Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość facet świnia
A tam zaraz za karę ;-) Trafiłaś to trafiłaś, następnym razem może trafisz lepiej. Teraz jesteś mądrzejsza o jedno nieudane trafienie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
hehehe mówie, że to za karę i następnego trafiania nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młynek kawowy
no... -> ja bym cię przytulił, ale nie mam prawej dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa dziewczynka
A JA własnie jem pyszne ciasteczka orzechowe i pije kawe capuccino-pychaaaaaaaaaa-ma ktos ochote-zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
młynek kawowy --> i prawej nogi ;) ale to nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
młynek kawowy --> i prawej nogi ;) ale to nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... ten młynek zbrakowany to chyba mój... Gdzieś mi się ostatnio zapodział, a on na kafeterii mieli. To przecież naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do e. z. ---> Ci byli to jednak potrafią narobić zamiesznia..... Jak się zobaczy takiego byłego z daleka czy bliska, to aż nogi drętwieją, mowę odbiera, śiwat dookoła przestaje istnieć i ......... CIekawe co oni wtedy czują? No ale to już przeszłośc, będzie jeszcze lepiej 1000 razy lepiej!!! PIENIĄDZE szczęscią nie dają ale bez nich jest strasznie!!! Elka 30 - wszystko się kiedyś kończy, więc twoja depresja zgodnie z tym założeniem tez przeminie. A może to nie jest depresja, tylko takie chwilowe załamanie - miałam takie w czwartek i piątek, ale juz jest lepiej. Chociaż może tak tylko sobie wmawiam, żeby oszczędzać nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle mi jakieś bzdury faxem przysyłają. Macham szefowi gangu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniram
Kurde, zadzwonił jakis facet zaprosił na rozmowę kwalifikacyjną, ale tak beznadziejnie gadał, że nie zrozumiałam z jakiej firmy, mimo,że poprosilam by powtórzył. Beznadzieja !!!!!!!!!gościu ma wadę wymowy, a ja mam z nim jutro gadać o pracy. Jak ja go zrozumiem????? Przecież nie będę co chwila prosić by jeszcze raz to powtórzył. Co tu robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
Vishnja-----> nie,ja tam na kolana nie padam,bynajmniej,to on stwierdził,że "jak cię zobaczyłem,to mi kolana zmiękły i ręce cały wieczór latały"-hehehehe,ma się te seksapil,co? ;) :( wcale nie śmieszne,wcale,naprawdę,beczałam dzisiaj.A on ma niedługo urodziny...a pamiętam jeszcze jak całuje...jakie ma ciało...Kuwa mać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
e.z. no to masz problem i to spory ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nuda...
a ja jestem dzis troche podłamana. miałam zacząc pisać prace,a własciwie drugi rozdział,ale nie mam do tego głowy, moja mutti jest w szpitalu i troche sie martwie,ale trzeba myslec pozytywnie,chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nuda...
a ja jestem dzis troche podłamana. miałam zacząc pisać prace,a własciwie drugi rozdział,ale nie mam do tego głowy, moja mutti jest w szpitalu i troche sie martwie,ale trzeba myslec pozytywnie,chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
no...----> hehehehe,to dzięki za pocieszenie :D :( A ja,cholera,myślałam,że taka twarda jestem; że jak minęło 7 miesięcy,to ja już hohohoho,takie spotkanie to pestka,zwłaszcza,że faceta mam.......a tu-proszę:czuję się tak,jakbyśmy rozstali się wczoraj. Wiem,że podjęłam słuszną decyzję,ale.......daję słowo:nie rozumiem o co chodzi. Czuję się bardzo,bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w potrzebie
a ja szukam orinetalnych,orginalnych naszyjnkiów i ostatnio znalazlam fajna strone,której teraz za cholere nie moge znaleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no takie dni jak ten to przybijaja mnie dokumentnie:( brrrr ale zaraz jak wlacze sobie muzyke na full,zjem coś dobrego to........:);) najlepiej tabliczke czekolady heheheh ehhhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no takie dni jak ten to przybijaja mnie dokumentnie:( brrrr ale zaraz jak wlacze sobie muzyke na full,zjem coś dobrego to........:);) najlepiej tabliczke czekolady heheheh ehhhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksówkarz warszawski
Śmieszne nazwy ulic w Warszawie: Na bateryjce, Namioty, Pryzmaty, Abecadło, Akurat, Aspekt, Badylarska, Bagno, Brodzik, Brygady Pościgowej, Budki Szczęśliwickie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el dojpa
hehe coraz bardziej rozgłaszam muze zeby nie slyszec zrzedzenia rodziców hihi za 10 min wychodze do sklepu oprócz tego ze sobie zakopce, to kupie sobie czekoladke nadziewana wedla, oby byla pomarańczowa i wroce spowrotem do domu i bede zbijac baki na fotelu przed kompem bo jutro nie ide do pracy i sie wyspie wreszcie .... zyc nie umierac :) z tym hajsem ten koles ma racje, kurwa, zwalniam sie w srode z mc donalda, mam nadzieje ze znajde cos innego. TRAGEDIA LUDZISKA< TRAGEDIA, nie mam hajsu !!!! i codizen rano kminie skad tu go wziac! obłed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksówkarz warszawski
Jest tego więcej, może będą dalsze odcinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksówkarz warszawski
tych ulic, znaczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce zeby mnie ktos przytulil, potrzymal za reke, pocalaowal, juz moze byc nawet w czółko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
a taka ulica-Skarbka z Gór :D :D :D popłakałam się ze śmiechuuuuuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksówkarz warszawski
no to jeszcze Cichej Wody, Cichociemnych, Burleska, Ciupagi (nasza gwiazda forumowa doczekała się ulicy w stolicy!!), Cymbalistów, Cyraneczki, Cyrhli (??), Czarna Droga, Czerwona Droga, Czerwonego kapturka, Dmuchawcowa, Don Kichota, Dowcip, Drobiazg, Drożdżowa, Dwóch Mieczy, Dwusieczna, Dyngus, Dziatwy, Dzidka Warszawiaka, Dziewosłęby, Dziwożony. Echa Leśne. Ciąg dalszy nastąpi albo i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
o,przepraszam-Czerwonego Kapturka i Echa Leśne cudne są! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×