Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość klara5353

Jesli masz fajny cytat, mysl, ktotki wierszyk na zycie, podziel sie nim

Polecane posty

Gość Gattita
To znaczy: Życie jest tym, co się przydarza, gdy jesteś zajęty czym innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zycia wzięte..
drzewo niesmagane wiatrem nigdy nie wyrosnie na silne i zdrowe... zycie sprawdzi trafnosć wybory i prawdziwą wartosć miłości... "Miłość zdobywa sie wysiłkiem duchowym" M.T.z Kalkuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiimpolish*
*For the world you are the nothing,but the somebody you are the world :) *Thank you for a being a part of my happiest days..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech
ktos mi przetlumaczy te cytaty Hiimpolish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej więcej...
"Dla świata jesteś nikim, ale dla kogoś jesteś całym światem" "Dziękuję ci, że jesteś częścią mych szczęsliwych dni" Coś w tym stylu ...W wersji angielskiej jakoś bardziej mi sie podoba :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *santiago*
CARPE DIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moment w którym doświadczasz bolesnej straty moze byc w istocie momentem w którym zostales/as nahojniej obdarowany/na.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiimpolish
no to tlumacze: 1. Dla swiata jestes nikim,ale dla mnie jestes calym swiatem.- tutaj na poczatku w niektorych przypadkach jest wskazane uzyc slowa "moze";) 2.Dziekuje Ci za bycie czescia moich najszczesliwszych dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanik
"Jeśli zbyt długo wpatrujesz się w otchłań, baczaj bo otchłań wejży w ciebie". F.Nietzche -mój ulubiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Im bardziej Kubuś zaglądał do środka, tym bardziej miodku tam nie było...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jakże często uroczą kobietę od wspaniałego mężczyzny dzieli tylko drobiazg-że są małżeństwem\" \"Ten jest słaby, kto jest okrutny,łagodności możemy oczekiwać jedynie od silnych\" \"W życiowych zmaganiach nie zawsze zwycięża najsilniejszy, ale ten kto myśli POTRAFIĘ\" \"ZAWSZE TRAKTUJ SWOICH PRACOWNIKÓW TAK, JAK BYŚ CHCIAŁ, ABY ONI TRAKTOWALI CIEBIE\" To tylko kilka z wielu,bardzo lubię mądre myśli i cytaty. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z moich ulubionych: \"Ponieważ marzenia nigdy nie są wyraźne, kiedy się stają rzeczywistośćią, zawsze są też rozczarowaniem.\" Jonathan Carroll \"Muzeum psów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska
Idąc w górę , bądź miły dla innych, bo możesz ich spotkać spadając w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody2007
Kto kuzynki nie przejebie, ten nie zazna raju w niebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycy mają czyste ręce, praktycy czyste sumienie Niedorzeczność pięknych słów tkwi w fakcie, że to tylko słowa Jestem fanką złotych myśli więc jeszcze tu wrócę! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeLOl
"Ponieważ natura czyni nas zawsze nieszczęśliwymi w każdym stanie, pragnienia nasze podsuwają nam stan szczęśliwy(...) a gdybyśmy osiągnęli te przyjemności, nie bylibyśmy mimo to szczęśliwi, poniważ mielibyśmy inne pragnienia zgodne z tym nowym stanem..." Nigdy, z najwznioślejszego powodu nie można pragnąć zwiększenia bólu. Chce się tylko jednego: by zelżał. Nic na świecie nie jest tak straszne jak ból fizyczny. W obliczu bólu nie ma bohaterów(...)&qu ot; "Przyjemność mamy z korzyści, a korzyść czerpiemy z osiągnięcia czegoś, co jest więcej warte od innych rzeczy, czyli trudniejsze, wyjatkowe, cenniejsze. Musimy więc stworzyć system wartości." "Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła. Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość. Tam, gdzie jest ciemność, tam także panuje światło... Jednak tylko wiara może nam o tym powiedzieć i jedynie nadzieja pozwala nam to usłyszeć." "Jak górskie szczyty dookoła patrzymy na siebie odseparowani dolinami, za duzi, aby przemknąć niepostrzeżenie obok, za mali, by dotknąć nieba." "Wszyscy mówią. Każdy mówi innaczej. Przestaje chodzić o rację. Rację ma każdy i tym samym nie ma jej już nikt." Czego nie wiemy, potrzebne nam właśnie A to, co wiemy, nie przyda się na nic..." Potykając się można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się." "Kim jestem - pytałem siebie ja, który błądzę po lotnych piaskach teraźniejszości dźwigając na plecach wlasną przeszłość? Jestem pamięcią... Istnieję o tyle, o ile pamiętam... Jeżeli nic mi się nie zdarzyło, o tyle mniej jestem żywy..." "Moment w którym doświadczasz bolesnej straty, może być w istocie chwilą, w której zostałeś najhojniej obdarowany." Nawet największe pustynie mają swoją wiosnę, choćby najkrótszą i niedostrzegalną. " "Życie ma to do siebie, ze nie mozna go powtorzyc" "(...) życie jest także tym, co jeszcze nie jest spełnione. Jest mozolnym ruchem naprzód, aż do kresu drogi." "Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go Głupstwo, wszystko głupstwo!...(...) głupstwo całe życie, którego początku nie pamiętamy, a końca nie znamy... Gdzie prawda..." "Kto miłości nie zna ten żyje szczęśliwy I noc ma spokojną i dzień nietęskliwy "Nadzieję mamy zawsze, dopóki żyjemy. (...) i może dlatego tylko żyjemy Największe szczęście w życiu to pewność, że jesteśmy kochani ze względu na nas samych, albo raczej pomimo nas samych." Za dużo przewidujemy. Już dziś jesteśmy w kłopotach, które przyjdą. Jeśli nie przyszły – nawet tego nie zauważymy, zajęci z kolei dalszymi. Ciągle trzepocze w nas niepokój: jak to załatwimy, co powiemy, w jaki sposób postąpimy..." ; "W naszym życiu przychodzą chwile strapienia i nie mozna ich uniknąć, bo zdarzają się nie bez powodu. (...) Dopiero gdy są już za nami rozumiemy dlaczego stanęły na naszej drodze." (0) Są słowa, bez których nie potrafimy żyć, takie jak miłość, sprawiedliwość i dobroć. Dajemy sie im zwieść, potem się do nich rozczarowujemy tylko po to, żeby wierzyć w nie jeszcze bardziej." Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli" Człowieku(. ..) są tylko dwa rodzaje zła: zło, które ty czynisz, i zło które ty cierpisz - jedno i drugie mają żródło w tobie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prawiczkuf
dwuch starcuf ujrzalo Zuzanne w kompieli chcieli ja postraszyc ale czym nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialy byc
cytaty a nie wiersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvv
Superoptymista - gość, który na cmentarzu zamiast krzyży widzi plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooooooood
lepiej milczeć i wydawać się głupim niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×