Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

znowu mi olka gorączkuje..a chciałam z nią iść na zakupy i kupić jej coś fajnego. chłopa juz nie ma w domu-zobaczymy się za 2tyg -jak dobrze pójdzie :) czuję się jakoś tak- fajnie :) zaplanowałam sobie dziś odsyfianie domu.na razie mi wychodzi..ale jak widac przysiadłam zmęczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj będe odsypiać wczorajszą imprezę:-) W domku troszkę syfu ,ale mam do czwartku WOLNE, więc chyba moge trochę poleniuchować:-) Tym bardziej ,że czekam na @ i coś mi się zdaję,że to będzie :\"już za chwileczkę juz za momencik...\"Więc chyba się dzisiaj usunę w cień ,co by nie warczeć na domowników :-P pozdrawiam Lige Kobiet :-) :-) :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski... Ja tez powinnam odgruzować mieszkanie bo jak małe dziecko w domu to katastrofa:D:D:D Pełno zabawek na podłodze, 2 pary kapci, skarpetki, szczotka do czesania i do butów, kość...3 piłki, i wiele innych rozweswlaczy mojego piesunia:) Bardzo szczeka na szczotkę do butow, chyba jest nie w jego typie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam dziewczyny Mam takie pytanie, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z pigułkami o nazwie DIANE-55. To jest chyba jakaś now odmiana Diane -35. Jeżeli mogłybyście mi coś doradzić, to będę wdzięczna. Brałam kiedyś Diane-35 i byo ok, ale potam lekarz przepisał mi Mercilon, po którym 1. Przytyłam; 2. Zanikło mi całkowice libido; 3. miałam ciągłe bóle głowy. Od roku nie borę w ogóle pigułek, ale chialabym zaczać brać. Czekam na opinie na temat Diane-55. Pozdrwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) Ja niestety Ci nie pomogę bo nie brałam tych pigułek...Może dziewczyny coś doradzą:) A wogóle musisz je brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A****A... teoretycznie nie muszę, ale wiesz wolałabym brać, bo będę się pewniej czuła. Nie mogę sobie teraz na dziecko pozwolić... mio, że chciałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluna: wiesz co, pierwszy raz słysze o Dianie 55! Nawet w necie nic nie znalazłam:O Ja przez 4 miesiace swojego czasu bralam Diane 35. Dla mnie byla jak inne tabletki, jak Cilest np. Naprawde chcesz znowu brac? tak ładnie rok juz nie bierzesz, moze organizm sie troche juz na nowu ustabilizował... nie szkoda Ci troszeczke znowu go męczyć? Ale jak tak postanowiłas, to OK.Wiesz, ja juz nigdy nie bede obiektywna w stosunku do zadnyc pigułek, bo strasznie sie do nich zraziłam, na całe zycie:O Ja wlasnie posprzatalam cale mieszkanko, jest ładnie:) Co to rozweselaczy, to mój psiak-senior do tej pory sie bawi kapciami;) ma takie swoje dwa ulubione, kiedys były moje (wiecie, takie jak dla dzieci, w kształcie małpek) i on sobie je pare lat temu upodobał i mi je zabrał;) Do tej pory z nimi łazi, zabiera je sobie jak idzie spac, a jak ktos przychodzi do domu to mu je przynosi, zeby mu rzucac;) madzik, ucałuj córę i życz jej zdrówka od Cioć:) mała - Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy Cie nie zdradzi..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co najwyżej
troche pokurwi i pobluzga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry, u mnie podobnie z kapciami...miałam takie tygryski:)Pluszowe...Jak przyniosłam psiaka do domu to sie na nie położył i zasnął:) Tak juz zostało:) ale jeszcze zabrał mi takie z frotki;) przymierza sie też do laczków:P z cekinkami ale bronię ich dzielnie:)pewnie niedługo mu oddam:) dzis w nocy dał mi popalić...cały czas cos skrobał, lizał...i całą noc puszczał bączki:D:D:DTakie głosne, w szoku byłam:P Zjadł chyba za dużo trawy:D poszłam z nim na spacer o 9,00 i tak mnie wypizdziło, że szok:P Brrrrrr. Nie cierpie zimy i jesieni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój też jak się szczególnie nażre suchego żarcia to pierdzi. Potem jak mój mąż se piernie to zgania ze to nie on, tylko pies:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo kobitki :) :):) widze ze nie próznowałyscie przez week ... Moja psina zeżarła mi tyle butów a w szczególności obcasów ze szok, poza tym paski ze skóry, portfel, i stare książki mojego dziecka a najlepiej te wypozyczone z biblioteki :) A juz najlepiej jej wychodziło obgryzanie wacików do uszu :) potem bardzo dużo czasu spedzała na załatwianiu sie :) miłego dzionka ps. acha dzieki wielkie za wszystkie @ od Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluna .... Nigdy nie brałam diany ale moja kolezanka ją łyka i mówi że wszystko ok. Natomiast po mercilonie to fakticum łeb miałam 5 x 50.... Teraz jestem szczesliwą niejadaczką i wiem że zyje. Pomysl o tym ze są tez inne zabezpieczenia przed ciążą. