Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda_niedoinformowana

Czy dziewica może mieć nadżerkę??

Polecane posty

Gość młoda_niedoinformowana

Proszę podzielcie się swoja wiedzą. Czy ten problem dotyczy tylko kobiet, które rozpoczęły współżycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngay
niestety coraz cześciej problem ten dotyczy kobiet które nigdy nie uprawiały seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_niedoinformowana
Dziękuje za tak szybka odpowiedź. Czekałam na jeszcze na inne. Może jutro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nawet ja mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że może. Jedna z moich znajomych miała ją jeszcze jako dziewica i to naprawde sporą... Jest teraz po wypalaniu, lekarz powiedział, że przy tak rozległej nadżerce mogą pojawić się problemy przy porodzie (z rozwarciem szyjki macicy). Ona biedna spanikowana, bo nadal dziewicą jest a tu taka sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena
Może mieć. Ja miałam. Odkryta została podczas mojej pierwszej wizyty u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathia
Jestem dziewica i mam:( własnie przed podjeciem leczenia. Ginekolog powiedziała mi zeby pocezkac az nie bede ( a mam to w planach). Jedno pytanie jak długo sie goi po wypaleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZERWA NA REKLAME
:) :) :) :) :) www.monicomp.pl WEJĆ WEJĆ WEJĆ KONIECZNIE :) :) :) :) :) gadu-gadu 6759623 MONICOMP FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA ul. Rzgowska 160 95-200 Pabianice NIP 731-106-01-20 Nr konta: 24 1140 2004 0000 3602 3611 2381 mBANK sklep@monicomp.pl Tel: (042) 226-06-15, 601-659-290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamka
:) :) :) :) :) www.monicomp.pl WEJĆ WEJĆ WEJĆ KONIECZNIE :) :) :) :) :) gadu-gadu 6759623 MONICOMP FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA ul. Rzgowska 160 95-200 Pabianice NIP 731-106-01-20 Nr konta: 24 1140 2004 0000 3602 3611 2381 mBANK sklep@monicomp.pl Tel: (042) 226-06-15, 601-659-290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katha - ja miałam dwa razy wypalaną - i jak prądem to goi się około miesiące i przez ten czas zero sexu i alkoholu (krwotok może być) a potem miałam kwasem i wtedy lekarz mi przez tydzień zabronił się kochać:) niestety nie wiem jak jest w innych sposobach - ale lekarz na pewno Ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathia
dziekuej Asiu za pomoc wiesz lekarze niestety nie doinformuja dlatego pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co zrozumiałam - to jeszcze nie miałaś zabiegu?? to nie martw się napewno Ci wszystko powie. teraz jest tyle metor - prąd, zamrażanie, kwas, laser - wszystko zalezy od tego jak duża jest Twoja nadżerka :). pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathia
nie miałam i troche sie martwie stad moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
na czm polego w ogole ta nadzerka i z czego ona sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadżerka chyba powstaje
wskutek nieleczonej infekcji, więc i dziewice mogą się jej nabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko po nieleczonych infekcjach. U mnie np. lekarz stwierdził tzw. nadżerke wrodzoną - to taka cecha budowy nabłonka, nabłonek gruczołowy rozrasta sie w strone pochwy, czy coś takiego....W każdym razie jest to \"cecha osobnicza\" i żadnego wpływu na jej powstanie nie miałam. Ale i tak sie cholery pozbędę ;) Pozdrawiam wszystkie \"nadgryzione\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko po nieleczonych infekcjach. U mnie np. lekarz stwierdził tzw. nadżerke wrodzoną - to taka cecha budowy nabłonka, nabłonek gruczołowy rozrasta sie w strone pochwy, czy coś takiego....W każdym razie jest to \"cecha osobnicza\" i żadnego wpływu na jej powstanie nie miałam. Ale i tak sie cholery pozbędę ;) Pozdrawiam wszystkie \"nadgryzione\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coq
