Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

madziu - dobrze, ze wiadomosci sa ok. Zreszta czuc Twoj dobry humor w postach. Tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga35 jak to nie dał Ci skierowania na badania i dlaczego aż tyle macie czekać? Gratuluję rocznicy ślubu :) Madziia91 uroki ciąży i pierwszego trymestru. Mnie pomagały też migdałki i dużo pij :) beata** nie uciekniemy, nic się nie martw :) Ja teraz w drugiej ciąży miałam zlecone badania, ale nie tak szczegółowo, dlatego zgadzam się z Beatką, że przy kolejnych poronieniach niestety trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam urodzinki 23 sierpnia wiec czekam a dodam ze tego samego dnia mamy rocznice slubu juz 4 jak to szybko zleciało Boze zebysmy w te wakacje byli najszczesliwsi na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miała może któraś z was tak, że przed ciążą prolaktyna była w normie a po poronieniu była podwyższona? bo norma jest do 25 a ja mam powyżej 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Ja już walczyłam z prolaktyną przed ciążą moja była wysoka po obciążeniu.Zobaczymy jak będzie teraz. Beatka witaj w klubie ja też mam wtedy co Ty 4 rocznicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bedziemy swietowac wtedy zamiast kawki na dzien dobry to drinka takie marzenie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, jaki drink ja Wam życzę byście już w tedy obie z Ninką były w ciąży, a wówczas toast sokiem wzniesiemy wszyscy :) Pamiętacie wakacje to ma być ten czas, gdzie bocianki co rusz przelecą nad naszym forum, a później kolejna runda na jesień. Każdej z nas się uda! Ja 4 dni po Was tj.27 sierpnia będę obchodziła pierwszą rocznicę ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-de ja po drugim poronieniu dostalam skierowanie na genetyczne i wlasnie tydzien temu z mezem je robilismy teraz czekamy na wyniki Madzia ciesze sie ze wszystko z malestwem dobrze:) Aga zmien lekarza jak juz drugi raz poronilas to trzeba zaczac robic rozne badania trzeba poszukac przyczyne niepowodzeń. pozdrawiam was wszystkie dziewuszki moje kochane co ja bym bez was zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to dziwczynki musimy sie spotakc w połowie drogi z tymi naszymi drinkami bezalkoholowymi np truskawkowe hmmmmm pychotka stawiam na 25 sierpnia poplodniu dzien z drinkami bezalkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Beatko to może teraz drinkiem lub winkiem za Nas i Wszystkie dziewczyny a w sierpniu mam nadzieję że szczęśliwie będziemy soczkami się delektować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku a jakie badania robiłaś po pierwszym poronieniu lub już w trakcie drugiej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny:) Jak już wcześniej pisałam nie mam dostępu do komputera, bo mój już całkiem padł. Czeka nas kupno nowego, może w sobotę damy radę jechać gdzieś pooglądać i może w końcu kupimy jakiś... Na chwilę dopadłam komputer od teścia:) Przykro mi, że znowu kolejne aniołkowe mamy musiały do nas dołączyć:( Ale razem jakoś damy sobie radę. A mnie dzisiaj nastrój jakoś nie dopisuje... Dzisiaj jest pół roku od zabiegu, kiedy straciłam na zawsze naszego Aniołka i tak mi smutno jakoś:( Pod wieczór chcę iść na cmentarz zapalić znicz pod krzyżem...:( Gdyby wtedy było wszystko dobrze to ok 20 lipca bym już tuliła swoje maleństwo. I choć cieszę się, że jestem w ciąży, jutro zaczynam 12tc to o moim Aniołku cały czas pamiętam. Na dodatek jutro mam urodziny, a moja mama już 3 tygodnie ze mną nie rozmawia. Jestem ciekawa czy wogóle jutro z życzeniami zadzwoni. Przykre jest to wszystko. Przepraszam Was, że tylko o sobie, ale jakoś nie mam weny ani humoru do pisania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az sie usmiechnelam na te plany soczkowe 25 sierpnia Beatko! :) Jejku jak by bylo fajnie gdybysmy wszystkie juz zafasolkowane toasty truskawka wznosily! Marzenie:) Asiu, wiesz, wydaje mi sie ze mama sie odezwie. Pewnie tylko czeka na pretekst. Trzymam kciuki. :* Wom@n- twoj opis miesiaca pasuje dokladnie do mojego! Jajeczkuje czy nie, temperatura skacze czy nie, piersi bola czy nie i znowu @. Tez