Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczyny, wiem, że pewnie ten temat był wałkowany ze 100 razy. Jesli nie chce Wam się pisać, to dajcie chociaż jakieś linki :) Poszukuję dobrego pudru sypkiego, w granicach 30-50 zł, do skóry mieszanej. Dobry w tym sensie, że utrzymuje się na twarzy przez mniej więcej 6 godzin, a nawet i dłużej (jeśli taki jest), ładnie matowi, ale jednocześnie nie powoduje efektu maski na twarzy. Z góry dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrodlo14
kup na esentii puder sypki z celi kosztuje 16 zł jest super matuje długo odcień transparentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie pudrow, bo tylko ukrywaja niedoskonalosci, ale za to polecam kremy matujace, bo lecza skore. np. Garnier - efekt ten sam, a bez uzycia pudru (ktory np. uwidacznia zmarszczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może byś tak łaskawie
umieściła swój link w dziale tematycznym? co mają poszukiwania pudru do ciąży, porodu itd??? myślenie NIE BOLI! naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z co powiesz na belle? Używam go dość długo. Łatwo się nakłada i długo utrzymuje się na twarzy. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosci88
Ja i moja mama od dluższego czasu używamy pudru kryjącego z Annabelle Minerals. U mnie i u niej wygląda naprawdę dobrze. Polecam szczególnie w miesiącach letnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×