Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość tanka
cholera jasna znow czytam kafeterie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
Nie poszłam,śle mi smsy. Jem kiełbasę-pyszna jest:D Popsułam misterny plan mojego chłopaka dotyczący prezentu pod choinkę:odgadłam natychmiastowo obie niespodzianki:D i teraz biedaczek nie wie,co kupić hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mnie nie lubi Nikt mnie nie kocha Każdy mi mówi Konee wynocha... dół......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a ja chciałam tylko powiedzieć, że mam dylemat wielki, bo wszyscy dookoła mnie maja już rodzinki po 2 dzieci a ja nie wiem czy jestem zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a ja chciałam tylko powiedzieć, że mam dylemat wielki, bo wszyscy dookoła mnie maja już rodzinki po 2 dzieci a ja nie wiem czy jestem zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia klocia.....
Norka........_________a ja mam 2 dzieci i nie wiem czy nadal kocham Jego! Zawsze są jakies dylematy--- moralniaki. EEE.... takie tammm o 22.53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt MNIE nie lubi i nikt MNIE nie kocha wiec nie martw sie Konee nie jestes tu sama... pozdrowienia dla wszystkich niekochanych i nielubianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkoholowy Zanik Mózgu
Odbyt krowy jest bombowy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być bogata i ... bogata. Aha no i zdrowa jak ryba czy tam jak byk wszystko jedno. Idę spać. e. z. - cokolwiek się będzie działo w twoim związku - powodzenia. A tak swoją droga przynajmniej coś sie dzieje, wiesz że żyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczyła mi sie herbatka z cytryną:) zastanawiam sie o co tym facetom tak naprawde chodzi:)??? I gdzie kupic budzik w ksztalcie kota garfilda:):):) Dobrej nocy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
cholera a ja ma już 3 dychy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
mam - miało być i już mi oczy wysiadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się Prostakowe podejście podobywuje ;) Ale on się obrazi zaraz hehe Dziewczyny - wy się martwicie, to i ja z wami. Teraz się martwię, że nie ma mi kto kawy zrobić, a samej nie chce mi się ruszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegenerowany Psychopata
Zaraz nacisnę jeden guziczek. Jest mi wszystko jedno. I nie ma tu w pobliżu żadnego Arnoldzika czy Sylwusia, który da mi w mordę gdy zostanie jeszcze na przykład sześć sekund do... Siedzę sobie, obserwuję ten cały zaścierwiony świat i czuję wielką władzę. Czas biegnie. Haha, nie będzie tak że ktoś w ostatniej chwili przecina niebieski kabelek i do niczego nie dochodzi, o nie. Ja zaraz zrobię swoje i nikt mi nie przeszkodzi. Żegnam bo nie zobaczymy się więcej, buchachacha uwaga! o! post wysłany! udało się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . .. .... .......... . . .
Ochrzciwszy tubylca misjonarz poucza go: - Zapamiętaj sobie, że nie nazywasz się już Tutu a Jonatan. Możesz mieć tylko jedną żonę, a w piątek nie wolno ci jeść mięsa, tylko rybę. W najbliższy piątek misjonarz zastaje jednak Jonatana nad pieczenią z antylopy. - Co ci powiedziałem przy chrzcie, Jonatanie? - pyta zawiedziony. Tubylec na to: - Tutu nie jeść wcale mięso. Tutu wziąć antylopa, wrzucić do woda i powiedzieć: Ty już nie antylopa, ty ryba. Tak jak Jonatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka po bretonsku
