Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania28

urodziłam 11 tygodni temu i włosy mi wychodzą garściami

Polecane posty

dziewczyny czy miałyscie takie historie? i jak sobie poradziłyście? ja chyba zwariuję, włosów już mam chyba tylko połowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne
wiem, ze sie martwisz, ale... mimo wszystko tylko jedno ci powiem - nie przejmuj sie tak bardzo. to normalne po ciazy. to wina hormonow. zobaczysz, ze wszystko wroci do normy, tylko, ze wlosy rosna wolno wiec uzbroj sie w cierpliwosc. ja po ciazy mialam jeszcze jedno spostrzezenie. sciemnialy mi wlosy. bardzo. po urodzeniu dziecka wrocily do normalnego koloru i wygladalam jakbym miala odrosty. kolor niby ten sam, ale roznica odcieni o kilka tonow. smiesznie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayka
Wszystko dlatego, ze dziecko zabiera Ci wszystkie witaminki. Natychmiast kup sobie jakiś zestawik w aptece dla kobiet karmiących ! Jedzo owoce (oczywiście nie wszystkie) i nabiał !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe....
Kayka, a skad takie informacje? Z poradnika twojej prababci? :) Moze jeszcze doradzisz jej zeby jadla za dwoje, bo dziecko z niej wszystko wysysa? :) Klopoty z wlosami po ciazy to norma. Zawsze wypadaja i sa za to odpowiedzialne hormony, ktore pracowaly jak szalone przez 9 miesiecy, a teraz ich wydzielanie wraca do stanu sprzed ciazy. I tyle. Dziecko to nie wampir. Chociaz z tymi witaminami to nie jest glupi pomysl, pod warunkiem, ze po konsultacji z lekarzem sie je zazywa. Nie wolno nic na wlasna reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala koala
Przestan karmic i klopot z glowy :) Dziecko wyciaga z ciebie co najlepsze, a jak tak dalej pojdzie to z ciebie zostanie ruina. Witaminy pomagaja, ale w bardzo malym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa....
A niektorym to nawet mozg wyciaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem te witaminy codziennie zalecone przez lekarza, zaczełam je brac dwa tygodnie po porodzie. I do tej pory było wszystko w porządku aż do tej pory...wi w dodatku zaczeły mi się jeszcze szybko przetłuszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 2003
Ja miałam ten sam problem i wiem ze swojego doświadczenia że napewno nie wyłysiejesz,moja córka ma roczeka a włosy mi juz nie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety to też są uroki
macierzyństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×