Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andrzej

zmywarki

Polecane posty

hej, mam zmywarke hoovera, na 15 kompletów naczyn, jestem bardzo zadowolona a rodzine mamy 2+2 a zmywam raz na dzien - czasami raz na dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidos
CZy ktoś ma Polską instrukcje obsługi do zmywarki Ariston LI 420?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,można postawić przy szafce.Ona nie wiruje:) Sprawdzajcie przez sklepy internetowe,bo ja jestem w plecy ok.2 i pół stówki.Ale jak pytałam to nikt mi nie chciał powiedzieć jak mam się rozeznać w tym necie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Kochani, potrzebuje pilnie instrukcje obslugi do zmywarki maki Brandt 9klasa AA, inox), bądz do jakiejs innej zmywarki firmy Brandt. Pozdrawiam, ania (anna_rew@op.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosch
witam mam bojler unagranid 80 l 6 os mam go od 20 lat jest dobrze tem pracy 10c-90c mam loduwke beko od 4 lat jest supper 7 prog mam pralke 13 prog mastercook 75 l wody 1 09 nie polecam czajnika z grzalka na wieszu mialem opti przez 1 mcy kupilem marsa za 60 zl ze spodem grzejnym jest trzy lata jest ok co 1 mc zazywam odkamieniacza izoest trzy lata jest ok co 1 mc zazywam odkamieniacza izo mam farelke opti jest 4 lata i ok grzejnik elektryczny tez opti 10 l ok mam plyte ind. z dotyk panelem piekarnik aimca rozen termo obiek 10 prog1 mc ma zmywrke boch 5 prog 12 l wody dwa kosze kosz na sztuice 1 05 khw 1 mc narazie ok pozdr powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotsraipierdzimamtowdupie
witam ma zmywarke bosch 5 prog 15 l wody 105 khw 2 kosze ksz na jsztuce 1 mc jest ok myje raz na dzien z kostka caldzonit naczyna sa super umyte polecam jest osczedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonka
Ja mam zmywarkę candy, dla dwóch osób, świetna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli robisz poważny remont, to nie ma co się zastanawiać nad zakupem zmywarki. Dziś to spore udogodnienie, żeby nie powiedzieć, że sprzęt z serii tych niezbędnych. Ja przebudowując kuchnię doposażyłam ją o zmywarkę właśnie (Boscha, w całkiem przyzwoitej cenie, do zabudowy, w serwisie moderni) i nie żałuję. Teraz zastanawiam się nad przeniesieniem pralki do łazienki (a wiąże się z tym zakup nowej, większej), ale to już może z kolejnym remontem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWaga
Mam zmywarke Bosch,ktora jest cicha,kupilam normalna,nie mala choc nas jest 2 osoby,ale czasem jak sa goscie,czy swieta,czy trzeba umyc wszelkie szklo w domu,a normalnie uzywam co 2 dzien,ale ma tezx funkcjre 1/2 wiec uzywa wtedy po polowe wody mniej.Uwazam,ze nanalezy zawsze kupowac wieksza niz mniejsza,chyba,ze kuchnia malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka56
Kochane, jeżeli szukacie dobrej zmywaki to polecam siemens ;) Teraz w MEdiaExpert mają taką promocję, że jak się kupi którąś z tych zmywarek: https://www.mediaexpert.pl/lista,3030-siemens-wyjatkowe-szybkie-zmywanie i zgłosi formularz to dostaje się roczny zapas tabletek Finish Quantum! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×