Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BOZE NARODZENIE

BOZE NARODZENIE

Polecane posty

Gość BOZE NARODZENIE

prosze wpisujcie typowe dania na Boże Narodzenie i najlepiej jak sie je robi, bo robie pierwszy raz swieta a ani gotowac nie umiem ani nie znam sie za dobrze. na pewno umiem zrobic sałatke jarzynową ;) a tak to nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciuteczkę może być Ci trudno. Bo przecież: karpik w galarecie barszczyk z uszkami jakaś smażona rybka pierożki kapusta z grzybkami i jeszcze wiele, wiele innych. :) Teraz jest sprawa ułatwiona, bo wiele gotowych rzeczy można kupić w sklepie. Wiem, że to nie to samo co \"domowe\", ale jeśli nie chcesz czegoś spartolić, to jednak najlepsze wyjście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZE NARODZENIE
TO DAJCIE MI PRZEPIS NA BARSZCZ CHOCIAZ HE HE, A CO MOZNA JESC NA NASTEPNY DZIEN TZN 1 I 2 DZIEN SWIAT? BIGOS KROKIETY Z MIESEM? TAK CZY NIE? JA JESTEM MALO TRADYCYJNA I MOJA RODZINA TEZ JAKOS NIE PRZYWIAZYWALA WAGI ALE TERAZ JEST INACZEJ... MUSZE COS ZROBIC KURDE MOLE ALE MAM SERCE DO GOTOWANIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to mnie chyba wkręcasz, co? ;) No bo tak, piszesz, że masz serce do gotowania, ale gotować nie umiesz (a to raczej musi ze sobą współgrać), dalej: piszesz, że rodzina jest raczej mało wymagająca i do tradycyjnych potraw nie przywiązuje wagi. Więc nie łam się, wystrarczy kupić coś gotowego w sklepie, podać to w "uroczystej" oprawie i będzie OK :) Jesli chodzi o przepisy, to przeciez masz net - tego jest od groma w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chodzi o
barszczyk to wystarczy jak kupisz hortexowy w kartonie i go podgrzejesz z odrobiną przypraw i czerwonego wina, uszka tez mozna kupic gotowe. zamiast brzydliwego karpika w galarecie, który do najłatwiejszych dań nie nalezy proponuje upiec dzwonka z łososia lub zrobic z filetów rybkę po grecku(przepisy w necie)-bardzo łatwe. do tego proponuję groch z kapusta lub łazanki z kapustą (tez łatwe a przepisy tez sa w necie), makiełki czyli mak z kluskami (mak mozna kupić w puszcze już gotowy tylko dodać do niego więcej bakalii i pychotka).to na tyle rad dla nie potrafiących gotować i początkujących.pozdrawiam i życzę powodzenia-jak coś sobie przypomnę to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa
najlepsze sa makówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZE NARODZENIE
serce do gotowania mam lubie to robic i jak cos robie to wychodzi mi dobrze tylko musze miec jakies podstawy!! dziekuje za rady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BN
dzieki dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×