Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa363

Czy po CILESCIE sie tyje ???

Polecane posty

Gość nowa363

czy po cileście sie tyje ? tzn. wiem, ze to zalezy od ogranizmu ,ale sa tabletki ktre powoduja tycie ( bo zawieraja wiecej estrogenu czy jakos tak ) i sa tabletki , ktre maja tego hormonu niewiele , co w zwiazku z tym nie wplywa na wage. Bardzo prosze o Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaa
hejka. niestety ja po cilescie przytylam i to sporo. bo bralam je tylko jeden miesiac i przytylam 3 kilo;/ po takiej zmianie wagi od razu je odstawilam. ale nie wiadomo jak bedzie u ciebie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa363
dzieki, kurcze porazka :-( a stracilas te 3 kg po odstawieniu cilestu ? a co teraz bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam 10 miesiecy cilest i przytylo mi sie jakies 2kg, nie wiem czy to tylko przez tabletki czy ja sobie pofolgowalam odrobinke za duzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa363
dzieki za odpowiedz, a ja sie ogoleni czulas po Cielescie ? no wiesz... skutki uboczne. Ja biore dopiero pierwszy miesac i czuje sie tak troche "rozbita" - hustwki nastrojow, plamienie , lekka opuchlizna ... hmm.. nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa363
dzieki za odpowiedz, a ja sie ogoleni czulas po Cielescie ? no wiesz... skutki uboczne. Ja biore dopiero pierwszy miesac i czuje sie tak troche "rozbita" - hustwki nastrojow, plamienie , lekka opuchlizna ... hmm.. nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa363
dzieki za odpowiedz, a ja sie ogoleni czulas po Cielescie ? no wiesz... skutki uboczne. Ja biore dopiero pierwszy miesac i czuje sie tak troche "rozbita" - hustwki nastrojow, plamienie , lekka opuchlizna ... hmm.. nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciusia
dla mnie cilest to była kompletna porażka.....teraz biorę jeaninne i jestem super zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek
Witaj, :-). Brałam Cilest przez dwa lata. W organiźmie zaczęła zatrzymywać mi się woda, co wpłynęło na wzrost wagi :-(. Po odstawieniu tabletek ciężko było wrócić do poprzedniej wagi. Cud się stał po urodzeniu dzidziusia :-), wszystko wróciło do normy. Przed zajściem w ciąże tabletek nie przyjmowałam ponad dwa lata. Cilest jest nafaszerowany dużą ilością hormonów, które mają zły wpływ na organizm. Wybierz nowocześniejsze tabletki z mniejszą zawartością hormonów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa363
dziekuje Wam wszytskim za pomoc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie czulam na Cilescie? pierwszy miesiac okropnosc...bole i krwawienia (praktycznie okres trwal caly miesiac:/) lekarz jednak zabronil mi przerwania w polowie i do tego kazal wziac kolejny listek...(straszliwie na niego klnelam;) ) ale przy drugim wszystkie przykre dolegliwosci minely i czulam sie serio super...btw. wiem ze Cilest ma dosyc sporo hormonow ale ja wlasnie dlatego mialam je brac (cos z moja gospodarka hormonalna bylo nie tak:() teraz biore Harmonet i czuje sie swietnie i oby tak dalej;) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie czulam na Cilescie? pierwszy miesiac okropnosc...bole i krwawienia (praktycznie okres trwal caly miesiac:/) lekarz jednak zabronil mi przerwania w polowie i do tego kazal wziac kolejny listek...(straszliwie na niego klnelam;) ) ale przy drugim wszystkie przykre dolegliwosci minely i czulam sie serio super...btw. wiem ze Cilest ma dosyc sporo hormonow ale ja wlasnie dlatego mialam je brac (cos z moja gospodarka hormonalna bylo nie tak:() teraz biore Harmonet i czuje sie swietnie i oby tak dalej;) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa363
bylam we wtorek u mojej giny, powiedziala mi ze zle samopoczucie + doatkowe efekty , mina do 2 , 3 listku. Powiedziala mi , ze na razie nie bedziemy zmieniac. Tez sie wkurzylam, bo to ja sie zle czuje i juz mam okres dwa tygodnie , a nie ona. Tez sie zastanowaialam nad harmonetem , ale moja kolezanka bardzo prztyla i zrezygnowalam. OCzywiscie tycie jeste kwestia personalna u kazdej dziewczyny i kazda z nas inaczej reaguje, jednak po tym co sie z nia dzialo stwierdzilam, ze zaczne od Cilestu. To fajknie slyszec, ze u Ciebie AEMA jest ok po harmonecie, moze tez sie przelamie i sprobuje, bo po cilescie sie wykoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa363
