Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puerto

Prezerwatywy- który rodzaj wam pękł?

Polecane posty

Gość puerto

Zastanawiam się od dłuższego czasu jakie rodzaje gumek(zwłaszcza Durex) najczęściej pękają. Ja osobiście używam extra safe i na szczęście ani razu nic się z nimi nie stało. A jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii? Chodzi mi przede wszystkim o Durexy bo innych nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbwiugoqiwyurqwe
ja używałam Durexów prązkowanych i niestety było bum i to zaraz na początku ,zatem GORĄCO NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unimil
ja uzywam unimili i jestem zadowolona.. mi pekly durexy prazkowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz durex elite ale to była moja wina źle mu ją założyłam, był bąbelek malusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........................
durex-2 razy pod rząd!!!!! :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........................
durex-2 razy pod rząd!!!!! :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie kity
Polskie i baby z tego.... zagraniczne nigdy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ...
DUREX Cchyba to co jest tak reklamowane nie musi byc naj naj ..iiiiiiiiiiiiiiiiiii jednak sie sprawdza dobry produkt sie sam reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ame
od roku tylko durex (różne rodzaje) - nigdy żadna gumka nie pękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ame
od roku tylko durex (różne rodzaje) - nigdy żadna gumka nie pękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulli
a mi tam nigdy nie pekly durexy classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durexy parę razy....nawte nam z jednego takiego wpsomnienie zostało..na całe zycie:) A Unimil ...chyba nigdy... Takzę okazuje sie że tańsze i polskie unimile moga być lepsze od Durexów... Z tym ż e przyznaję że pękał y zwykle w takich pozycjach jak np. od tyłu na stojąco..i tak bardziej było z impetem w głąb:) W pozycjach klasycznych żadne nie pękały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durexy pekly
uzuwam unimil i pepino, nogdy nie pekly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam zawsze unimil pękał-każdy model-do dupy!! natomiast zawsze durex czarne prążkowane-od 3 lat na nich lecimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytajcie rodziców undertaker
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma men
od orku używam systematycznie durexow performa, extra safe i elite i nigdy zadna mi nie pekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UNITED COLORS OF BENETTON
fajne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UNITED COLORS OF BENETTON
nie pękają !!!!! a najlepiej to bez, wtedy nic nie pęknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msms
durex-2 razy pod rząd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asixxx
Durex arouser- takie prazkowane:) pekla niestety, ale ostra jazda byla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr
Polecam Durexy - elite! Dodatkowo: arouser,extrathin,closefit. Uzywane od dwoch lat reguralnie i nigdy nie pekly! W sumie to zadna mi jeszcze nie pekla.Moze kwestia prawidlowego uzywania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga2
durex nie uzywałam a unimil ze srodkiem plemnikobujczym pekł ale wczesniej używałm zapachowych i było ok az do tego momentu teraz tablety i wiec mam problem z głowy ale potem mysle o durexach.wiec tz szukam czegos wiecej o nich co drogie to nie zawze dobre obaczymy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga2
tzw on uzywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UNIMIL THE BEST
nigdy nie zawodzi ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekanie to mit
Używamy od 8 lat Durexów, raz przydazyła się nam dziura. Świadomie piszę, że dziura a nie pęknięcie, bo w praktyce ten latex nie pęka tak naprawdę prawie nigdy jeśli jest dobrze wykonany. Wszystkie (lub prawie wszystkie) przypadki "pękniętej gumy" to są niedoróbki producentów. Albo jest na sprzedanej prezerwatywie mikro otworek albo cieńsze miejsce, bo nie dolano tu dostatecznej ilości gumy. Taka jest prawda. To producenci wmawiają nam, że prezerwatywy pękają z winy klienta. Mój jest inżynierem-technologiem i naszą lateksową dziurę post faktum dokładnie naukowo zbadał. Wyszło, że była tam od początku technologiczna dziurka. Taki BUBEL po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durex unimil
z partnerem od 3 lat i przez te 3 lata ani razu nie pękla nam gumka, ogladalam hmmm chyba na discovery jak robione sa prezerwatywy i powiem wam ze one sa sprawdzane przed zapakowaniem i wlozeniem do opakowania /nadmuchiwane sa przez taka specjalna maszyne, ktora eliminuje złe, jakies male dziurki itp., podobnie jak w produkcji balonikow, jesli ktorys ma defekt to widac odrazu bo jest sprawdzany przez nadmuchanie i wyrzucany/ moze jakas kioskarka jest niedobra i psuje :P dobrze zalozona prezerwatywa nie ma prawa peknac - peka w wyniku nagromadzonego powietrza, nawet takiego malutkiego i poprostu w momencie gdy jest parcie na nie, peka- logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używamy Unimili oraz różnych Durexów (m.in.Pleasuremax i Elite) i nigdy nie mieliśmy żadnej wpadki, pęknięcia, dziurki. Jesteśmy w 100% zadowoleni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekanie to mit
naiwnością jest wierzyć, że każda z miliardów wyprodukowanych prezerwatyw jest sprawdzana przez dmuchanie przed zapakowaniem - to nie jest prawda :-( sprawdzają statystycznie co którąś a otwór w gumie będący skutkiem pęknięcia od otworu z fabrycznego niedolania gumy fachowiec może łatwo rozpoznać Trafiają się buble niestety z dziurami fabrycznymi. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×