Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość test ciążowy z paseczkami

****

Polecane posty

Gość test ciążowy z paseczkami

Kochane, mam pytanie: zrobiłam sobie test ciążowy quick vue firmy quidel i wyszedł mi jeden pasek, niebieski niestety, ale jak się bardzo dobrze przyjżałam, to obok tak jakby przebijał się nieśmiało drugi, różowawy, z tym ze b. niewyraźny. No i nie wiem, czy ten test zawsze tak wygląda, jeśli nie ma ciąży, czy może tego drugiego paseczka w ogóle nie powinno być widać..? Może to moje pobożne życzeni, bo chciałabym mieć dziecko, dlatego proszę, zeby ktoś, kto zwrócił na to uwagę podpowiedział, jak to z tymi paseczkami jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etkapetka
Nistety moja wypowiedź Ciebie nie ucieszy ... Pasek musi być wyraźny. Mi też prześwitywal ten drugi, ale w aptece mi powiedzieli że to nie ciąża. Dla pewności proponuję abyś zrobiła ponownie za 2 dni ale innej firmy :) Powodzenia!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug mnie
to jest ciaza. nawet jesli ten drugi paseczek jest malo widoczny. zreszta, o ile pamietam w instrukcji tego testu takze jest to napisane. a poza tym zawsze mozesz isc do lekarza albo zrobic badania w laboratorium. wtedy bedziesz wiedziec na 100%. a jesli to ciaza - np to jestem pierwsza, ktora ci gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy z paseczkami
dzięki moje Drogie! Opakowanie nie zawierało takiej informacji, szukałam też trochę przez wyszukiwarkę, ale nic nie znalazłam. Wiem, ze najlepiej iść do lekarza, ale on określi ciąże dopiero gdzieś po 4 tygodniach od dnia zajścia, więc to jeszcze dla za wcześnie (dwa tygodnie) Wiem, że po prostu trzeba poczekać, bo może natura sama to wyjaśni :-( ale ...chyba chciałam sobie "kupić " jeszczę chwilkę z nadzieją, że może będzie dzidziuś. Myślę, że wiele z Was mnie zrozumie. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie - czekam na wpisy. Pozdrawiam mamusie, przyszłe mamusie, jeszcze nie mamusie i w ogóle wszystkie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
a ja myślę, że możesz byc w ciąży. :) u mnie dokładnie było tak samo. nawet w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł mi taki słaby. a teraz jestem w 3 miesiącu! :) w sumie zrobiłam 4 testy bo każdy był niewyraźny. i w końcu sie wkurzyłam i poszłam zrobić badanie krwi. jak nie byłam w ciąży to nie było żadnej kreseczki. a te teraz były jak cień i pojawiały sie po dobrych 5 minutach (albo mi sie tak czas dłuzył:)). pochwal sie jak juz bedziesz pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy z paseczkami
dzięki moje Drogie! Opakowanie nie zawierało takiej informacji, szukałam też trochę przez wyszukiwarkę, ale nic nie znalazłam. Wiem, ze najlepiej iść do lekarza, ale on określi ciąże dopiero gdzieś po 4 tygodniach od dnia zajścia, więc to jeszcze dla za wcześnie (dwa tygodnie) Wiem, że po prostu trzeba poczekać, bo może natura sama to wyjaśni :-( ale ...chyba chciałam sobie "kupić " jeszczę chwilkę z nadzieją, że może będzie dzidziuś. Myślę, że wiele z Was mnie zrozumie. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie - czekam na wpisy. Pozdrawiam mamusie, przyszłe mamusie, jeszcze nie mamusie i w ogóle wszystkie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry test
Tez kiedys mi wyszedł taki test i okazało sie ze była to ciąża tylko ze na poczatku jest niski poziom hcg i moze wyjsc jasniejsza kreseczka Do tego wynik mogł byc zrobiony niepoprwanie badz jakies inne przyczyny ale wedlug mnie jest to na 90% ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na moim teście, w ulotce, było napisane, że dwa paski nie muszą być wyraźne, nawet blady kolor świadczy o ciąży. Ale nie pamiętam nazwy teego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy z paseczkami
Niestety, Moje Drogie, jak się dość szybko okazało w ciąży nie jestem, więc ten różowy paseczek w teście musałam sobie wmówić...Szkoda, ale - tak bywa. Innym życze więcej szczęścia, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×