Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość majaaaaaaa
czytam to od samego początku , ale dopiero się odważyłam coś napisać . chcę zrobić badanie połówkowe na zamenhofa , nigdy tam nie byłam ponieważ mam dalego , nie jestem z białego , ale słyszałam że można zrobić zdjecie nagrać na dvd itd .którego lekarza wybrać , w recepcji zaproponowała ŚWIĘCA LEMANCEWICZA I jakąś kobietę ale nie pamiętam nazwiska , chciałabym się dowiedzieć czy to chłopiec czy dzieczynka ,a lekarze z mojego rejonu często się mylą słyszałam że na zamenhofa jak powiedzą to raczej na 100 %] możecie mi coś podpowiedzieć , jak wogóle wygląda te badanie itd ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaaaa - chodzi Ci zapewne o badanie prenatalne... mi robił je doktor... ale nie pamietam nazwiska.. z tego co wiem to on raczej jest w tym najlepszy.... o kobiecie nei słyszałam.... Jeśli chodzi o płec dziecka to raczej te badanie potwierdzi ją na 100%. Badanie wygląda jak zwykłe usg tylko twra troche dłużej bo az godzine.... lekarz w miedzyczasie opisuje i mówi wszystko o dzidziusiu.... Co do nagrania tego na DVD- fajna sprawa ale uważam ze zdjęcie kolorowe usg starczy- film... nie koniecznie.... ale każdy ma inne zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaaa
ale jaki lekarz ????? :) to dla mnie najważniejsze :) koszt tego badania 190zl , wraz ze zdjęciem i nagraniem więc niech będzie i to i to :):) , no i ta pewność że się o płci nie mylą , bo niestety lekarze z mojego rejonu często się mylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym musiała zobaczyc w domu jaki lekarz bo na usg pieczatka pisze- jak nei zapomne jutro- dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzial1
majaaaa - z moich informacji wynika, że Lemancewicz jest najlepszym specjalistą w badaniach prenatalnych. Wybrałaś sobie fajny login (chyba, że tak masz na imię), bo moja córeczka, która spóźnia się już (albo dopiero) dwa dni ma się nazywać Maja. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia125
Czesc dziewczyny.Mam termin porodu na listopad i szukam szpitala w którym nie przeżyje Horroru.Pierwszego syna rodzilam 13 lat temu i nie wspominam tego z usmiechem.POMOCY,który szpital wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaaa
oki , wiec jutro zadzwonię i umówię sie w takim razie z Lemancewiczem co do loginu , to jedyne imię dla dziewczynki jakie mi isę podoba to maja......ale nie wiem co będę miała , synka już mam :) zresztą cała moja rodzinka ma chłopaków , nie ma ani jednej dziewczyny , więc bym bardzo chciała...:) ale to nie zawsze się udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziewczyny Ja po raz pierwszy na forum. Wlasnie moim lek prowadzacym jest dr.Lemancewicz-ktorego goraco polecam. Termin porodu mam na 25.10. ale bede rodzic na parkowej(c.c). pozdrawiam wszystkie jesienne mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzial1
Witam!!! Już nie mam siły czekać na poród, jestem zdenerwowana, skoncentrowana na swoim ciele i objawach, których ani widać ani słychać (trzy dni po terminie). Dziś idę na drugie ktg zobaczymy co przyniesie wynik ale pewnie nic. Wolała bym urodzić wcześniej i zazdroszczę takim dziewczynom, oczekiwanie to najgorsze co mogło mnie spotkać. majaaaaa - a u mnie w rodzinie odwrotnie same dziewczynki i to, że ja będę miała dziewczynkę też mnie bardzo cieszy. To moje pierwsze dziecko i przy kolejnym (jest taki plan, ale jak będę przeżywać taką traumę to nie wiem jak będzie) też pewnie będę chciała odmienną płeć. Mam nadzieję, że Twoje badanie wyjdzie dobrze. POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik28 jak miło ... równiez mam termin na 25.10 ;) i planuj rodzc na zamenhoffa.... ale dziwnie skoro do Lemancewicza chodzisz na Zamanhofa a rodzisz na Parkowej? Pogubiłam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyżej post pomyłka jest... nie \"planuj rodzic\".. tylko\" planuje rodzić (ja)\" :P pseprasam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tenka , wiesz ja caly czas bylam nastawiona na klinike Arciszewskich, i dopiero na ostatniej wizycie moj lekarz powiedzial ze wolalby mnie ciac na Parkowej, nie podal przy tym zadnej konkretnej przyczyny, mi to jest bez roznicy pod warunkiem ze on tam bedzie. Boje sie okropnie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja juz po:) polecam klinikę -rewelka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaaa
