Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paz

ozdoby swiateczne

Polecane posty

Gość paz

szukam strony, o ile taka istnieje, z roznosciami swiatecznymi, ktore mozna samodzielnie przygotowac, np. aniolki z makaronu, bommbki z nitek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paz
czy sa te strony? czy ktos je zna? moze jakies pomysly? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika007
ja tez szukam dokładnie takich samych informacji!!fajnie by było, gdyby ktoś znał adres takiej strony. byc moze ja sama taka znajde, bo włąsnie przeszukuje internet by znalezc taka strone, a jak nie ma to chyba sama założe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika007
ja tez szukam dokładnie takich samych informacji!!fajnie by było, gdyby ktoś znał adres takiej strony. byc moze ja sama taka znajde, bo włąsnie przeszukuje internet by znalezc taka strone, a jak nie ma to chyba sama założe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika007
ja tez szukam dokładnie takich samych informacji!!fajnie by było, gdyby ktoś znał adres takiej strony. byc moze ja sama taka znajde, bo włąsnie przeszukuje internet by znalezc taka strone, a jak nie ma to chyba sama założe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Mozna to znalezc w google albo w yahoo czy innych wyszukiwarkach. Ja wpisalam \"handmade Christmas decorations\" albo \"handmade Christmas ornaments\" i otrzymuje sie wiele stronek, z ktorych nawet jesli nie kupisz, to przynajmniej bedziesz miec pomysly na swoje dekoracje. Np. te: http://www.uncommon-gifts.com/hachit.html http://www.pbase.com/ralph/my_handmade_christmas_decorations http://interiordec.about.com/cs/christmasdecor/a/cmaspr_decs.htm Na swoje drzewko robilam recznie dekoracje w postaci pudeleczek-prezentow. Najpierw z kartoniku robilam szescian, potem opakowywalam je papierem do prezentow, najlepiej cos srebrzyste lub zlociste, ale moze byc tez czerwone itd., i obwiazywalam wstazeczka, tak, zeby uformowac ladna kokardke (wstazeczki mialy brzegi usztywniane, zeby trzymaly ksztalt). Szkoda, ze nie mam swojej stronki, bo zalaczylabym zdjecia - wygladaly bardzo ladnie, jak male prezenciki wiszace na choince. :) Pozdrawiam, DFW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paz
dziekuje DFW; niestety, nie jestem uzdolniona plastycznie, wiec z tych rzeczy nic nie zrobie, ale... zrobilam "bombki" z nitek do szycia; trzeba nadmuchac balon, posmarowac dokladnie oliwka (moze byc dziecieca), a nastepnie nawijac na niego nasaczona w rozcienczonym kleju Wikolu - nic. Gdy wyschnie - przebijamy balon:). Pomysl zaczerpnelam z magazynu "Cztery katy":). Polecam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam o tych bombkach ale moze ktoś mi napisze czy do tego potrzebna jest nić czy włóczka bo nicią chyba tak owijać to długo a w ogóle to trzeba cały balon owinąć nie zostawiając żadnego wolnego miejsca czy jak? no i czy jak przebijemy balon to nam się wszystko nie rozwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paz
nie trzeba owijac calego balonu; to zalezy od tego co wolisz; takkich bombek zrobilam wiele; uzywalam zwyklych bialych nici (lepeij wychodza) i muliny kolorowej (mniej ciekawe). Nic sie nie rozleci, jesli dobrze wyschalo i zostalo dokladnie "naoliwione". Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka92
a ja mam jeszcze kilka pytań co do tych bombek: czy można używać kolorowych nici? czy można zastąpić Wikol czymś innym? słyszałam że można usztywnić to też krochmalem albo cukrem; niestety nie bardzo wiem jak; aha, i czy ktoś zna stronki z takimi ozdobami ale po polsku? pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka92
a czy ktoś wie jak zrobić te prześliczne aniołki ze słomy? rozwijajcie ten topik bo jest naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC Z UK
MAM PYTANKO KOCHANE KOBIETKI!!! CZY MOZECIE MI PODPOWIEDZIEC JAK ZROBIC BAŁWANA Z NICI NA BALONIE?? TYLE RAZY KOMBINOWALAM I NICI Z TEGO .POZDRAWIAM ZLOTE RACZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×