracuja ida na wieksze mieszkanko buuuuuuuuuuuu ale jeszcze nie tak zle mam namysli nie tak daleko ale juz niebedzie tak samo no coz sle kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko dzięki!!!!!! oby to były prorocze słowa:) E-de tak chodzę do lekarza w lublinie bo i mieszkam w lublinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a dziekuje w miare dobrze:) zaraz z mezem jedziemy na dzialeczke i wrocimy w niedziele:) Milego weekendu wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - zaraz sie okaze, ze mieszkamy po sasiedzku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia aa - cieszę się, że udało się! Przywracasz nam wiarę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia dziękuje za słowa otuchy:) Trzymam bardzo mocno kciuki za Twój pozytywny wynik Bety:) Rozmawiałam dzisiaj z lekarzem,będę miała robione badanie przegrody macicy,gdyż niepokoją Go w ciąży moje lekkie plamienie.I nie dochodzi wtedy krew.Tak mi to mówił.Powiedział,że mój syn którego donosiłam szczęśliwie ma On teraz prawie 12 lat rozwija się prawidłowo i On jako dziecko przeczy jakimkolwiek badaniom genetycznym.Ale miałam z Nim problemy też na przełomie 8,9 tygodnia ciąży gdyż wtedy zrobił mi się krwiak i leżałam 2 tygodnie w szpitalu dawali mi duphaston i co 2 dzień zastrzyk. Za 2 tygodnie mam odbiór wyniku z poronienia,idę wtedy do lekarza i ustalę z Nim co i jak dalej. Od razu idę na to badanie do szpitala,aby wiedzieć czy aby na pewno to jest to. Już się denerwuję,ale cieszę się,że coś będę miała robione w tym kierunku.A o zastrzykach o których też Ty mi pisałaś,to też je będę brała przy najbliższej ciąży.Oby tylko Ona szybko była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, jestes kochana? :* Asia, najlepszego wszystkiego. Zebys byla szczesliwa izeby sie mama odezwala dzisaj. Tego Ci zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się zawiesiłam:( E-de a Ty też z lublina:) Dzięki dziewczyny jeszcze raz!!!!!!!!! Ja trzymam za nas wszystkie kciuki 1111111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu1004 Również dołączam sie do życzeń:) Wszystkiego naj,naj najlepszego z okazji urodzinek:)Spełnienia marzeń 100lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wom@n, ja na razie zupelnie naturalnie zachodzilam w ciaze. Dopiero teraz mam skierowanie na badania. Nigdy wczesniej nie zwracalam uwagi na swoj cykl. Teraz niczego bardziej nie pragne jak dziecka wiec prawie w obsesje popadam. W kazdym razie, czy lekarze w polsce przy naszej przypadlosci podaja luteine w ciazy? Mysle o tym by na wlasna reke zaczac brac bo tutaj nikogo wczesna ciaza nie obchodzi. Motylku, jaka ty masz wiedze. Imponujacy post :) Jestes niesamowita. Caluje dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a jak było u Ciebie z ciążami??Robione miałaś jakieś badania jeśli tak to co ci wyszło?? A teraz jak będziesz w ciąży to co będziesz brała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,że tak się Ciebie pytam,ale widzę,że też masz syna w wieku 13 lat i dwa poronienia:(I dlatego jestem ciekawa co u Ciebie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Dorciu, z Lublina jestem :) Asiu - również dołączam się do życzeń! Żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka pytaj każda z nas ma doświadczenia z których warto czerpać wiedzę. Pierwsze poronienie ciąża biochemiczna zdaża się Drugie wada genetyczna i zatrzymanie serca. wywołanie porodu i łyżeczkowanie:( teraz od początku stymulacja jajników trzeci cykl niestety wiek robi swoje i słabo jajeczkuję:( w między czasie zmiana lekarza i badania LH,FSH 17oh-progesteron, TSH,prolaktyna AMH,układ krzepnięcia przeciwciała antyfosfolipidowe, antyjądrowe mam obniżony czas protrombinowy i przeciwciała jądrowe łykam acard 2x1 encorton 10mg i luteinę 3xdziennie i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam badania na anty ciała które dobrze wyszły.Teraz skupiam się chyba na badaniu macicy.Acha i jeszcze badanie na tarczycę zrobię,Dopplera na żyły bo coś mi prawa noga puchnie.A resztę to jak już lekarz mi zleci.To już za 2 tygodnie będę wiedzieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma ma 41 lat jest ciąży po 16 latach i ,,niby;bardzo dobrze ją przechodzi,nie mam z Nią bliższego kontaktu.A wiem,że ma mieć cesarkę w sierpniu. Wiem tylko tyle,że dłuższy czas nie mogła zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także trzeba wierzyć i się nie poddawać:)Dorcia ja jestem po 4 poronieniach w odstępie 13 lat.i cały czas wierzę,że będziemy mieć z mężem jeszcze jednego dzidziusia:) Cały czas trzymam się tej nadziej ze względu,że mamy już jedno dziecko i dlaczego nie miało by się udać jeszcze raz?:) Mam teraz na prawdę dobrego lekarza i wierzę Mu,że z Jego pomocą donoszę teraz ciążę:)Dorcia będzie dobrze:)Ja w listopadzie kończę 34 lata i się nie poddam do 40 lat:) ,,Nadzieja umiera ostatnia''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Uwielbiam ten cytat "Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w naszych sercach. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka czyzbys sie cieszyła z mezem :) ale beznas cos zamilkłas oby to było pozytywne milczenie tego ci zycze ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×