Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa363

Czy po CILESCIE sie tyje ???

Polecane posty

Gość czekam i czekam
ja biore Cilest od ponad dwoch lat i nigdy zle sie po nich nie czulam ani nie przytylam wcale po nich..nie mialam zadnych krwawien a i piersi sie troszke powiekszyly wiec jak dla mnie Cilest jest jak najbardziej OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessie
Biore pigulki juz kilka lat, zaczynalam od Mercilonu i teraz widze jak strasznie na mnie dzialal. Jesli chodzi o tycie, to po Mercilonie niewiele spuchlam, chociaz piersi troche sie powiekszyly. Duzo gorzej je znosilam od strony psychicznej - ogromne hustawki nastrojow, praktycznie wpadlam w depresje!!! Pozniej przeszlam na plastry Evra i poczulam sie super - dawne zmiany nastrojow zniknely zupelnie, tylko, ze tym razem troche mi przybylo tu i owdzie (chociaz nie wiem czy to rzeczywiscie wina plastrow, bo przyznaje, ze troche sie zaniedbalam). Moglabym nadal je stosowac, ale niestety cena mnie wykanczala (prawie 60 zł), dlatego przeszlam na Cilest (lekarz powiedzial ze to to samo co Evra, tylko w innej formie). Super sie czuje, nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych, okres nawet mi sie skrocil! Cena tez jest zachecajaca, bo to niecale 20 zł. Jesli chodzi o sylwetke, to jestem wlasnie na diecie i udaje mi sie powoli powrocic do dawnej figury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
Biorę cilest już 4 miesiąc, tylko na początku miałam mdłości rano i musiałam coś zjeśc, żeby przeszło, ale to akurat nie dramat :) Piersi mi urosły to tym bardziej nie dramat ;) ale przytć nie przytyłam. Cilest nie ma drsp, jak yasnin i tym podobne, więc większe jest prawdopodobieństwo przytycia, ale wiesz, niestety, nic nie da się powiedizec na 100%, bo to indywidualna sprawa każdego organizmu jak zareaguje na tabletki :) Ja też się baardzo bałam przytyć, ale gin powiedział że zoabaczymy jak zareaguję i jest dobrze. pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana1988
ja tez przytylam po cilescie, na poczatku mi to nie przeszkadzalo ale teraz coraz bardziej czuje sie gruba itd nie jem duzo ani wiecej po tabletkach bo specjalnie jem mniej i wiecej sie ruszam ale to gówno daje!!!! biore cilest od pol roku i przytylam 6-7kg i juz mam tego dosc!!!!!! chyba wpadne w depresje przez to nie dlugo, za 2 tyg ide do ginekologa i jej o tym wszystkim powiem bo mam dosc i nie chce tak tyc bo to wyglada okropnie a przed tabletkami bylam szczupla a teraz coraz bardziej tlusta sie robie bo waze juz 58kg a normalnie waze w granicach 50- gora 52kg, MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dlugo bede jak slon wygladac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbar1
Zaczęłam brać Cilest jak miałam 23 lata, brałam ok. 4 lat, przytyłam max. 2 kg. Potem miałam przerwę, urodziłam dziecko. Po ciąży miałam bardzo mocne miesiączki i zdecydowałam się znowu na pigułki. Mam w tej chwili 32 lata, biorę Cilest od 8 miesięcy i przytyłam 10 kg!!! Koszmar!!! I wcale nie jadłam więcej, może mam w tej chwili mniej ruchu, ale bez przesady. Ciągle wzdęty brzuch, tkanka tłuszczowa najbardziej widoczna jest na brzuchu, mam można powiedzieć oponę. Wczoraj skończyłam 8 opakowanie i od dzisiaj bez 7-dnio dniowej przerwy zaczynam brać Yasminell, mam nadzieję, że uda mi się schudnąć. Czytałam opinie, że większość dziewczyn po nich chudła. Jak znowu przytyję, to się chyba załamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia1990
Hej dziewczyny ja dopiero 2 i pół tygodnia temu zaczęłam brac CILEST a juz przytyłam 6 kg nie wiem co robić odstawie chyba te tabletki powiem mojemu ginekologowi żeby mi zmienił a po za tym boli mnie teraz bardzo często wątroba a od półtora tygodnia okropnie czułe mam piersi i mnie swędzą. nie biore ich zbyt długo ale tez odradzam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anewa76
Kurcze przeczytałam o tym cileście i jestem zszokowana.Biorę cilest od 5 lat, a od dwóch lat bardzo tyję.Na początku bardzo mi to odpowiadało,ponieważ byłam bardzo szczupła,a teraz tyje z dnia na dzień.Przytyłam w ciągu 2 lat 15 kg.W tej chwili to już na wagę boje się stanąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeatkaC
Cześć, Odsprzedam kilka opakowań tabletek Cilest. Tabletki w pełni oryginalne (z apteki), w oryginalnym pudełku. Jeśli ktoś poszukuje śmiało piszcie na maila: beata.cykowiak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×