Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

elisabeth122

Zarejestrowani
 • Zawartość

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. elisabeth122

  Potrzebuję 6 nowych kont na fb, aby pokazać byłemu

  Żadne prowo. Pomózcie mi. Albo wyslijcie mi zaproszenia i podlajkujcie tę fotkę.
 2. Błagam pomóżcie. Chodzi o to, aby pokazać mojemu ex co stracił, gdy mnie zostawił. Potrzebuję 6 kont na fb, na obojętnie jakie dane, jakie zdjęcia w profilowym- bo muszę sobie dodać lajków pod zdjęciem. On się bez przerwy lansuje na fb, ma mega feedback, a ja wczoraj wrzuciłam naprawdę fajną fotkę, a mam zaledwie około 40 lajków. Pomożecie mi?
 3. elisabeth122

  Zrobiłam mu awanturę o jego przyjaciółkę

  Nie spali ze sobą, raz się calowali namiętnie i to wszystko.
 4. elisabeth122

  Zrobiłam mu awanturę o jego przyjaciółkę

  Komentarz akurat nie miał żadnego związku z nami, był na zupełnie inny temat i był aluzją do jego szefa ...y.
 5. elisabeth122

  Zrobiłam mu awanturę o jego przyjaciółkę

  Ale dlaczego on ją przepraszał, zależy mu na niej?
 6. Pisałam tu o przyjaźni mojego faceta z pewną kobietą, z którą się zna od 30 lat.No więc ta przyjaźń nadal trwa, ale we wtorek to już się w...iłam. Siedzimy we dwójkę u niego, on akurat coś wrzucał na FB, ja trochę gapiłam się w serial. Nagle on do mnie " Bardzo Cię przepraszam, ale muszę zadzwonić". No i oczywiście dzwoni do niej i ją PRZEPRASZA, ŻE USUNĄŁ JEJ KOMENTARZ NA FB. Okazało się, że ona mu coś tam wpisała, on uznał, że to nie takie i usunął. Po czym zadzwonił i kajał się przed nią, że usunął. Ona coś tam mówiła, a on dalej " Ale nie gniewasz się, nie odbieraj tego Broń Boże osobiście" " Tak, nie ma problemu, to super". No i nie zwazając na mnie dalej jej się zwierza, jakie prezenty kupił na gwiazdkę, gdzie pójdzie na wigilię a w pewnym momencie ona chyba spytała co teraz robi bo on na to " A nic siedzę sam i fb przeglądam". No jak sam jak ze mną??? Dalej rozmawiali o Sylwestrze, on mówił, że NIE WIE GDZIE PÓJDZIE jeszcze" ( a mieliśmy w planach wspólnego sylwka) ona chyba zaczęła mowić, że jest z jakimś facetem umówiona, bo słyszę " Moniś, ale co to za facet, no jak uważasz, że fajny to może idź itd itd". Na koniec czule sobie złożyli życzenia świąteczne. Gadał chyba ze 40 minut. Nie wytrzymałam, zrobiłam awanturę dlaczego on się przed nią tłumaczy z usunięcia jakieś durnoty na fb?? Obraził się i tyle. No właśnie, po diabla on ją przepraszał i co mam myśleć o tym wszystkim?
 7. elisabeth122

  Przyjaciółka faceta z ktorym się spotykam..

  A może on ją trzyma we friendzone? bo mi mowił, że ona naszykowała wspaniałą kolację z winem, a on nie chciał z nią spać, bo boi się stracić ich przyjaźń. Rozmawiałam z jego bratem - powiedział mi, że Monika zawsze była w jego życiu. Częściej, rzadziej, ale była.
 8. elisabeth122

  Przyjaciółka faceta z ktorym się spotykam..

  Mnie się udało dowiedzieć, że ona jemu się zawsze podobała, chcial być jej facetem, ale nie wyszło..
 9. Od dwóch miesięcy spotykam się z facetem, ja 30+, on 40+ rozwiedziony jedno dziecko. Fajnie nam się gada, fajny facet, ale jest jedno, ale. Jego przyjaciółka. Facet od czasów licealnych ma przyjaciółkę, bardzo ładną kobietę- która no po prostu zawsze jest w jego życiu. On twierdzi, że nic ich nie łączy poza przyjaźnią, że nie śpią ze sobą. Ale równocześnie mają dla siebie tyle czułości i dobroci, że aż głupio mi się robi. Niedawno wyprawił imieniny, przyszła ona, jeszcze kilka osób- aż mi przykro było, jak sobie patrzyli w oczy. Są między nimi czułe gesty, ciepłe słowa np wczoraj ona zadzwoniła, to on do niej ciepłym tonem " Co tam Moniś się dzieje?". Podpytałam go trochę, powiedział, że z Monią przyjaźnią się tyle lat, że zawsze się wspierali, że on o niej zawsze ciepło myśli, że jest wspaniała itd itd. Powiedział, że nie spali ze sobą nigdy i nie zamierzają, bo nie chcą popsuć swojej przyjaźni. Nie wiem czy mu wierzyć. Przeglądnęłam ich media społecznościowe- on jej wszystko lajkuje i komplementuje. Tydzień temu byłu niej na urodzinach, niechcący się wygadał, że byli tylko we dwójkę. Jednocześnie słyszę zapewnienia, że to tylko przyjaźń... Sama nie wiem co o tym myśleć..
 10. w pt spotkalam się z tym facetem na randce. Było fantastycznie, ja zrobiłam dobrą kolację on przyszedl z winem. Bardzo fajnie nam się rozmawiało, flirtowaliśmy, przerzucaliśmy się słowami patrzyliśmy sobie w oczy, po czym ona cały czas podkreślal, że jesteśmy dobrymi przyjaciólmi i nie możemy tego popsuć. Rownocześnie caly czas opowiadal, że mu się podobam, że jestem piękna, że fascynująca itp. Równocześnie caly czas krażyl wokoł mojego życia osobistego- czy się z kimś spotykam, czy nie. Cały czas mnie uwodził. W Końcu się zaczeliśmy całować i.. do niczego więcej nie doszło. Powiedział, że boi się przekroczyć pewną granicę, że jestem niedostępna itd , że jeszcze moglibyśmy czegoś załować i pożegnał się i wyszedł. No i nie wiem już co o tym myślec? O co chodzi temu facetowi?
 11. elisabeth122

  Pomóżcie mi ocenić te randkę

  To on wie, że ja nie jestem na jedną noc.
 12. elisabeth122

  Pomóżcie mi ocenić te randkę

  Hahahahaha.
 13. elisabeth122

  Pomóżcie mi ocenić te randkę

  Wcześniejsze randki nie wyszły, bo on był rozzchwiany i ja się zraziłam.
 14. elisabeth122

  Pomóżcie mi ocenić te randkę

  Nie to, że ja nie jestem niezadowolona, że nie uprawialiśmy seksu, bo lepiej, że nie uprawialiśmy. Ja tylko usiłuję rozkminić o co mu chodzi.
 15. elisabeth122

  Pomóżcie mi ocenić te randkę

  Co za bzdury!
×