ładnie! wczoraj mieliśmy się tylko przewracać jak zwykle, a do czdgo doszło... nie planowalismy...mielismy sobie gdizes wyjechac i tak fajnie zorganizowac i w ogoole....a stalo sie to tam, na lozku, poznym wieczorem, z rana do pracy...i po wszystkim. tak po prostu. chyba nie zaluje choc tak troche dziwnie bylo. kocham go strasznie. bylo super, szkoda ze tak krotko :D nie zaluje tylko chyba zaczelismy nowy rozdział w naszym milosnym pozyciu i jakos dziwnie sie czuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
fasolka--------> ty się tam nie dziw,tylko ciesz,ciesz,zazdroszczę ci jak 150!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
e.z. --> a jak tam u Ciebie? kiełbacha też dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrzut ekranowy
A oto zrzut ekranowy spisu tematów "Dyskusji Ogólnej". Daje do myślenia. Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje Data Odp. Temat Autor 09:59 4 JAK jak 09:57 349 mam dar jasnowidzenia wróżka 09:55 25 Podajcie tytuły jakis spokojnych , rockowych ballad- mam dzisiaj taki nastroj ze . . . .. .... .......... . . . 09:53 21 MÓJ PIESEK MA DZIS 35 URODZINY!!! Jaką zrobić mu niespodziankę urodzinową? martuusiaa 09:44 4 zmusza mnie emocjonalnie do seksu!!!! justa1984 09:41 2 prezent na osiemnastke / una 09:38 4 Swędzenie i cos białego, pare dni po sexie z nim - pomocy!!! hamalka 09:31 110 Czy ktoś oprócz mnie nie przepada za Sylwestrem? Wkurzona 09:24 11655 Kto nie pracuje a chetnie i czesto po sieci buszuje... Katharina Klein 09:15 1588 Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw Laxi 09:11 302 Po naszymu czyli po ślązku Kajzer 09:06 2633 małżeństwo i samotność cz.2 Emmi 09:02 8 SZUKAM INSPIRACJI DO SWOJEJ NOWEJ POWIEŚCI Michum 09:01 12 Studenci ... czy pracujecie ?? leti 08:59 7 Zgwałcił mnie kosmita!!!! Brokuł 08:58 15 JAK WYPŁACAĆ PANNIE LIŚCIE NA TWARZ, ABY NIE ZOSTAWAŁY ŚLADY? Don_Rzóan 08:56 963 Do nauczycieli słyszeliście już o tym? sunnysmile 08:56 4 Moja kochanka bierze tylko czubek - całego ni huja pewien kolo 08:49 10 WĄCHAM STOPY MOJEGO NIEWIDOMEGO DZIADKA... marjolka 08:48 1 Nowa dziewczyna Bartka L. z Baru nie fanka Baru 08:41 7 IRDA zoja 08:23 4 ADIPEX MAMA 08:20 7 PO ILE JEST ADIPEX W ORYGINALNEJ CENIE W CZECHACH? NA ZŁ. BARBARA BAARDZO GRUBA 08:12 3 CICHODAJKI.... wolbromiak 08:11 1202 ZROB COS DOBREGO DZISIAJ-WEJDZ NA TE STRONE ALESSIA 08:11 39 CZY FILTROWANIE Z DZIEWCZYNA PRZEZ GG TO ZDRADA? maximus 08:07 4 Jak lizać jaja menżczyźnie aby był w 8 niebie? Pryncessa 08:05 13 ZAKOCHAŁEM SIĘ W TEŚCIOWEJ MOJEJ ŻONY! Co robić? marcel37 08:03 5 ZESRAŁAM SIĘ W GACIE W CZASIE SKOKU NA BUNGEE córka bociana 07:58 14 UPRAWIAM PETING Z SIOSTRĄ MOJEGO BRATA - czy to niedozwolone? waldek78 07:56 58 To, że jesteśmy gejami, a zwłaszcza gejami polskimi.... WOJTEKZAGŁĘBIE 07:50 10014 Mam dzisiaj doła. Buuu... Behemot 07:50 735 ZIARNICA ZŁOŚLIWA-jak żyć z tym rakiem? witchblade 07:50 0 VACHOVSKY, ODEZWIJ SIĘ!!!!!!!!! Evita2112 07:49 9 ONANIZUJE SIE POD OKNEM MOJEJ SYMPATII! Alojz 07:48 3 NAKRYŁAM BABCIĘ NA ZABAWIANIU SIĘ MOIM DILDEM! olga17 07:46 43 NA KAFETERII ZASADNICZO WYSTĘPUJĄ 2 RODZAJE KOBIET. Zobacz do której pasujesz. Rajonel Ryczy 07:44 12 MAM ROZMIAR BUTA 45! CZY KOGOŚ MOGĄ PODNIECAĆ TAKIE STOPY? myszkowianka 07:42 2 ŁYKANIE DZIDY! Nowe hobby kobiet wywaołane transformacją ustrojową po 1989roku? PierrRóg 07:41 13 LEWE OKO MAM NA MIEJSCU PRAWEGO. Fenomen czy wada wrodzona? janeeczkaa « poprzednie | następne » Kafeteria - Reklama - Redakcja © 1999-2004 o2.pl Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