bylam we wtorek u mojej giny, powiedziala mi ze zle samopoczucie + doatkowe efekty , mina do 2 , 3 listku. Powiedziala mi , ze na razie nie bedziemy zmieniac. Tez sie wkurzylam, bo to ja sie zle czuje i juz mam okres dwa tygodnie , a nie ona. Tez sie zastanowaialam nad harmonetem , ale moja kolezanka bardzo prztyla i zrezygnowalam. OCzywiscie tycie jeste kwestia personalna u kazdej dziewczyny i kazda z nas inaczej reaguje, jednak po tym co sie z nia dzialo stwierdzilam, ze zaczne od Cilestu. To fajnie slyszec, ze u Ciebie AEMA jest ok po harmonecie, moze tez sie przelamie i sprobuje, bo po cilescie sie wykoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efkaa
..ja dostalam plastry evra...a raczej sama sie na nie zdcydowałam...bo ponoc lepsze od tabletek..inaczej sie wchłaniaja i takie tam... Wczesniej brałam mercilon i zero skutków ubocznych. Lekarz powiedział ze evra to to samo co cilest. Biore teraz 1-wszy plaster i może to zabrzmi bezsensownie ale nie mieszcze sie w nogawkach od spodni :/ wywalilo mi w tyłku i udach.......i niby dlaczego?? pewneinei minie..ale zeby bardziej sie nie rozprzestrzeniło.....tak pozatym czuje sie super:))) chyba musze się zwazyć....... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorę Cilest już jakiś czas
i uwazam,ze te tabletki są calkiem ok.Przez pierwsze dwa tygodnie ich zażywani trochę gorzej sie czuła,maiałm krwawienie przez pierwszy miesiac ich brania ale teraz jest super,samopoczucie dobre,cera wyładniał,wypryski poznikały,biust trochę urósl,nic nie przytyłam,libido nie tylko nie spadlo ale nawet wzrosło;) Wiem ,ze każdy organizm reaguje inaczej,moja kolezank np źle znosiłą Cilest:-oJak dla mnie Cilest jest świetny:-)Dobór tabletek do sprawa indywidualna wiec nie mozna przewidziec jak każdy zareaguje na pigułki.Kazdy reaguje inaczej:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorę Cilest już jakiś czas
i uwazam,ze te tabletki są calkiem ok.Przez pierwsze dwa tygodnie ich zażywani trochę gorzej sie czuła,maiałm krwawienie przez pierwszy miesiac ich brania ale teraz jest super,samopoczucie dobre,cera wyładniał,wypryski poznikały,biust trochę urósl,nic nie przytyłam,libido nie tylko nie spadlo ale nawet wzrosło;) Wiem ,ze każdy organizm reaguje inaczej,moja kolezank np źle znosiłą Cilest:-oJak dla mnie Cilest jest świetny:-)Dobór tabletek do sprawa indywidualna wiec nie mozna przewidziec jak każdy zareaguje na pigułki.Kazdy reaguje inaczej:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Martynka*
ja biore trzeci listek Cilestu.w pierwszym miesiacu mialam krwawnienia i drobne plamienia, które juz ustaly,jak rowniez trudna do wytrzymania hustawke nastrojow, ktora jeszcze trwa.Jezeli chodzi o wage na szczescie nie zauwazylam zadnych zmian przy czym zaobserwowalam powiekszenie sie biustu co w moim przypadku jest dzialaniem pozadanym.Jezeli chodzi o mnie denerwuje mnie rowniez zwiekszony i to znacznie poziom libido co mi bardzo przszkadza i z ktorego to powodu zastanawiam sie nad zmiana tabletek Podsumowujac tabletki te po pierwszym miesiacu zazwania nie powoduja odczuwalnych skutkow ubocznych,maja wiele zalet jak i wad, ktorych doszukamy sie w kazdym rodzaju takich tabsów.Zwiekszja ochote na sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiling soul
ja bralamcilest przez rok i schudlam.. w sumie w pierwszym miesiacu sie zaczelo.. z 49-50 najpierw zrobilo sie 48, potem jakos tez nagle kolejne 3 kilo.. odstawilam, jestem szczesliwa i cialko wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam cilest i utyłam dużo
bo aż 15 kilo w 2 miesiące. spuchłam dosłownie - i to nie było jakieś tam nagromadzenie wody....do tej pory borykam się z konsekwencjami po braniu tych tabletek - szczezre odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE tyje sie od samych
tabletek ale od tego,że albo gromadzą one wodę w organiźmie(wode a nie tłuszcz!) albo od tego,ze hormony zawarte w tabletkach u niektórych osób powodują zwiekszenie się apetytu!Od samych tabletek ta po prostu sie nie tyje no chyba,ze masz jakies powazne zaburzenia hormonalne i tabletki były źle dobrane.Jezeli tabletki się dobrze dobierz to na pewno sie nie utyje!Ja biore Cilest kilka lat i nie utyłam absolutnie NIC.Nie zauwazyłąm też zadnych skutków ubocznych po Cilescie a wrecz przeciwnie-cera mi wyładniała i wzrosło i to sporo libido;) Jesli chopdzi to tabletki to ciężko doradzac lub odradzac bo tabletki trezba dobrać INDYWIDUALNIE.To co jednej szkodzi lub pomaga nie znaczy,ze innej tez będzie szkodzic lub pomagac.Kazdy organizm jest inny i tabletki trzreba dobierac indywidualnie u ginekologa bo na kazda z nas dział aja one zupełnie inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monginka
