Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AWE

KRESKA MOCNA I KRESKA SŁABA=CZY TO CIĄŻA??????

Polecane posty

Gość asiencja82
PODSUMOWUJĄC Z tego co tu czytam, wynika, że słaba kreseczka to ciąża. Zrobiłam dwa testy, jeden wczoraj wieczorem, drugi dziś rano.Za każdym razem miałam taką tycią, bladą kreseczkę. Również pomyślałam, że ktoś o słabszym wzroku by jej nie zauważył:) Zrobiałm zdjęcie komórą, żeby się kogos poradzić :) Okres powinnam mieć 3 dni temu...Zawsze mam regularnie... Objawy prawie wszystkie inne mam... A to jest pierwszy miesiąc, w którym zaczeliśmy "próbować" :D Nie mogę wysiedzieć w pracy!!! Co mam zrobić? A jeśli to będzie naturalne wczesne poronienie?... :( Czy już powinnam powiedzieć mężowi?.. A może najpierw pogadać z mamą?.... Poczekać?.... Zwolnić się z pracy i lecieć po kolejny test?... Czy może lepiej do lekarza?.... Tak czy inaczej cieszę się tak strasznie, że zaraz się popłacze!! A jeśli sie nie uda??... To będziemy próbowac dalej! Obiecuję się nie załamać, gdyby się nie udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
chyba kiepsko wypadł Ci ten test?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beaga
Mam podobny problem przeczytałam całe forum i z tego co tu pisze też powinnam się cieszyć bo mam 2 krechę taka słabą prawie niewidoczną U mnie było to tak wczoraj zrobiłam test popołudniu i wyszedł negatywny wyrzuciłam go do kosza dziś rano wstałam i coś mnie ckneło poszukałam ten wyżucony test i zobaczyłam tę słabą krechę drugą co wczoraj nie widziałam i się zastanawiam czy to jest ciąża czy mam się cieszyć??? A stramy się o dziecko już od sierpnia zeszłego roku i zrobiłam już tysiące testów i na żadnym nie było nawet bladej jasnej kreski a okres też mi się spóznia i miałam w 23 dniu cyklu takie trzydniowe dziwne dla mnie plamienie teraz myslę że to może było zagniarzżenie bo na okres to nie wyglądało. A nigdy szybciej nie miałam okresu jak 29 dzień cyklu. Zrobię dla pewności jeszcze test ale się boję że się za szybko cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×