Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aignes Ann

Alkohol na wesele

Polecane posty

Gość Aignes Ann

Pomóżcie - przygotowujemy z narzeczonym wesele i chciałąbym poznać Wasze opinie, jaka wódka jest naprawdę dobra teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roratki
smirnoff? ale dość drogi. może eristof?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimber bez konserwantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
ja brałem slub 3 miesiace temu i razem z zonka wybralismy wódke PAN TADEUSZ - jest w ładnej butelce nie jest droga a jest swietna . nie ma kaca a co wazne tej wodki nie mozna podrobic. wszystkie sa zalakowane folijka taka jak na papieroskach-naprawde goraca polecam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nubis
Polecam SOBIESKI. Butelka jest całkiem efektowna z tłoczeniem. Dodtkowo może być w zestawie z sokiem lub napojem. Całość w cenie ok. 20 zł. (hipermarket)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikka3
Na naszym weselu też mieliśmy Sobieskiego. Akurat w Makro była promocja - 18,50 zł za butelkę z drinkiem (2 rodzaje drinków). Goście byli zadowoleni, zero kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z kolei mielismy wodke ktora dopiero wchodzi na rynek, a jest tansza od znanych juz marek - jest robiona w Polmosie, nazywa sie KOMPLEET. Polecam, nikt z gosci nie mial meczacego kaca czy zawirowan zoladkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gronal
My tez planujemy ślub i wybraliśmy Sobieskiego. Tak też zrobił rok wcześniej brat mojego faceta i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gronal
My tez planujemy ślub i wybraliśmy Sobieskiego. Tak też zrobił rok wcześniej brat mojego faceta i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolwent bezkacowa wóda
w Auchanie była promocja i wyszło 14,32 za flaszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finlandia najlepsza
tyle że nie najtańsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malahaja
My 4 m-ce temu kielismy wesele.Polecam bollsa- 20zł .Super wódka.Z dozownikiem lepiej wygląda na takiej uroczystosci, Finlandia jest zbyt droga, Absolut niedobra w smaku.Bolls is the best! Naprawdę!Goscie byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwyceni
???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadziu
wlasnie. bolsem? to jest jedna z wodek ktora nie staje w ogole do konkursu na wodke weselna w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko na wesele
a gdzie kupic? chce zrobic mieszane, wiec nie sama wodka, a gin, brandy, whisky, liquer, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWINKAPITYNKA
My mieliśmy Pana TAdeusza.Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie uprzedziła mnie poprzedniczka,Pan Tadeusz,goście wam się niepochleją,nie będą chaftować po kiblach,naprawdę dobra wódka,ja nie pije wódki wogóle a ta jakoś dobrze wchodzila,dobrze sie wszyscy bawili,a jednocześnie nie zataczali się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha
a my mielismy POLSkA i tez nikt nie narzekal.bardzo ladna butelka w dodatku ze zlota etykietka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my 3 lata temu mielismy BIALA DAME - wódka dobra, ladnie sie prezentowala, goscie zachwyceni i taniej wyszlo kupic w hurtowni.niestety nie wiem jak teraz z cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnoł dziołszka
justys23ss -autorka pytała jakieś 10 lat temu , teraz to już nieaktualne wiele się zdarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj się ze mną w sprawie alkoholu.Pracuje dla międzynarodowej firmy Diageo właściciela m.in. Smirnoffa telefon 602 214 357 Pozdrawiam Marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobra jest lokalna wódka Sieraków. Wiele moich znajomych wybiera tradycyjne rozwiązania: BOLSA, STOCKA lub Pana Tadeusza. droga, ale warta swojej ceny jest także Wódka Potocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam Finlandie 2miesiące temu na weselu, trafiony wybór-elegancka butelka ,goście nie narzekali,jedyny minus to cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×