Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość początkujacaaaaaaa

Diane -wasze opinie

Polecane posty

Gość początkujacaaaaaaa

Wlasnie zaczynam brac tabletki antykoncepcyjne Diane.Jestem ciekawa waszych opini na temat tych tabletek??? piszcie .Za wszytskie odp. z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już było
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo_24
Moja siostra bierze te pigułki (juz ponad rok), glownie dlatego, bo chciala, aby jej cera sie poprawila. No i jest zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacaaaa
o jak cera sie poprawia to super-bo cos ostatnio to cos kiepsko moja twarzyczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itit
gratuluję...brać diane z powodu cery..bardzo mądre..zobaczysz, jak zaczniesz łysieć i chorować po tym syfie jak ja...nie bierz tego diane to lek-napchany hormonami jak tylko się da, ja teraz się leczę szpitalnie na hiperprolaktynemię, depresję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,nie na kazdego diane dziala tak samo.Mi pomoglo w 100%.bralam bardzo dlugo i jest wszystko ok,cere maialm beznadziejna,teraz o niebo lepsza,no i jest to srodek antykoncepcyjny.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............................
mam nadzieje, ze te tabletki na mnie tak nie zadzialaja w koncu na kazda kobiete dzialaja inaczej tabletki anty.dlatego mamy tak duzo rodzajow do wyboru aby wybrac odpwiednie dla naszego organizmu ale dzieki za odp :) gdzy interesuje mnie opinie pozytywne jak i te negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakesch
ja biore dopiero drugie opakowanie diane,cera mi sie jeszcz nie poprawił, w zwazku z tym zaczełam panikowac ze one nie działaa (przde wszytskim antykoncepcyjnie) ale chyba trzeba byc hipopotamem albo słoniem zeby kobieca sawka hormonow nie działała. A co do tej pani która sie leczy na łysienie, to troche dziwne bo przeciez na ulotce jest napisane ze diane pomaga kiedy wypadaja wlosy..tak czy inaczej szczerze wam powiem ze chyba ide do ginekologa i zmienie tabletki... ale to tylko dlatego ze jestem panikara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrzebuje tych tabletek bo cierpie na nadmierne owlosienie i tradzik;/ wlyszalam ze te tabletki naprawde pomagaja ale mozna po nich przytyc a gdy sie je odstawi problempowraca;/ doradzcie mi cos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia0
Diane NIGDY W ZYCIU!!! Po odstawieniu problem wraca,.w dodatku lysieje po nich.SZOK...dlugie,nieregularne i bezowulacyjne cykle i ciazy brak:(:(:( Gdybym tylko mogla cofnac czas nie wziela bym ich do ust,ale juz za pozno:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie mam siły
dziewczyny, to jest sposób doraźny, póki bierzesz, wszytsko ok, a po odstawieniu... nieciekawie... w moim przypadku konsekwencją jest niepewność, czy kiedykolwiek będę mamą... jesli to nie ostateczność (np. silny hirsutyzm) to nie bierzcie, gwarancji, że pomoże na skórę też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia0
do..juz nie mam sily.... Czy wiesz dokladnie czemu nie mozesz zajsc w ciaze po diane,u mnie stwierdzony brak owulacji,podwyzszony testosteron itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elas
Brałam je bardzo długo-coś ok 9 lat, z przerwą na trzecie dziecko.Przed trzema laty preszłam na Cilest -- bezproblemowo, bez tycia , pryszczycy , łysienia tudzież depresji.Każdy organizm jest inny, np. moją siostrę bolała po nich głowa i zmieniła na inne.Jeśli nie będą pasować , to lekarz przepisze Ci pigułki z innej grupy. Ja już rezygnuję z pigułek na rzecz spirali , bo za długo je biorę i jak to określiła lekarka :"niewiadomo jak za parę lat będę przechodzić menopauzę i być może nie obejdzie bez HTZ".Dodam jeszcze ,że mam 38lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie mam siły
napisałam do Ciebie na innym topicu :) najpierw brak cykli, obraz usg jak przy PCOs, leczenie endokrynologiczne... cykle wróciły, ale pojawił się inny problem, teraz nie wiadomo czy są owulacyjne, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie mam siły
elas, tak dlugo pozwoliłaś się faszerować hormonami???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elas
Coroku robię wszystkie badania krwi , wątroby, mammografię, USG itp.Chętnie brałabym dłużej bo bardzo szybko zachodzę w ciążę , a to jest po prostu wygodne. Jestem po prostu bardzo zdrowa i nie było przeciwwskazań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli ktos nie cierni na nadmierne owlosienie to podobno po odstawieniu diane dostaje wlsanie takich objawow... ale jesli mam podwyzszony testosteron to te tabletki sa po to zeby mi go zmniejszyc i dac wieksza dawke estrogenow hormonow damskich.. wiec watpie zeby po odstawiniu diane moj problem powrocil.. co o tym sadzicie??? odp pliss ja musze je brac nie mam wyboru..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok, chcoć dopiero po 3 miesiącahc widzę efekty. Zero trądziku, zero PMS-u, regularne i bezbolesne miesiączki, bark bólu piersi. A włosy wręcz przeciwnie- przestały mi wypadać i są grube i mocne. Minusy------zbiera mi się woda w organizmie przed okresem- w sumie jakieś 3kg wysuszyło mi pochwę na wiórek, więc dbam o to miejsce szczególnie, bo zdarzały mi się jakieś infekcje:( Ale ogólnie jestem na tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co... dobre sa na te problemy wloskowe? nie wroca mijesli przestane brac diane? i czy wogole po tych tabletkach znikna:/ prosze o jakas odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olley
biore diane, lekarzmi powiedzial ze nie ma sensu ich zmieniac skoro wszystko w organizmie jest w porzadku. a przepisal mi je dlatego ze sa za tanie i mialam sklonnosci do tradziku i... wcale ich nie chcialam! teraz i tak dodatkowo lecze sie u dermatologa. kiedys mowil ze sa mega bezpieczne i nie trzeba robic przerwy w stosowaniu, ale widze ze czas zmienic lekarza!!! pojde do innego i powiem wam potem co i jak :) a nie zmienilam tabletek do tej pory dlatego ze nie mialam czasu na zle samopoczucie i jazdy depresynjne (tak mi bylo jak zaczynalam brac czy diane czy mercilon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exelina
straszne paskudztwo(( po odstawieniu nadal włosy sie przetłuszczają...więc po co sie truć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl
Zgadzam sie z "juz nie mam sily", tuz po odstawieniu diane moje dolegliwosci znacznie sie pogorszyly(nadmierne owlosienie,straszny tradzik duzo gorszy niz mialam przed braniem tabletek,no i oczywiscie PCO, z ktorym walcze do dzis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantica123
kiedys bralam ponad 2 lata diane 35 i fakt poprawila mi sie cera, unormowaly miesiaczki,ale... cierpialam na bardzo czeste zapalenia pecherza 2-3 razy w miesiacu i z tego wlasnie powodu je odstawilam,potem bralam cilest ktory polecam jako alternatywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×