Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melodyjka

czy to mozliwe ze jestem w ciazy?

Polecane posty

Gość melodyjka

czesc!opisz moj probelm krótko i konkretnie.Tabletki bralam 3 miesiace po 3 opakowaniu mialam jak zwykle 7 dniowa przerwe i po tej 7-dniowej przerwie mialam wziasc nastepne opakowanie tabletek,jednak tego dnia nie wzielam jej tylko nastepnego.W tym dniu co mialam wziasc tabletke kochalam sie z chłopakiem.Czy mozliwe jest to ze jestem w ciazy?Od tamtego zdarzenia mienely przeszlo 3 tyg i bola mnie piersi,spac mi sie ciagle chce i mam humorki:/ moze ktoras mi doradzi czy to wogole jest mozliwe??pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watpie
mi sie zdarzyło to kilka razy i nie zaszlam w ciaze. bylam tez raz po takiej sytuacji u ginekologa po fachowa porade i ten stwierdzil ze to b. malo prawdopodobne. ale nie polecam zapominania np trzech tabletek pod rzad... a humorki biora sie raczej z kobiecej natury, napiecia przedmies, ewentualnie tak reagujesz na hormony. piersi mnie bolaly przez pol roku od zaczecia brania - okropnie niegramatycznie - tabletek. mialam tez plamienia, bolal mnie brzuch i jajniki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek78
Z grubsza to faktycznie raczej niemożliwe, ale od czasu pewnego zdarzenia już wiem, że spóźnienie lub zapomnienie tabletki może troszkę kosztować. Otóż moja znajoma brała tabletki kilka lat, czasem zdarzało się jej, że wzięła kilka godzin później, a raz zapomniała.... i po 9-ciu miesiącach przyszła na świat pociecha ;) Nie zapomnę jednej rozmowy z nią kiedy zobaczyła jak ja bardzo pilnuję godzin brania tabletek. Powiedziała mi wtedy, że od lat bierze tabletki czasem kilka godzin później, nawet kiedyś tam nie wzięła i nic się nie stało.... Chyba wykrakała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta znajoma zapewne nie zabezpieczyła się prze interreakcjami: a/biotyki, wynioty, biegunka, nie stosowała zabezpieczenia dodatkowego w czasie branie i po zakończeniu brania jakiś leków.... to że się spóźniła parę godzin to nie wpłynęło na to że ma dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×