Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość moniSSSSka
dziewczyny, od niedawna odczuwam lekkie, bezbolesne skurcze w dole brzucha, jestem tydzien przed okresem i mam obolale piersi. Wyczywalam ze takie skurcze moga byc objawem ciazy badz problemow z jelitami, lecz miesiaczkuje regularnie, zadnych problemow z tym nie mialam. Od ewentualnego zaplodnienia (oby nie :( ) minely ponad 2 miesiace, a ja nie mam zadnych problemow z miesiaczka. Dodam ze pod koniec dnia mam gazy ... niedlugo mam wizyte u ginekologa..po pigulki.. lecz.. powiedzcie mi co o tym sadzicie.. strasznie sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniSSSSka
oczywiscie mialo byc wyczytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisssska!moim zdaniem niepotrzebnie sie denerwujesz. Bóle o których piszesz u mnie zawsze pojawiały sie tydzien przed okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie załamana
:(hej dziewczyny;/ czytalam wczesniejsze topiki ale i tak musze zadac pytanko,mianowicie boje sie ze jestem w ciazy:9kupilam juz test ale nie mam odwagi zeby go zrobic:( niby pelnego stosunku nie bylo tylko moj chlopak wszedl i wyszedl ale strasznie sie boje;( okres mi sie spoznia:(niby tylko 2 dni ale zawsze:(mialam wtedy dni plodne:(boshe jakie sa szanse na to ze nie jestem w ciazy:(to bylaby kompletna tragedia dla mnie:(w dodatku mam nabrzmiale piersi i jakby powiekszone brodawki:(a ze stresu jesc nie moge:( pomozcie help:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : KOMPLETNIE ZAŁAMANA nie martw sie zobaczysz ,że będzie dobrze ja teraz miałam dokładnie taką samą sytuacje i mam mieć okres za 5 dni :( bardzo się boje wierze że wszystko się ułoży i w ciąży nie będziemy ! nie martw się i zrób test na pewno wyjdzie ,że w ciąży nie jesteś , no i szybciutko rob test i podziel sie tą świetną wiadomością,że w ciąży nie jesteś , a poza tym chcee cie pocieszyc bo ostatnio kazda moja kolezanaka ma nieregularne miesiaczki przez te mrozy ! rob test i napisz teraz całuje i pozdrawiam ❤️ trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie załamana
tylko ciekawe co bedzie jak wyjdzie ze jestem w ciazy;(boje sie jak choroba:(zrobie jeszce dzis najwyzej powtorze rano:(ale taak sie boje ze ojojoj:(jak tylko zrobie dam znac dzieki katalinka21 za wsparcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : KOMPLETNIE ZAŁAMANA Nie obawiaj się mówie ci wyjdzie ,że nie jesteś w ciąży ❤️ trzymam kciuki za nas i naprawde wierze ,że będzie dobrze a teraz szybciutko test i napisz jak sie czujesz po wiadomosci ze w ciąży nie jestes , ?? ❤️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie załamana
robie czekam na wynik i chyba zaraz umre:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie załamana
a to sie liczy jak otworzylam torebke z testem 2 godziny temu??tyle sie zbieralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie załamana
w kazdym razie jest tylko jedna kreseczka:) w polu c:):):) jutro powtorze:)dla pewnosci:) teraz nie ma bata bede brac tabsy :0zebym ja miala takie stresy przezywac:)buziaczki katalinka:)jeny dzieki:)daj znac jak ty :)ja jutro powtorze:)i napisze dla pewnosci:)odzywaj sie:)cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniSSSka
do gawit.. wiesz.. o bole piersi to sie nie martwie, bo zawsze mialam tak przed okresem, lecz chodzi mi o te bezbolesne skurcze, ktorych nigdy nie mialam.. lecz wieczorem jak polozylam sie do lozka, obserwowalam swoj organizm.. poczulam takie same skurcze w lydce.. natomiast dzisiaj rano w ramieniu.. czekam na ten okres z niecierpliwoscia.. boje sie strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie zalamana
do katalinka21 :)juz dzis nawet okres dostalam:)wiec testu nie bede powtarzac:) dzieeeeki za slowa otuchy:):):)buziale i dawaj znac jak tam u ciebie bedzie :):):)3mam kciuki cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 20