mam PCO niestety. Regularny okres ale pewno troche bezowulacyjnych cyklow. Testy owulacyjne sie nie nadaja... Powiedz jak ty sprawdzasz owulacje? Czy lekarz stymuluje twoje jajeczkowanie? Wiecie ze mam wizje was wszystkich? :) Kazda ma swoj wizerunek w mojej wyobrazni. Pozdrawiam was dziewuszki bardzo cieplutko! Trzymajac kciuki za Ninke, Beatke, Anioka, Age, Mame Aniolka, E-de, Wom@n,Katranke, Asiule, Paladyn,Myszorka i wszyskie inne oczekujace na upragniony pozytywny wynik tego testu. :) I oczywiscie pozdrawiam wszystkie ciezaroweczki. Uwazajcie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo już bym chciała dołączyć do tych z was, które naszą już pod serduszkiem swoje maleństwa, ale martwi mnie ta prolaktyna, zobaczymy co dziś usłyszę od pani gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
9 mama aniołka ja na zbicie prolaktyny brałam bromergon i po dwóch m-cach zaszłam w ciążę.TEż jestem ciekawa co teraz z moją prolaktyna ale badanie będę robić po miesiączce która mam nadzieję przyjdzie o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna123456789
Cześć Asiu to wszystkiego najlepszego spełnienia wszystkich marzeń. Dzisiaj jakoś też nie mam nastroju i bardzo mi smutno. Przykro mi jest że kolejna aniołkowa mama dołączyła do nas. chciałabym aby wszystkim nam się udało przytulić nasze maleństwa. Nie wiem czy dziś jest taki dzień ale mi się cały czas płakać chce i cały czas mam wrażenie ze coś się stało lub stanie. Mam nadzieje ze taka sytuacja nie będzie miała miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Czytam i czytam serce się kraje że przybywają następne mamy aniołków.Jednak głowy do góry jeszcze będzie dobrze. Dorcia38 Kupiłam Akard jak radziłaś dawka 75mg -ile mam tego brać dziennie? Folik też biorę i inne witaminki,oprócz tego ograniczam się jak radziłaś. Jedno co mnie dziś zmartwiło dziewczynki to mam kamienie na woreczku żółciowym :( -robiłam dziś usg brzucha.Jak myślicie czy to coś może być powiązane z 2 poronieniami ? Pozdrawiam Was Wszystkie i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja też już w lipcu bym tuliła moją kruszynkę... dokładnie to 16 :( . Obydwie straciłyśmy nasze Aniołki prawie w tym samym czasie, bo ja też pod koniec grudnia... no i urodzimy też w podobnym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co myślicie o dalekich podróżach samochodem w ciąży? Czy ma to jakiś wpływ na ciąże? Planuje w lipcu jechać do siostry ( mieszkam nad morzem, a siostra koło Wrocławia więc kawał drogi). Czy może to zaszkodzić maleństwu? I czy powinnam porozmawiać o tym z ginekologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja bym na Twoim miejscu zapytała lekarza o opinie na ten temat. Ja osobiście słyszałam, że dalekie podróże nie są najlepsze w ciąży... Ale najlepiej Ci lekarz doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Smutno i serce zamiera jak widzę ile jest Nas:( Ja jestem po 4 poronieniu,które miałam tydzień temu:(9tydzień akcja serca przestała bić,po raz kolejny zresztą.Wszystkie ciąże kończą się przez zatrzymanie akcji serca.Mam syna który ma ponad 11 lat,też miałam problemy,zrobił się krwiak,leżałam 2 tygodnie w szpitalu,dawali mi zastrzyki i tabletki.Donosiłam szczęśliwie ciążę. Teraz spróbowaliśmy po raz kolejny,udało się za pierwszym razem,badania na anty wszystkie prawidłowe w tym na tarczyce na anty geny gruby krwi.Brałam tylko Luteinę2:2 dziennie i kwas foliowy. Teraz lekarz mi powiedział,który tak na prawdę dopiero zaczęłam do Niego przy tej ciąży chodzić,że da mi zastrzyki z heparyny zastrzyki i myśli o wysłaniu mnie na 3 badania,ale to już więcej będę wiedzieć jak pójdę do Niego za 2 tygodnie z wynikiem płodu. Pół roku temu miałam robiony zabieg na żylaki,żylaki mam dziedziczne.Na jednej nodze mam niewydolność żył.Wedle chirurga On nie widzi podstaw do tego abym nie zachodziła w ciążę,ale ja się zastanawiam,czy od razu lekarz nie powinien mi dać zastrzyków z heparyny skoro na jednej z nóg mam niewydolność żył?? Badanie na krzepliwość krwi mam dobrą i dlatego lekarz mi powiedział,że nie chciał mi je dawać,ale,że teraz jak zajdę to mi je da.Dziewczyny mieliście taki przypadek i jak