cholibka,jak kafe szybko chodzi,w szoku jestem! no---> hm,bałagan dalej we łbie taki sam,może mi przejdzie jak "mojego" jutro zobaczę,a nie jest powiedziane,że zobaczę,bo on pracuje...nie jest też powiedziane,że jak go zobaczę,to znowu nie zacznę beczeć,bo mi się w dwójnasób(eks i on)zacznie wszystko nawarstwiać.W ogóle to nic nie jest pewne.Oprócz mojego referatu na metodykę w piątek ;) Nie chce mi się z domu ruszać,a muszę jutro na studia jechać.Najchętniej okręciłabym się w koc,szklaneczka wina-niejedna!:D-nawet bez faceta,i tak sobie leżeć,spać,pić...pewnie znowu bym płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksówkarz warszawski
Ciąg dalszy sagi ulic warszawskich: Ilustracji, Improwizacji, Iskry, Izoldy, Jacka i Agatki (już chyba było), Jamki, Janka Muzykanta, Janosika, Jaszczurcza, Kabaretowa (w krzaczorach na tyłach hałd z huty), Kabrioletu, Kaczy Dół, Kalambur, Kaloryczna, Kanarka i Kanarkowa, Kaprys, Karczocha, Karla, Kartonowa, Kaśki Kariatydy, Katiuszy, Katarynki, Kądziołeczki, Kąsek, Kibiców, Kleszczowa, Kłopot, Kobiałka, Kobzy, Kokarda, Kolibra i Kolibrów, Kombajnistów, Kombatantów, Komputerowa, Konewki, Koński Jar, Korzystna, Kosmatki, Kosmonautów i Kosmosu, Kośby, Kotylion, Kozia Górka, Krasnoludków, Kremowa, Krokusa i Krokusów, Krowia, Króla Maciusia, Krzywe Koło (obok Kamiennych Schodków), Ku Wiśle, Kwatery Głównej, Kwitnącej Akacji, Kwitnącej Wiśni (to na trasie wylotowej na Tokio ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
e.z. --> to może lepiej weź się za ten referat, albo na spacer idź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
ja to powinnam mieszkać na ulicy - Kłopot :D a jak się do roboty nie wezmę to pewnie takowy będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
hyhyhyhyhy,ja bym się wzięła,ale za co innego :D Dobra,złażę z kafe,bo normalnie znowu wessa-idę obiad zrobić.No i referat... A spacer-hmm,eks by mnie wziął.... hyhyhyhyhy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
no...--->pochwal mnie:D napisałam referata! :D idę na aerobik,wyskakam się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feeria dzieki :) juz nie czuje sie samotna Cos mi sie psuje i jak slucham radia internetowego to bufor ciagle sie wlacza :( Kurde palic mi sie chceeeeeeeeeeeeeee ale musze rzucic ale jak zaczne rzucac to zaczne wiecej jesc a co za tym idzie bede tyyylaaaaaaa a jak tak nie chce....:( FUCKKKK FUCKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juz mi lepiej :) Pozdrowcia dla wszystkich kochanych, niekochanych, brzydkich, z kompleksami, prostakow i tych eleganckich i wogole dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... mam dwie wyjątkowe, kochane, wspaniałe przyjaciółki - takie od serca - prawie że siostry. Ale nie mogę się z nimi widywać, tylko telefony i smsy, mam resztę fajnych znajomych ... ale wszyscy w wawce, a ja ... :( Ale mi źle... Jak by tak wykombinować żeby wyjechać do tej warszawki. I jeszcze ta możliwość mieć dobra pracę. Ale tutaj przeciec mam M i go nie zostawię. Chyba że będziemy się widywać tylko w weekendy. Ale przecież i tak go nie ma 4 dni w tygodnju i siedze sama. Więc może wyjechać??? Ech , żeby ktoś tak powiedział - zrób to i to, i będzie dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do free willy
jak tam zakupy książkowe? Czyżby moje dobre chęci i przeszukiwanie netu zostały zmarnowane? Ale i tak Cię kocham, choć informacja że palisz papierosy każe mi zweryfikować moje uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×