Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awe

CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA?

Polecane posty

Gość awe

Hi, pewnie macie w tym większe doświadczenie, ja nie mam jeszcze dzidiusia a bardzo byśmy z mężem chcieli "byc w ciąży". Czy keidy na teście ciążowym wyszła mi jedna wyraźna kreska (czyli niby brak ciąży) i drauga taka jasniejsza, ale zauważalna (na instrukcji napisano, że kiedy sa 2, to jest ciąża), to czy jest prawdopodobieństwo ciąży? Czy którejś zWas tez tak kiedyś wyszło? I jaki był ciąg dalszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po
Mi w ciąży wyszła jedna, wyraźna kreska(czerwona) na ciąże i byłam - test robiłam jak okres spóźniał mi się tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw28
Najlepiej jutro wykonaj test raz jeszcze dla pewności. Ja robiłam test 3 razy, najpierw mi wyszło, że jestem w ciąży, potem, że nie jestem a trzeci raz nie wyszedł, ale jak poszłam do lekarza to on potwierdził mimo wczesnej ciąży, bo 6 tyg., że faktycznie jestem w ciąży. Dziś moja pociecha ma niecałe 3 lata. Wielu sukcesów i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
dzięki, właśnie zamierzam jutro ranitko zrobic nowy test:) juz kupiłam nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
proszę o jeszcze inne spostrzeżenia, bo na pewno nie tylko 2 osoby maja doświadczenia z testami ciążowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zrób badania krwi na obecnośc hormonu hcg. Będziesz miała pewnośc. Ja wyniki testów ciążowych (dwóch) miałam negatywne mimo iz byłam już wtedy w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dlugo sie starasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet najjasniejsza druga kreska oznacza ciązę. po prostu masz jeszcze małe stęzenie hcg, dlatego kreska jest tak blada. po jakim czasie odczytałas wynik? bo jesli pozniej niz czas zalecany w ulotce to to test mógł po prostu nasiąknąć moczem i kreska \"przebija\". miałam tak raz. a jak byłam w ciazy to tez za pierwszym razem miałam tak bladą kreske ze trzeba było mieć dużo dobrych chęci zeby ją zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempka bardzo ciązowa- o ile mierzyłas ją w sluzówkach i przed wstaniem z łóżka. zrób koniecznie jutro test, a jak wyjdzie druga kreska to idz do gina i powiedz ze masz plamienia- to wazne. prawdopodobnie gin przepisze ci duphaston lub luteine na podtrzymanie ciąży z powodu tych plamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarek55
Jak dla mnie to jestes w ciazy. Bo ja tak mialam jedna widoczna kreske a druga byla ledwie zauwazlna i sie okazalo ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarek55
druga kreska zawsze jest mniej widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itepe
mi się wydaje że blada 2 kreseczka może oznaczać ciąże, gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarek55
Do AWE...i co robilas drugi test ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×