myślicie powinien On mi dać te zastrzyki przy problemach z donoszeniem ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka - bardzo Ci wspolczuje...Czwarta strata :( Niestety nie pomoge w kwestii opiasnej - bo sie kompletnie na tym nie znam. Madzia - ja w pierwszej ciazy mialam krwiaka to lekarz odradzil mi jazde samochodem w ogole! Do pracy mam 21 km - i automatycznie dal mi L-4. Madziu - mam pytanie rowniez. Piszesz, ze mieszkasz nad morzem? Moze masz jakies namiary na noclegi BLISKO plazy w rozsadnej cenie? Ja wlasnie szukam w necie tygodniowego wypoczynku nad morzem. Moge jechac juz w przyszlym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki.... lena_d mi wyszlo po badaniu krwi ze mam pco. miałam badane tsh, fsh czy jakoś tak. lekarz stymuluje moj cykl clostilbegytem drugi raz-tzn. 2 dnia okresu mam brac tabletki na porost pęcherzyka. za pierwszym razem sie udało zajsc.pecherzyk urosl od razu. mam nadzieje ze za drugim tez sie uda :(( nie wiem kiedy mam owulację. myslalam ze standardowo od 10 dnia, ale pare dni temu mialam bardzo dużo sluzu o cechach płodnych ;/ co dziwne bo powinnam juz miec okres. ale u dziewczynach z pco czasem owu przypada na pare dni przed okresem :))) wiec owu moze być kiedykolwiek :) moj @ nie przychodzi, od paru dni, a dzis szczegolnie bolą mnie sutki, czuję się jak miss mokrego podkoszulka. :)))))) wracam z pracy a one odstają mi spod bluzki :))) czy to objawy nadchodzacej @ ???? powiedzcie że ciąża :) plizzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W@man zrób betę na Niej Ci wyjdzie czy jesteś w ciąży:) Trzymam kciuki aby to była ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-de ja mieszkam w takim miejscu, że mam około 20 km do Jarosławca, Darłówka i Ustki. Szczerze to nie orientuję się jakie są ceny w Darłówku i Jarosławcu, bo nigdy tam nie nocowałam, ale jeśli chodzi o Ustkę to mogę polecić ośrodek wczasowy Albatros http://www.albatros-ustka.afr.pl/ , mają bardzo dużo miejsc noclegowych, są domki oraz normalne pokoje blokowe. Ceny nie są wygórowane a ośrodek naprawdę jest fajny i blisko morza. Ja we wrześniu płaciłam 25 zł za nocleg bez posiłków oczywiście, wiadomo, że w lipcu ceny są na pewno troszkę wyższe. Ale naprawdę warto się tam wybrać :). W Jarosławcu w jedynym hotelu jakim byłam to Król Plaza, lecz tam od osoby z wyżywieniem za dobre jest chyba ponad 200 zł więc tydzień wczasów dla dwóch osób to by była droga wyprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n! Trzymam kciuki :) Madzia - dzieki za info. Ja mieszkam niestety na lubelszczyznie i wszedzie na wakacje mam daleko: gory, morze, mazury.. :/ Tylko jeziorka na pojezierzu leczynko-wlodawkim blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Madziia91 - chciałam Ci powiedzieć, że jesteśmy "sąsiadkami", bo ja też mieszkam nad morzem, a dokładniej w Słupsku??!! Może będzie okazja się kiedyś spotkać??!! Jeśli chodzi o wymioty to czytałam, że podobno migdały pomagają:-))) A co do jazdy samochodem, to mi przed poronieniem lekarz odradził nie sam wyjazd ale jazdę właśnie samochodem. Powiedział że jeżeli chodzi o dalekie podróże to w 1 trymestrze bezpieczniej podróżować pociągiem, bo tak nie trzęsie i można swobodnie się poruszać ( żeby długo nie siedzieć w jednej pozycji) Ile z tego prawdy nie wiem, bo się wystraszyłam i tak nie pojechaliśmy wcale... e-de, beata - mam teraz takie parcie, żeby zajść w ciążę, że to jakaś obsesja normalnie się zrobiła. Czas ucieka a mam już 35 lat i z każdym miesiąćem może być trudniej. Zmieniam lekarza i zobaczymy co mi powie. Nie wiem tylko czy badania genetyczne można zrobić na NFZ czy tylko prywatnie?? aniołek, jak długo czeka się na wyniki bad. genetycznych?? Motylek, dzięki za życzenia:-))) A co do badań to gin powiedział że co czwarta ciąża kończy się poronieniem i czasami nawet o tym nie wiemy, i nie jest to tragedia... aż mnie zatkałlo po prostu. Dla niego jest to następne poronienie, ale On jest facetem i nie wie co kobieta wtedy czuje. Dlatego zmieniam lekarza. Asia wszystkiego najleszego wom@n, życzę aby to była ciąża. Całuski dla wszystkich:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×