Cześć! Ja zazywałam Cilest dośc długo i nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych. Potem miałam przerwę i ponowmne zaczęłam brać Cilest (jem aktualnie 2 opakowanie) i czyając Wasze wpowiedzi dochodzę do wniosku ŻE OKROPNIE TYJĘ właśnie po nich ! styczeń , luty byłam zgrabniutka, cieszyłam się , że spodnie nawet mniejsze mogłam kupić. Zaczęłam zażywać Cilest na nowo a tu co ??? Zjadłam 1,5 opakowania a zaraz mi szwy pękną w tych większych spodniach.Nogi kolos, pupa wielgachna.Na pewno nie jest to wina diety bo jem nawet mniej niż zwykle tak się przejęłam, codziennie ćwiczę, raz w tyodnu basen a ja nadal rosnę !!! Jestem przerażona.Chcę je rzucić i aż się boję pomyśleć czy uda mi się wrócić do tamtej figury :( Zazdroszczę Tym wszystkim, które nie miały takiego problemu. Trzymajcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froggie
Ja też tak miałam jak Ty :) Odstawiłam je jak najszybciej tylko mogłam i woda sama z siebie mi uciekła, żadnych siet nie musiałam stosować. Niestety, przez to wszystko mam mniejsze piersi :( i to o cały rozmiar ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tyje sie po cilest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleńka
brałam, nie przytyłam, ale działał na mnie tak antykoncepcyjnie, ze jak facet próbował mnie dotknąć to płakałam. straszne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Iśka
Wiecie , ja juz sama nie wiem, jakie te tabletki mam brac:( Normalnie mam dosc. Kiedys bralam Cilest chyba ze dwa lata, w sumie to bylo ok, troche sie utylo, ale nie tak duzo. Gorzej jest odkad biore Mercilon... Mam straszny apetyt a do tego spadlo mi momentalnie libido:( Na zime utylam strasznie. Tamtego lata nie bralam pigul i tak mi sie fajnie samo z siebie schudlo...:) Ale od jesieni jestem na Mercilonie, no i tragedia. Wiem, co mowie, bo miesiac temu w ogole nie bralam tabletek i bylo i z apetytem i ochota na sex w porzadku. Na pewno zmienie tabletki. Ide jutro do gina. Ale mam dylemat, bo cholera jakie mam te pigulki znowu brac??? Jest ich multum! Bede musiala na sobie poeksperymentowac;) Trudno. czemu te cholerne badania hormonalne sa takie drogie, no???!:/ Pozdrawiam kobitki w "boju pigulkowym" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa
hmmm.... bralam harmonet. w poltora miesiaca przytylam5kilo! masakra odstawilam to bo nie dosc ze czulam sie opuchnieta doslownie(prawie nic nie jadlam a czulam sie jak po wielkiej wyzerce) to mialam jeszcze hustawki nastrojow(najczesciej wzrastal mi poziom agresji) no masakra. ze nie wspomne o migrenowych bolach glowy i bolach nog. katasrtofa, odstawilam to. chce zmienic na inne ale teraz to juz nei wiem na jakie.... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj mam bardzo wazne pytanie wiem ze to nie stej beczki ale moze mi pomozecie!!!!!!!!Wzielam w sobote tabletke a potem w niedziele myslalam ze zapomnialam wziasc w sobote i wzielam dwie czy to mi zaszkodzi nie wiecie co sie robi w takiej sytuacji??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callmebarb
Hmm..mysle,ze jesli nie mialas objawow takie jak mdlosci etc to powinno byc ok, ale ja na wszelki wypadek zabezpieczylabym sie dodatkowo. A co do Cilestu- dla mnie jest to trzeci strzal. Bralam Mercilon- porazka! depresja,drastyczny spadek libido, plakalam przy kazdej okazji! potem Yasmin- mimo, ze maja przeciwdzialac zatrzymywaniu wody ja zaczelam puchnac. Teraz Cilest. Mam duzy biust i kazdy jego dodatkowy wzrost to dla mnie porazka. Po tygodniu biust mi troche urosl, ale nie bolal. Teraz jest drugi tydzien i zaczyna na nowo malec! :D poza tym czuje sie ok, moze troche jestem drazliwa,ale do wytrzymania(po Mercilonie nie dalo sie ze mna wytrzymac). Mam nadzieje, ze dalej bedzie ok, bo juz mialam sie przerzucac na plastry i troche balam sie nowych skutkow ubocznych. Jesli chodzi o plamienia i dobor tabletek: pytajcie ginekologow. Jesli sa plamienia i skutki uboczne to moze swiadczyc o tym,ze dawka jest za mala( w moim przypadku Mercilon ktory ma mala dawke sie nie sprawdzil a Yasmin i Cilest z wieksza dawka sa o niebo lepsze!) albo skladnik leku jest w Waszym przypadku zle tolerowany. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×