Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kucharzyk

Co zabrać na kolacje wigilijną do teściów?

Polecane posty

Gość kucharzyk

Na wigilię wybieramy sie do teściów. Co oprócz prezentów wypadaloby zabrać? Jakie potrawy przyrządzić? Bo przecież nie wypada przyjśc z pustymi rękoma. Poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepiej ustalić to wczesniej,głupio by było gdyby wszyscy przynieśli śledzie.Poprostu spytaj teścowej co masz zrobić i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa
Mysle, ze najbezpieczniej jest przynies jakies ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej coś takiego
żeby podbić serce teścia. wkupienie się w łaski teścia to już 3/4 sukcesu. w moim przypadku był to sernik :-D. ale faktycznie lepiej wcześniej z teściową porozmawiać, bo jak wszyscy przyniosą pierogi albo makiełki to może być nieco monotonnie. faktycznie ciasto jest dość bezpieczne bo w sumie nie znam kogoś kto by nie lubił słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantastka
No własnie a ja dostałam zaproszenie na swieta do chłopaka. Bedzie tam cała rodzinka ...co kupic mamie chłopaka? co wziac ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantastka
No własnie a ja dostałam zaproszenie na swieta do chłopaka. Bedzie tam cała rodzinka ...co kupic mamie chłopaka? co wziac ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamie chłopaka
najlepiej kup coś eleganckiego acz bezpiecznego (wszystko zależy czy to pierwsza wigilja u nich czy długo jesteście razem itp), proponuję kupić apaszkę bądź ładną broszkę np srebro+bursztyn, a najlepiej to podpytaj chłopaka co mama lubi i coś dobierz pod jej upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FANTASTKA-najlepiej coś niezobowiązujacego co mogłoby wprawić w zakłopotanie. Może upiecz pierniczki i ładnie zapakuj jak nie umiesz mogą to być jakieś eleganckie czekoladki. Uważam że na drogie lub osobiste prezenty przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodii
myślę że najlepiej zrobić ciasto... szarlotke, albo karpatke... przez święta na pewno zejdzie, a i nie będziesz sie martwić że wszyscy przyniosą śledzie... wesołych świąt życze... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantastka
ja nie ide na wigilie tylko w drugi dzien świat. Nie znam jego mamy jeszcze, choc znamy sie pare lat. A razem jestesmy 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to skoro idziesz na drugi
dzień świąt to może daruj sobie prezent bo to może być odebrane jako podlizywanie się, może też upiecz jakieś ciasto, na pewno będą zadowoleni no i nie tylko mama się ucieszy. lepiej mamie upiecz ciasto lub kup czekoladki jakieś typu ferrero roche czy moncheri czy merci a tacie jakis koniak czy inny dobry trunek. to taki standardowy bezpieczny zestaw, no chyba, że jego rodziece są tacy jak moi czyli tata jest abstynentem a mama nie jada ciast:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantastka
ma tylko mame, jego ojciec nie zyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie obdaruj
szczodrze mamę ale przy pierwszym świątecznym spotkaniu lepiej nie wyskakuj z prezentami, lepiej ciasto lub ładne czekoladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź
ze sobą uśmiech, pogodę ducha i pewność siebie o resztę niech zadba mąż i teściowa w końcu zaprosiła cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×