Nie sypiam ze swpoim chlopakiem, ale piescimy sie od czasu do czaasu (po wytrysku sam sie oporzadza i potem juz mnie nie dotyka, chyba ze po jakim czasie pod warunkiem ze umyje rece). W przeciagu ostatniego miesiaca tylko okolo 3, 4 razy byl czas na takie pieszczoty -osttanio kolo 21 stycznia. W zeslzy piatek bylby moj 28 dzien cyklu (okres mam tak co 28-29 dni) ale okresu nadal nie mam - to juz prawie 6 dni sie spoznia. Jakie lekkie bole w dole brzucha mialam w weekdn - teraz nic mnie nie boli, dobrze sie czuje, w pochwie obsewuje gestawy, lepki, bezzapachowy sluz co troche. Biust mnie w ogole nie boli - chlopak stweirdiz ze mi urosl (mzoe za dlugo mnie nie piescil :P), nie mam raczej zdnych nudzen czy mdlosci - zis troche zle sie poczulam - ale to chyba dlatego ze byylam glodna. Co moze byc wazne. Na poczatku listopada po raz pierwszy wzieam postinor - ale o kresu dostalam normnalnie, bez zadnyc pozniejszych komplikacji. Od zazycia postinoru normalny okres mialam w listopadzie i grudniu i styczniu (w styczniu zaczal mi sie 7go). Osttanie tygodnie to okres sesji, duzo stresu, kawy redbuli, nieregularny sen, po drodze przejscia z chloapkiem. Powiem ze jestem zaniepokojon. Boje sie o ciaze. dlaczego okres tak bardzo sie spoznia-juz dawno tak nie mialam? Co robuic?? czy zrobic test? jaki jest najbardziej wiarygodny w tym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalinka zyjeszjak test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ja swoj problem napisalam juz wyzej pt:kto mi powie ale moze tu ktos podpowie mi cos wiecej na ten temat .kochalam sie bez zabezpieczenia i maz skonczyl we mnie bylo to w 5 dni cyklu a dzien po miesiacce chodz minely dzis 2 dni od tego zdarzenia od wczoraj po chwile obecna boli mnie brzuch jest to bol taki jak przed okresem tylko slabszy.Niewiem czy moglam zajsc w ciaze troche jest zaszybko na jakies wnioski ale ten bol brzucha daje mi do myslenia jak kazdej kobiecie ciekawosc dziala. Powiedzcie mi czy dzien po okresie jest dniem plodnym bo wszedzie pisze inaczej.POMOZCIE PROSZE PISZCZIE KOBIETKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makis
Myśle,że to poprzez ruchy frukcyjne w czasie stosunku może różne pozycje nie zawsze zgodne z "grawitacją" mocniejsze pchnięcia mnie tak właśnie po stosunku też pobolewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek236
mi sie spoznia okres 2 dni,mam brazowe plamienia,test robiłam rano,negatywny,kochałam się przez prezerwatywę,tylko,że koleżanka zaszła w ciążę przez gumkę i mówiła,że nie pękła,denerwuję się,jak myślicie,objawy mam na okres,ale te plamienia?no i gumki nam nie pękły,bo mój chłopak zawsze sprawdza po stosunku,czy nic z gumek nie przeciekło,czy miałyście takie plamienia przed okresem?bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek236
dziewczyny,czy tu nikt nie zagląda????pewnie dla niektórych moje pytanie jest banalne,ale ja naprawdę sie denerwuję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teriagnieszka
W tej chwili jestem sama , zdarzylo mi sie spotkac na swojej drodze osobe, ktora bardziej porzadala mojego ciala , a nie mojej osoby w calosci. Bardzo sie tym przejelam, ale przekonalam sie o tym po czasie ... gdzie we dwojke bylismy na przyjeciu, po nim doszlo do pieszczot, pettingu, stopniowo zblizalo sie do stosunku , "rzeczywiscie byl we mnie ale wykonal tylko "4 ruchy" , prosze wybaczyc za ten jezyk. 4 ruchy, reszta pieszczot poza mną, finał poza mną. Rozpoczełam instnsywnie czytać fora o testach, ciąży oznakach ... Podobna sytuacje mialam wczesniej, wtedy panikowalam czy jestem w ciazy, kupowalam co 2-3 dni test robilam go -wynik byl negatywny.Wtedy mialam domniemane objawy, wariowalam ..., kazdy kolejny test dawal mi odrobine spokoju. W tej chwili moj organizam zaczol znowu ...obawiac sie co sie moglo stac, przeliczylam wszystko "jest to czas zblizony" , ale natychmiast po tym zrobilam test -neg, do tego czasu zrobilam juz 7 testow- negatywne. Zaznaczam, że wynik sprawdzam i czekam do 30 minut nawet, później nie powinnam odczytywać - ze wzgladu na reakcje zachodzące w teście. Czytajac fora, opisy zaczynam wszystko mieć mi: bola mnie piersi, sutki, sikam, glowa ... mam juz dosc. Od tamtego momentu, zrobiłam ok. 7 testów , w trakcie sprawdzania , dostałam okres - miesiączka normalna długa obfita ok. 5 dni. Prosze mi odpowiedziec, czy taka "paranoja", "obsesja" , bo ja nie mogę normalnie funkcjonować, a straszliwie się boję. Co tutaj jest powipisywane, dzięki Waszym opiniom w tej sprawie - może coś zmienie. Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajjjka
Słuchajcie a jaka jest szansa, że jestem w ciąży w takim przypadku: niby zabezpieczyliśmy sie prezerwatywą, ale trochę niepokoi mnie to, że podczas stosunku gumka sie suwała (tak1-2cm). Może przesadzam ale...Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona111