Ja rowniez miałam nadżerke jako dziewica... i to całkiem sporą. Miałam zamrażaną- zabieg całkowicie bezbolesny (poza niewielkim skurczem mięśni macicy przez jakieś 5 minut -ale to chyba bardziej ze strachu..) Poza tym myśle, ze w tej chwili odchodzi się od metody wypalania nadżerki, a o kwasie to nawet nie słyszałam (istnieje wogóle jeszcze coś takiego?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda dziwica to juz nie jestem :-) ale mam nadzerke i 6 stycznia jestem zapisana na jej zamrazanie!niby jest mala ale ciagle mam stany zapalne ktorych nie moge sie pozbyc..., boje sie i w ogole denerwuje bo wiem ze to sie goi ok 2 miesiecy i leci woda i zero sexu przez tyle czasu!najbardziej to mnie ciekawi jak jest z tym ze sie saczy ta woda i ile tego jest i z jaka intensywnoscia?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda dziwica to juz nie jestem :-) ale mam nadzerke i 6 stycznia jestem zapisana na jej zamrazanie!niby jest mala ale ciagle mam stany zapalne ktorych nie moge sie pozbyc..., boje sie i w ogole denerwuje bo wiem ze to sie goi ok 2 miesiecy i leci woda i zero sexu przez tyle czasu!najbardziej to mnie ciekawi jak jest z tym ze sie saczy ta woda i ile tego jest i z jaka intensywnoscia?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też
jestem dziewicą i miałam zamrażaną nadżerkę ponad rok temu. Lekarz mi powiedział, że u młodych kobiet, które jeszcze nie rodziły nie powinno się robić wypalanki, bo potem mogą być jakieś problemy. Z tą wodą to nie jest tak tragicznie, trochę się sączy przez jakiś czas, ale do przeżycia. W sumie nie taki diabeł straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mnie zaniepokoiłaś
ja również miałam nadżerkę wrodzoną i miałam wypalaną. Zabieg nie bolał, miałam plamienia niewielkie.Lekarz zalecił mi życie w celibacie przez 2 miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_niedoinformowana
Dziękuję wszystkim za udzielone odpowiedzi. Raczej wszystkie potwierdzają tą sama tezę. Możecie mi jeszcze jedno wyjaśnić?? Skoro dziewice bada sie przez odbyt (a nie za pomocą wziernika), to jak lekarz może zauważyć nadżerkę - zmiany na szyjce macicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucia
Tak! kobieta, która nigdy nie uprawiała seksu tez może mieć nadżerke. Moja koleżenka-dziewica własnie usłyszała o nadżerce na swojej 1 wizycie u ginia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuMartu
Hej dziewczynki :) Ja też mam nadżerke-wrodzną. Byłam dzisiaj na pierwszej w życiu wizycie u gina i nie było najgorzej :) Pani stwierdziła u mnie nadżerkę wrodzoną, zrobiła wymaz z pochwy i powiedziała ze za miesiąc mam się zgłosić po odbiór wyników na badanie cytologiczne. No własnie... Możecie mi powiedzieć, co dokładniej wykazuje to badanie? Bo nie bardzo się orientuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polam
ja też mam nadżerkę :) ale nas jest :) :) mam już dośc spora :( czy nie da sie jej pozbyć jakimiś tabletkami, cz konieczny jest zabieg? kiedy na niego kierują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuMartu
Z tego co słyszałam najpierw leczy się ją tabletkami (a może zależy to również od wielkości nadżerki), w każdym razie mi pani powiedziała, że moja jest mała i za miesiac jak przyjde odebrać wynik z cytologii, to mam wziąć najwyżej receptę jak będzie taka potrzeba (chodziło chyba o tą nadżerkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryka
tak dziewica moze miec nadzerke! I jest to calkiem " normalne" jesli moge tak powiedziec. ja sie o swojej nadzerce dowiedzialm kilka dni po tym jak stracilm dziewictwo. leczylm sie w sumie pol roku najpierw roznego typu globulkami a potem milam wypalalanko. I mi sie jak narazie nie odnowila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoli
Cześć dziewczyny; w piatek ide na zapiebieg... mam b.duża nadżerke (wieksza niz pieciozłotowa moneta) pani doktor poleciła mi leczenie w postaci koogulacjii chemicznej,chodzi o smarowanie kwasami.Zastanawiam sie tylko czy przy tak rozległej nadzerce ta metoda bedzie skuteczna..pani doktor twierdzi ,ze to najbezpieczniejszy sposób na wyleczenie nadzerki u kobiet które jeszcze nie rodziły,poza tym istnieje duża szansa na wyleczenie nadżerki. Prosze o kontakt osoby ,które miały podobny problem pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również mam ten problem że wykryto u mnie nadżerkę mimo że nie współżyłam a lekarz naciska na usunięcie, mniej więcej wiem jak zabieg wygląda ale czy u dziewic wkładają wówczas normalne wzierniki?i czy przez taki zabieg traci się błonę dziewiczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×