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj w pracy:( Ale wychodze wczesniej bo prawie nikogo nie ma, a jade dzis za miasto na cmentarze.Na szczescie w Łodzi sliczna pogoda, słoneczko świeci:) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berry ja tez jak widac dzisiaj w pracy - ale wczesniej nie wychodze :( w Bielsku tez ładna pogoda ale rano był mrozik ... Buziaki ps. powinno dzisiaj dojsc no nie ? chyba ze w srode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !! widze ze topik rosnie w oczach:D ja juz tu bede coraz rzadziej was odwiedzac . cholera tak mi brzuch rosnie , znwou mam schize:/ mam zamiar sobie kupic chrom:D podobno fajnie sie chudnie ... moze macie jakies doświadczenia z nim??? byłabym wdzięczna za każdą odpowiedz :D:D papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pij czerwona herbatkę...Tylko Pu-Erh Bio Active:) daje super efekty przy systematycznym piciu:) Ja jejeczkuję i mnie brzuch boli:( jadę zaraz do rodziców na obiad a potem idziemy na cmentarzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaaa wiesz ja tez sobie kupię ten chrom..i magnez koniecznie.Żłopię tyle kawy że chyba mi już wszystko wypłukała..a na czekoladę patrzę spojrzeniem maniaka..@mi sie zbliża i buzię mam w uroczych krosteczkach a dla otoczenia robię się wyjątkowo nie miła..starego nie ma więc nie mam na kim odreagować :( trochę powrzeszczę na olę..trochę poburczę na teściową..a ze zachrypnięta jestem bo mnie coś bierze to staję się małoprzekonywująca z tym moim basem.. w telewizji dzisiaj same płaczliwe filmy-zauważyłyście?..zawsze na \"Znahorze\" chociaż go widziałam miliony razy płaczę jak bóbr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wrócilam z cmentarza, teraz idziemy do mamy na obiad, wiec wpadlam tutaj w krótkiej przerwie, Musze jeszcze zajarac, bo do tej pory przy mamie nie palę:O Ladne jaja co, prawie 30 na karku;) Kiedys wiedziala ze palilam potem jej powiedzialam ze rzucilam i tak juz zostalo. Pogoda przepiekna, az chce sie uśmiechac;) Dziewczyny a na co jest ten chrom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrom ma niby hamowac apetyt na słodycze..w sumie podejrzewam że to jedna wielka bujda na kółkach ale moze by spróbowac?..jeszcze dokupię sobie magnez do kompletu.. jutro jedziemy na cmentarz..dzisiaj choruję..na gardło.. sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam od kolezanek ze chrom działa i rzeczywiscie 2 schudły :D takze czas na mnie własnie sie objadłam jak dzika świnia:O ostatnio w ogóle mam problemy z trawieniem😭 i brzuch mam wzdety blee........ zaczene brac chrom od malejacego księzyca :D wtedy najlepiej sie chudnie D: 👄 spadam wreszcie sie ubrać i czas na cmentarz , u nas takei korki ze chyba na piechotke pojdziemy :( a takie wietrzysko :( pozdro paptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to chyba chrom nie dla mnie, ja i tak jestem chuda i moge sie obzarac na potęgę wszystkim do mi wpadnie w rece i o kazdej porze i tak nie utyję, nawet kilograma, chocbym chciała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ - a mnie po chromie mdliło i tak jakoś nie dobrze było,ble... A słodycze i tak i tak wpierdzielałam na potęge!!Bo ja po prostu KOCHAM słodycze!!!...i chyba już bez nich nie moge???....Ostatnio za mną chodzi taki torcik węgierski z wisienkami..mniam...chyba jutro pójde do cukierni...:-) :-) :-) A co tam, w końcu zapisałam się na step i siłownię to zrzucę ten torcik w pół godzinki :-D buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mała to żeś zaszalała:) Ciekawe jak dlugo bedziesz miała zapał:P Ja jestem bardzo niezdyscyplinowana i mi się wiecznie nie chce:P Wszystko tylko na chwilę, żadnych stałych sytuacji. Nie cierpie monotonii, nie znosze slowa \"muszę\" ono w moim powazaniu nie istnieje:D Jak juz coś muszę wbrew swojej woli to jestem bardzo nieszczęśliwa:( Cierpie strasznie:( Czasem cos \"muszę\" to oczywiste...ale kurna sie katuję normalnie. Nawet mojego psa uczę, że jak ja śpię to i on śpi i nie ma, że boli...Nie ma, że 6 rano i \"baczność\". Oczywiście wiem, że to obowiazek ale staram sie go wychować pod siebie:) Moi znajomi dokonali cudu, maja goldena i tak go wychowali, że on wyłazi na dwor jak oni chcą a nie jak mu sie podoba:D Skubany jest szcześliwy:D Póki co, jest jesień, której nie znoszę...potem zima, ktorej nienawidzę....bo: 1. Moje dlonie zaczynaja przypominać papier ścierny i ni cholery nie da rady tego usunąć...Super olejki, oliwki, parafina...nie działa! 2. Mam wysuszone i piekace usta. Nieznosze tego! 3. Jest mi wiecznie zimno...nawet grzaniec dziala chwilę:( 4. Boli mnie pęcherz non stop bo mi pizga po podwiazkach:( 5. Wsio jest szaro i do dupy... 6. No i mam depresję jesienną z braku światła co widać na załączonym obrazku:( 7. Nie mogę chodzić do solarium, samoopalaczy nie znoszę...Ale chyba się wybiorę na solarkę bo blada jestem jak dupa wołowa:P Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj
mężowi dupy, to cię rozgrzeje! A jak będziesz dawać stale, to ci będzie stale cieplej. A że nie jesteś 100% kobietą, tylko zimną rybą to... ci zimno jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo być ROZGRZEJĘ...z wrażenia zjadło mi \"o\" CIULU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCIAŁABYŚ
chciałabyś, oj chciała, tylko że ja się dupy brzydzę!!!!! a twojej w szczególności!!! ZIMNA RYBA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCIAŁABYŚ
Wbrew pozorom bawią mnie twoje teksty...nie ma to jak jedna osoba pisze w kółko pod wieloma nickami! Ty złamasie! Juz ja Cie załatwię!!!Wkurzyłes mnie i to ostro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×