Witajcie! Mam takie małe pytanie!Może opiszę sytuacje na poczatku! Otóż nie mam okresu od ponad dwuch miesięcy ! W Wcześniej byłam na tabletkach Microgynon 21 ale po ich odstawieniu normalnie dostałam okresu i napstępnego po tym już nie dostałam do tej pory! Robiłam 2 razy testy ciążowe, które za kazdym razem wyszły negatywnie! Czyli najprawdopodobniej nie jstem w ciąży!I nie czuje się żebym w niej była! (2 lata temu poroniłam więc mam obraz jak to jest być w ciąży)! Mam 25 lat więc chyba okres dojrzewania mam już za sobą :)! Nie mam pojęcia co robić bo to dla mnie dość dziwna sytuacja, bo zawsze miałam zbyt dużo krwawień (nieregularne miesiączki od 13 rż) a nie zblokowanie!) Czy mójgłby ktoś życzliwy i kompetentny udzielić mi w takiej sytuacji odpowiedz na pytanie Dlaczego nie mam tego okresu???? Dodam że wiem, że mam iść do ginekologa ale termin mam na 22 czerwca więc chciałabym się czegoś wcześniej dowiedzieć jeśli jest to tylko możliwe! Bardzo dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrroookkko
no właśnie ja kochałam się z moim chłopcem w dni płodne 4 razy, ale za każdym razem zabezpieczaliśmy się gumkami, nigdy nie zsunęła się żadna, ani nie pękła. Dwie pierwsze były to Durexy extra grube z lubrykantem, a dwie nastepne extra cienkie unimile ze srodkiem plemnikobójczym. Ja wiem, że panikuje, ale powiedzcie mi Wy, bardziej doświadczone kobietki, czy są sznsę na wpadkę? To były moje dni płodne. Plis nie smiejcie się ze mnie i nie piszcie, że jestem żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna maciejka
pomozcie, prosze, bo kompletnie nie wiem co mam myslec otoz seks z moim chlopakiem uprawiam regularnie, juz od kilku lat przez ok. rok bralam pigulki Logest po odstawieniu okres mi sie potwornie rozregulowal-cykle mam od 20-dniowych do 30-dniowych kochalismy sie w trakcie ostatniego cyklu, w dni plodne i nieplodne, zawsze jednak z prezerwatywa-nigdy nam nie pekla zawsze przed okresem bola mnie piersi-ok. tydzien wczesniej dzis mija 37 dzien cyklu i nic-ani bolu piersi, ani okresu jestem tylko bardzo senna, moge spac non stop, i mam temperature ok.37 stopni testu nie mam na razie za co kupic, i w najblizszym czasie nie bede miala powiedzcie tylko czy jest duze prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy? zwariuje niedlugo :( zaznaczam, ze mialam ostatnio sesje, ktora sie bardzo martwilam, zarwalam kilka nocy... ale nie wiem czy to mozliwe, ze to od tego, bo w zyciu mi sie tak okres nie spoznial bardzo prosze o pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna maciejka
podbijam, zeby ktos tu w ogole zajzal i mi pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna maciejka
up up up! prosze bardzo o pomoc! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 80
Maciejka, raczej nie powinnas byc w ciazy, jezeli stosowalas prezerwatywy. W koncu podobno zabezpieczaja w 98 - 99 %, co zupelnie nie jest niewiele. 37 dni pozwala zaczac wzbudzic jednak podejrzenia, no i ta sennosc. Ja jestem w 10 tygodniu ciazy i spie jak susel, conajmniej 15 godzin na dobe. Sennosc zaczela mi sie dopiero okolo 4 tygodnia po zaplodnieniu. Przedtem czasami mialam nawet 40 dniowe cykle i nie bylam w ciazy, chociaz czesto lapalam obsesje ciazowa, ktora z kolei jeszcze bardziej opozniala moja miesiaczke. Wiesz, nikt Ci na forum naprawde nie odpowie na pytanie, czy jestes w ciazy czy nie. Kup test, powinien juz wyjsc. Trzymam kciuki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna maciejka
ola 80, dziekuje za odpowiedz :* sama nie wiem, ja juz wariuje z nerwow :( pocieszam sie tylko tym, ze moze to dlatego ze ostatnio mialam tak duzo stresu mowisz ze tyle dni powinno wzbudzic podejrzenia :( moje wlasnie wzbudza :/ no i tylko sobie wmawiam, ze moze tak mi sie opoznia, bo po odstawieniu tych tabletek z cyklu na cykl byly ona coraz dluzsze-to ostatni trwal 37 dni, wczesniejsze byly krotsze jesli mozecie, to prosze zeby jeszcze ktos sie wypowiedzial!!! czy jest duze pradopodobienstwo ze jestem?? z tym spaniem to umnie tak jak u ciebie :( ale mnie neka juz od dluzszego czasu, wiec moze to nie dlatego :< poczekam jeszcze do ok. 45 dnia, jak wtedy nic to chyba pozycze kase i zrobie test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna maciejka
poprawka! ostatni cykl 30, nie 37 dni! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna maciejka
up up up!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×