Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wasaaw

loki-jakie kosmetyki polecacie /odradzacie

Polecane posty

Gość wasaaw

Tylko zaznaczcie, proszę, czy polecacie czy odradzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi
ja tez mam loki i strasznie ciezko mi o nie dbac:( czesto na glowie mam siano , z mojej praktyki wynika , ze najgorsze sa szampony timotei i fructis, polecam odzywki - w plynie gliss kur'a jest jedna taka rozowa (rewelka!) i odzywke elseve odbudujaca, do wlosow suchych i lamliwych trzeba ja spukiwac ale ja tego nie robie. to najlepsze kosmetyki na moje wlosy, chociaz nie sa idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wosk do włosów, brylantyne,szampon loreal elseve-szampon ujędrniający,woda do włosów garnier Fructis style do loków.Dla mnie te kosmetyki są idealne.Mokre włosy spryskuje wodą z garniera i wcieram wosk,jak wyschną powtarzam tą czynność.Efekt jest piorunujący.Ale to też zależy od rodzaju włosów ,nie wszystkie loki są takie same.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wosk do włosów, brylantyne,szampon loreal elseve-szampon ujędrniający,woda do włosów garnier Fructis style do loków.Dla mnie te kosmetyki są idealne.Mokre włosy spryskuje wodą z garniera i wcieram wosk,jak wyschną powtarzam tą czynność.Efekt jest piorunujący.Ale to też zależy od rodzaju włosów ,nie wszystkie loki są takie same.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez mam krecone wlosy. Jak je umyje i zostawie z odzywka to jeszce jako tako wygladaja, ale na następny dzień juz ani to kręcone ani proste- takie bliżej nieokreślone siano. J a przed wszystkim uzywam duzo odżywek- zazwyczaj na wlosy przesuszone/łamliwe. Co do szmponow to najbardziej pasuje mi fructis, choc nivea do włosów kręconych tez nie jest zła. zycze powodzenia w szukaniu odpowiednich kosmetykow i cierpliwosci do kedziorów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+++ polecam+++: szampony: glis kur - polysk jedwabiu (wlosy sa blyszczace, miekkie) guhl ( niestety niedostepne w pl) odzywki: glis kur - polysk jedwabiu (bez splukiwania) ---odradzam---: fructis (siano!) dove (siano) timotei(suche)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie z tym Fructisem coś musi być ... Nie miałam innej możliwości i musiałam go użyć, a od 2 dni zastanawiam się dlaczego nie mogę dać sobie rady z lokami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry jest
wosk z salonu fryzjerskiego- podkreśla skręty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
ja tez mam loki, zaraz po umyciu , wtarciu pianki sa naprawde ladne, spreezyste i poskrecane, jednak rano mam to samo co wy!!! siano!! zalezy mi na kosmetyku ktory bedzie dawał naturalny efekt, czy woski o ktorych tu mowa nie daja 'mokrego' efektu? Super jest polska pianka ekstra mocna firmy Joanna, przewayzsza fructis (niby do wlosow kreconych )o glowe i jest tania!!! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysia
Żeby loczki się pięknie układały włosy muszą być zdrowe.Dopiero wtedy różnego rodzaju kosmetyki podreślą sręty.Bardzo dobry jest szampon i odzywka z serii Nivea Hair Care, włsoy są gładkie skręt jest podreślony i włoski są błyszczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mewa
ja polecam po umyciu wlosów zastosować na mokre loki gumę z garniera (ja uzywam extra strong) wklepać ją palcami we włosy a nastepnie je wysuszyć pod zimnym struminiem suszarką z dyfuzorem... mi wychodzą naprawdę piękne loki.. na koniec dla połysku spryskuję je lakierem do włosó lekko z firmy loreal pari.. tylko ze ja mam z natury kręcone włosy to mi te kosmetyki są tylko potrzebne do pielegnacji ich, ale jeśli ktoś by chciał sobie zrobic takie loki, a z natury ma raczej proste wlosy to nie gwarantuje ze mu wyjdą moim sposobem.. dodam tylko ze taki sposób pielegnacji loków doradzila mi fryzjerka;);* pozdrawiam serdecznie 4mewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×