skoro polecacie lemancewicza , zapisałam się na 11.09 , nigdy tam nie byłam , więc będę miała okazje zobaczyć tą klinikę. będę wkońcu już pewna co będzie :) albo maja albo jaja :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro gratulujeee !!!!! Widze szybko sie z porodem uwinelas : Napisz koniecznie jak sie czujecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaju na pewno bedziesz zadowolona z Lemancewicza, jesli chodzi o usg to podobno w wojewodztwie jest bezkonkurencyjny, nie na ciaga na niepotrzebne badania, a z kolei jak sa potrzebne to kieruje na takie ktore sa refundowane, u mnie plec malenstwa rozpoznal juz w 22 tc. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaaa
dzięki madzik , jak wrócę z bialego to napiszę co się tam dowiedziałam :) , ja tez będę w 22 tc , ty jeszcze nie urodziłas ? ale ma być dziewczynka tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie dziewczynka-tatus baaardzo sie ucieszyl ;) i chodzil dumny jak paw. Ja mam termin na 25.10, ale tez musze sie umuwic na wizyte, jak wroce do Białego, terza jestem nad morzem, korzystam z ostatnich dni wolnosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek.3320g,55cm:) Bardzo mi się spodobał z obchodów drLenczewski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro gratuluje synka!!!🌻 🌻 🌻 Jak znajdziesz chwile to napisz cos wiecej... Nie wiem czy wybrac na prowadzacego Lemancewicza czy Lipskiego? O Lemancewiczu tylko slyszalam ze dobry a u Lenskiego raz bylam i wydal sie ok... Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenczewski tez na L... Duzo dziewczyn chwalilo tu lekarza na L., tylko którego??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale namieszalam... u Lipskiego bylam chcialam napisac... skad mi tez Lenski??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super duzo zdrowka mamie i Malenstwu !! Jakie imie wybralas? A jak u Was dziewczyny z imionami, macie juz jakies upatrzone , ulubione, czy cały czas Wam sie zmieniaja pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd sie dowiedziałam z mezem że bedzie syn to imię wybrane zostało błyskawicznie- teraz tylko czekć an przyjście na świat. Macro jak bedziesz miała chwile napisz jak to wszysko wygladało bo wiem ze rodziłas SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaaa
madzik , no u mnie dziś 2 raz potwierdził lekarz że będzie chłopak , więc chyba i na zamenhofa nie powiedzą nic innego ....a miałam jeszcze taką nadzieje w 16tc że sie jednak pomylił , ale nic z tego nie ma cudów ......:( , drugi chłopak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro---przyłączam sie do gratulacji! Sokojnych nocy zyczę i usmiechnętych dni:) I oby wróciło kawałek lata dla naszych maluszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
ostrzegam nie idzice kobiety na zabieg ani na żądną operację do arciszewskiego. Okropnie poczułam się jakbym była w państwowym komunistycznym szpitalu. Ordynarny anastazjolog, nie kulturalne pielęgniarki nie umią nawet powiedzieć dzień dobry, przekładano mi godzinę operacji i tak wylądowałam na sali gdzie się przejmuje porody i tak kilka razy przychodziły pilegniarki to lekarze z dzidzusiami to o żadny spaniu nie było mowy a rano słyszałam wyznania pilegniarki co ona kupiła na raty(słowo tak głośno mówiła że nie dało się nie usłyszeć). A lekarz powiedział że będzie tak pięknie że będę miała dobrą salę.Brak podejścia do pacjentki byłam tak zdenerwowana że nie pamiętalam daty urodzin mojego dziecka.Żadnej opieki po zakończonyej operacji. A na drugi dzień pielegniarka bez konnsultacji lekarza powiedziała że mogę wyjść i czekała ponad godzinę na dokumenty.Jest droga i beznadziejna klinika p.dr Arciszewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
powiedzicie dziewczyny gdzie można urodzić bezpiecznie i po ludzku ale nie prywatnie. Jetem w I tymestrze ale już teraz szukam szpitala w biały i nie wiem czy nie rodzić w Suwałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×